از طریق جیووانی پونتانو. وی نقاشی های دیواری موجود در خاکریز راه آهن ، همان مکان را حذف کرد. یک عمر پیش که از 44 ساله است المپیا دروسین، در خیابان ، تغییر نام داد اولی مو قرمز است در نیمه شب نوامبر 1963 بر روی ماشین خود سوراخ شد ، سری سوم Appia ، خاکستری و شماره MI 607147.

ضربات متعددی که به شکم و قفسه سینه وارد شده بود با زور لرزید. دروزین یکی از هفت زنی که به همین ترتیب در جنایاتی که بین این شصت سال انجام شده است کشته شده است (چند ماه بعد یک روسپی دیگر درگذشت ، الیسا کازاروتودر یک درخت صنوبر در لاکیارلا) و دهه هفتاد سیمونتا فررو ، والنتینا ماسنری ، آدل مارگاریتا دوسنا و سالوینا روتا، مردی زن سوم را كه فروخته بود كشت ، تیتان موسکادلی. با توجه به گیاهی که شاید آن مرد همان بوده باشد خدمات پیک او می گوید امروزه ، بر اساس تحقیقات مدتی پیش ، مستقل ، با شروع هزینه ها ، از جرم شناس فرانکو ژست. بنابراین ، یک قاتل زنجیره ای.

حدس می زنم: من ترجیح می دهم ناشناخته بمانم تا در سن خودم از مشکلات بعدی محافظت کنم ، بعد از وجودی که باعث خشم بسیار زیاد من شده است … اما بیایید ادامه دهیم ، من فرد سختی هستم. بله ، مادر گفتن زندگی اش را کرده است. منطقه شروع وی ، در شب ، از طریق Lazzaretto بود. براکت ها: در بخشی که بین Porta Venezia و ایستگاه مرکزی (و اطراف آن) قرار داشت ، سه مورد از قتل ها انجام شد. جوان 22 ساله سالوینا، متعهد در لارگو آلپینی ، در خانه ای در ویا توناله کشته شد. آنجا مادر آگوستینا بلی، در پانسیون دو طبقه که در آن او به کوپرنیک شتافت. آرایشگر والنتینا در آپارتمان بزرگ خود از طریق Settala. تاکنون ، ما روابط بین آدل مارگاریتا دوسنا و الیسا کازاروتو را تبلور داده ایم ، طبق آگوستینا بلی ، که به دوستی دو زن اعتراف کردعلی رغم اختلاف سنی (الیسا بیست سال کوچکتر بود) ، دوستی که در آن دو با هم به یک سفر به بخشهایی از دریاچه کومو و کانتون تیچینو رفتند. تجزیه و تحلیل اولیه عکس های قربانیان باعث نشد پسر المپیا ارتباط بین مادر و سایر زنان را برقرار کند. اما با وجود طولانی شدن زمان از نظر جنایات از دست رفته در یک فصل بسیار دور ، ممکن است هنوز خیلی زود باشد.

بیایید دوباره به او گوش دهیم: چیز بدیهی وجود دارد ناهنجاری بلافاصله ، منظورم از صحنه جنایت است. مامان داشت نزدیک ایستگاه می رفت. چرا او با مردی که به جای او می توانست او را بکشد به ویا پونتانو رفت؟ چرا او آنجا است ، حدود بیست متر از خانه دوست عزیزش؟ با همه مکانهای شهر ، می گویم … این دوست ادعا می کند که چیزی نشنیده یا دیده است. مامان مورد حمله قرار گرفت و سعی کرد از خودش دفاع کند ، که زخم های دست او نشان می دهد. فکر نمی کنم حمله چند ثانیه طول کشید … مامان جیغ زد ، می خواهم فکر کنم. و این زن ، تکرار می کنم ، به چیزی توجه نکرد …

مانند هر مورد دیگر ، جمع آوری شده توسط Posa ، که به لطف نرم افزار آمریکایی ایزوله می شود مثلث جغرافیایی در آن قاتل سریال فرضی در بین Filzi ، Piazza Corduzio و Pais زندگی می کند و / یا کار می کند ، این جرم نتیجه یا انتظار سرقت نیست. Olympia Drusin ، که کت سبز با یقه پلنگ مصنوعی پوشیده بود ، او پول در کیف خود داشت. آنها به آنها دست نزدند. همانطور که آدل مارگاریتا دوسنا ساعت و حلقه ای روی کمد شب خود داشت ، والنتینا ماسنری و الیسا کاساروتو نیز پول داشتند … اکنون ، من نمی توانم به شما بگویم که تحقیقات به خوبی انجام شده است … اما به طور خلاصه … مجرم هرگز پیدا نشد ، نتیجه این است. اگر حداقل فرصت برای بازگشایی پرونده ها وجود دارد و ابزارهای فعلی را امتحان می کنید تا بفهمید چه اتفاقی افتاده است ، چرا خودداری کنید؟ بحث در مورد دفترچه ای بود که نامی روی آن بود ، از جمله دفترچه یادداشت کشیش که به عنوان کشیش در کشتی های آرژانتین خدمت می کرد. چند ماه پس از پایان اولی مو قرمز ، کشیش 54 ساله جان خود را گرفت. آنها جسد پاره شده را در ریل قطار پیدا کردند. در بین محققان شکی نیست که وی بوده است خودکشی کردن.

7 ژانویه 2021 | 08:09

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *