او دوازده ساله بود و آرزو داشت که سگ خودش را داشته باشد. اما والدین دیانا چرینی قاطعانه اظهار داشتند: آپارتمان نمی تواند برای سگ ، برای ما ، برای همسایگان پیچیده باشد. سپس دیانا سرینی فهمید که حیوانات باید حتی با ابزارهای پیشنهادی قانون محافظت شوند ، نه فقط بستگان. امروز ، او پس از سالها همکاری با او به عنوان وکیل ، آن را در دانشگاه امتحان می کند: استاد کامل حقوق خصوصی مقایسه ای در Bicoca و سال گذشته یک دوره تحصیلات تکمیلی در حقوق حیوانات و رفاه حیوانات را راه اندازی کرد ، منحصر به فرد در بخشی که وی رهبری می کند. وکلا ، دامپزشکان ، نمایندگان گروه سگ های پلیس ایالتی ، پرورش دهندگان ثبت نام کرده اند.

زمینه های تدریس از حقوق کیفری ، مدنی ، اداری است، با جلسات عمیق با وکلا ، ضامن های حقوق حیوانات و انجمن های حمایت از حیوانات. با توجه به فوریت كوید كه پروفسور سرینی از خانه اش در برایانزا نگه می دارد ، دروس آنلاین است ، در حالی كه كانوتا Clotilda است ، سگ نژاد بزرگ نژادی كه از رها شدن خارج شده است ، سعی می كند چرت بزند در حالی كه بلو ، سگ جوانتر و بازیگوش خود را نادیده می گیرد. من همیشه حیوانات را دوست داشته ام. از زمان محقق شدن ، مطالعه در مورد حقوق حیوانات را عمیق تر کردم ، زیرا به نظرم می رسد که هیچ فرهنگ دانشگاهی و آموزشی گسترده ای در ایتالیا وجود ندارد.قانون حیوانات، همانطور که در عوض در بسیاری از دانشگاههای خارجی که او با آنها همکاری می کند اتفاق می افتد. در ایتالیا ، ما گاهی در قوانین کیفری در مورد حیوانات صحبت می کنیم ، به عنوان مثال در موارد سو of استفاده که از اخبار چشم پوشی می کنند ، کمتر در بخشهای دیگر: من به مواردی از جمله سرنوشت حیوان خانگی در صورت جدایی یا مرگ “همراهان” انسان فکر می کنم ، هزینه ها برای مراقبت های پزشکی ، خسارت وارده به افراد یا سایر حیوانات و تعهدات جبران خسارت ، یا حق افراد در بیمارستان برای دیدن حیوانات خود ، بیمه نامه های مناسب برای حیوانات خانگی.

سوالات و جنجال های باز در حال افزایش است ، علاقه زیادی از طرف متخصصان وجود دارد. به حدی که Bicoca مجبور شد درخواست های ثبت نام دوره ای را که پس از پایان مهلت مقرر رسیده است رد کند: افراد ثبت نام شده مهارت می خواهند ، من تصور می کنم که حیوان نباید و فقط نمی تواند فقط خوب تلقی شود ، همانطور که هنوز در قانون مدنی ما ارائه شده است بلکه همانطور که قبلاً در قوانین اروپا اتفاق افتاده است ، بعنوان یک موجود آگاه. و محافظت باید در همه زمینه ها صورت گیرد: محبت ، پرورش ، ورزش ، مد. سرینی همچنین چند ماه پیش در مجلس سنا در مورد این صحبت کرد ، و به عنوان یک متخصص در کمیته امور قانون اساسی مداخله کرد ، که لایحه های موجود در جدول را برای احتمال احتمالی حمایت از حیوانات در قانون اساسی ایتالیا و تغییرات بعدی در قانون مدنی تجزیه و تحلیل می کند: من اغلب تکرار می کنم – نتیجه گیری استاد. رفاه حیوانات و همچنین حقوق آنها نیز ارتباط تنگاتنگی با رفاه ما دارد.

7 ژانویه 2021 | 07:34

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *