“با وجود تمام اقدامات احتیاطی که انجام دادم ، بیمار شدم.” چند کلمه به پیام ارسالی با تلفن همراه سپرده شد تا دوستان را در مورد سلامتی وی اطمینان دهند و تلخی را از آنچه اتفاق افتاده ابراز کنند. وی از تخت بیمارستان سوندالو ، جایی که چند روز در آنجا بستری است ، در مورد دعوا با کوید شهادت داد، حتی قوی تر ، زیرا وی در اولین ویروس های واکسینه شده بود ، به احتمال زیاد ، وقتی ویروس قبلاً بدون اطلاع وی انکوب شده بود. پزشک عمومی در یک مطالعه مربوط به Sondrio ، 56 ساله ، همسر و فرزندان، از ابتدای بروز همه گیری در پیش زمینه. هرگز یک روز تعطیل ، همیشه نزدیک به مشتریان خود باشید. وقتی اولین پنجاه دوز در روز یکشنبه ، 27 دسامبر ، در Valtelina نیز تلقیح شد ، او آنجا بود ، آماده واکسیناسیون برای شکست ویروس کرونا بود. سپس تب ، سرفه ، بی حالی ، مشکل تنفس و نتیجه تامپون: مثبت است. تا بستری شدن در بیمارستان برای پنومونی. او تحت مراقبت های ویژه نیست ، وضعیت او مناسب است ، اما نیاز به درمان دارد.

فاصله ای بین واکسیناسیون وجود ندارد که او این کار را در بیمارستان Sondrio و مثبت انجام داد – توضیح می دهد لورلا تسکونامی ، مدیر کل Mount Ats-. این تمرین کننده احتمالاً قبلاً با دریافت اولین دوز مثبت بوده و نمی دانسته است. اما در این حالت هر زنگ خطر بی جا است. باید تأکید کرد که برای جلوگیری از عفونت ، باید دوز دوم را پس گرفته باشید ».

اپیزود در والتلینا ، جایی که در حال حاضر فعالیت واکسیناسیون کارمندان بهداشت در حال زنده شدن است و جایی که هفته ها بعد ، اندکی کاهش در بیماران Covid بستری در مورلی ، 95 تا به امروز ، چهار مرگ از ابتدای سال گزارش شده است ، 177 در موج دوم همه گیری. بنابراین ، در میان بیماران تحت درمان با Sondalo ، همچنین پزشکی که تحت پروفیلاکسی قرار گرفته است. مارکو اسکاراملینی ، شهردار سوندریو گفت: “به عنوان یک دولت ، ما معمولاً با همه همشهریان خود که با Covid قرارداد امضا می کنند تماس می گیریم.” وقتی نام او را در لیستی که هر شب به ما می رسد دیدم ، بلافاصله برای او نامه نوشتم. او یک دوست است ، من او را به خوبی می شناسم ، یک حرفه ای عالی. این که او به من جواب داد به من اطمینان خاطر داد. او متاسف است زیرا او همیشه تمام اقدامات احتیاط آمیز را انجام داده است ، حتی لحظه ای برای حواس پرتی نیست ، اما ویروس توانسته است او را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

در همین حال ، کارشناسان اطمینان می دهند. کارلو سیگنورلی ، استاد بهداشت در سان رافائل ، میلان ، که در روز پنجم واکسن زد ، توضیح می دهد: “ظهور آنتی بادی های محافظتی پس از واکسن Covid-19 حداقل حدود ده روز پس از تلقیح رخ می دهد.” به این ما باید این واقعیت را اضافه کنیم که زمان جوجه کشی پس از عفونت می تواند تا 14 روز باشد ، حتی اگر معمولاً 5-6 روز باشد. بنابراین ، به احتمال زیاد در این حالت عفونت در زمان قبل از تجویز یا ساعات بلافاصله بعد از آن رخ داده است ، در حالی که هنوز مصونیت ایجاد نشده است. ناگفته نماند که پوشش حداکثر یک هفته پس از دوز دوم است که 21 روز پس از اولین بار انجام می شود. همچنین بخاطر بسپاریم که تأثیر واکسن Pfizer-BioNTech (95٪) زیاد است ، اما 100٪ نیست ، همانطور که تقریباً در همه واکسن ها وجود دارد.

6 ژانویه 2021 | 07:42

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *