با افزایش میزان باز می شود مشترکین 2021 دیزنی +. از سه شنبه ، 23 فوریه ، در واقع ، هزینه سیستم عامل سوئیچینگ ماهانه از 6.99 یورو فعلی در هر ماه به 8.99 یورودر حالی که سالانه از 69.99 تا 89.99 یورو (هیچ چیز تغییر نخواهد کرد طرح های مشترک شده ، که طبق تعرفه های اولیه همچنان ادامه خواهد داشت). این را غول بوربانک در روز سرمایه گذار در 10 دسامبر اعلام کرد ، با بیان دلیل: مقدمه ، از روز افزایش ، بخش جدید ستاره. این برند که عمدتا به مخاطبان مسن اختصاص یافته است ، ششمین برند این پلتفرم خواهد بود (بعد از مارول ، پیکسار ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و دیزنی) و شامل ده ها فیلم و سریال تلویزیونی است که توسط استودیوهایی مانند استودیوهای تلویزیون دیزنی ، Abc ، FX ، فری فرم ، استودیوی جستجوگر و استودیوهای قرن بیستم. بنابراین ، عناوینی که در این سرویس جایگاهی پیدا می کنند ، شامل می شوند فرقه مانند گمشده ، 24 ساله ، زنان خانه دار ناامید ، پسر خانواده ، چگونه با مادر شما ملاقات کردم ، فرار از زندان ، پرونده های ایکس و سخت می میرم ، فراتر به محصولات جدیدتر از جمله Big Sky ، Love ، Victor ، Atlanta و Black-ish.

فقط یک سال پس از راه اندازی (نوامبر 2019) می تواند به 86.8 میلیون مشترک برسد و مخاطبان خود را به Disney + گسترش دهد ارسال سیگنال قوی به رقابت. هدف اعلام شده: اشتراک لمسی300-350 میلیون مشترک تا سال 2024. متنوع سازی مخاطبان برای این سرویس منجر به لزوم معرفی اقدامات کافی شده است کنترل والدین برای محافظت از کوچولوها بنابراین ، با Star امکان ایجاد وجود دارد محدودیت های دسترسی خاص برای مجردها پروفایل e یک سنجاق اضافه کنید برای ورود به سیستم هیچ یکحساب ها مجاز به مشاهده محتوای بالقوه حساس هستند. علاوه بر ایتالیا ، این تازگی نیز چشمگیر خواهد بود بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر، مانند استرالیا ، کانادا و نیوزیلند. که در آمریکای لاتیندرعوض ، Star به عنوان یک سرویس پخش جریانی جداگانه – تحت این نام ، شروع به کار می کند ستاره + – e من میفهمم همچنین چندین رویداد ورزشی به طور انحصاری Espn. جاده ای که با توجه به گسترش بی خطر پیشنهاد ، از این قاعده مستثنی نیست ، ممکن است روزی حتی در عرض های جغرافیایی ما نیز طی شود ، بنابراین به سقف ارسال می شود گذرگاه منفرد

اما دیزنی + می تواند شرکت خوبی داشته باشد. همچنین نت فلیکسدر واقع اکنون به نظر می رسد خطاب برای افزایش هزینه هایاشتراک آنها در سال 2021. برای پیش بینی اینکه در زمانهای غیرمنتظره، تحلیلگر جفرز الکس جایمو. بعد از آمریکا و کانادا، که در ماه اکتبر شاهد افزایش قیمت برنامه های استاندارد و حق بیمه از 12.99 دلار به 13.99 دلار و از 15.99 دلار به 17.99 دلار در ماه بود ، در ماه فوریه خواهد آمد. بریتانیای کبیر: برنامه استاندارد از 8.99 به 9.99 پوند و Premium به جای 11.99 به 13.99 خواهد رسید. مجدداً بدون تغییر طرح جامع که با هزینه 5.99 پوند ادامه خواهد یافت. امسال ، ما بیش از 1 میلیارد دلار در انگلیس صرف فیلم ها ، سریال ها و مستندهای جدید ساخته شده در محلی خواهیم کرد – غول لس گاتوس برای توجیه افزایش قیمت آینده اعلام کرد. ما با تولیداتی مانند تاج ، آموزش جنسی و برترین پسر به ایجاد هزاران شغل و نمایش بهترین داستان های انگلیسی کمک خواهیم کرد. تغییر قیمت ما نشان دهنده سرمایه گذاری قابل توجهی است که ما در نمایش ها و فیلم های تلویزیونی جدید انجام داده ایم. آیا اتفاق مشابهی در ایتالیا رخ خواهد داد؟ بیشتر از هر زمان دیگری. از طرف دیگر ، به نظر می رسد که استراتژی پلتفرم مدیرعامل رید هستینگز قبلاً تعریف شده است: تحکیم رهبری در بخش – در کل تقریباً 200 میلیون مشترک – نه بیشتر بر روی راحتی سرویس ، بلکه بر روی کیفیت محصول. فقط در چند سال آینده کشف خواهد شد که آیا این انتخاب صحیح است.

9 ژانویه 2021 (تغییر از 9 ژانویه 2021 | 17:36)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *