یوونتوس (4-4-2): خوشحال ؛ دانیلو ، بونوچی ، دمیرال ، فرابوتا ؛ Church ، McKenney ، Rabiot ، Ramsey ؛ دیبالا ، رونالدو. گله های پیرلو.
ساسولو (4-2-3-1): نکات؛ تولجان ، سیریچس ، فراری ، روجریو ؛ بورابیا ، لوکاتلی؛ ترائوره ​​، جوریچیچ ، بوکا ؛ کت. چوپان د ضربی
داور: جرم.
تلویزیون: 8:45 عصر ، آسمان.

درسهایی از یوونتوس. برای سه بازی متوالی برنده شوید، هدفی که قبلاً در لیگ به آن نرسیده بود ، آندره پیرلو او به تخته سیاه رفت و برخی از مفاهیم کلیدی را برای تازه واردان تنظیم کرد ، اما نه تنها. همچنین ، به دلیل اینکه یک هفته دیگر تیم او به مرحله سن سیرو برمی گردد ، مقابل اینتر و در روز جمعه نیز او به دلیل کوید دی لیگت را از دست داد. “اگر ساسولو را شکست ندهید ، با آث میلان کاری نکرده اید – این همان مفهومی است که مربی در جلسه دیروز با تیم ابراز کرده است -“. به خصوص جوانان ، که بیشترین ستایش را دارند ، باید درک کنند کاری که شما دو ساعت زودتر انجام داده اید برای هیچ چیز حساب نمی شود.

اشاره به فدریکو کیزا ، نویسنده دوتایی شگفت انگیز است که در سان سیرو به روسونری برخورد کرد. اما همچنین به دژان کولوسفسکی ، که در نیمه دوم و نویسنده پاس گل 3-1 برای آمریکایی مک کنا ، در نسخه فوق العاده دیروز در شبکه های اجتماعی برای پیروزی فصل اول شالکه 04 ، تیمی که از آن به عنوان قرض با حق خرید می آید ، برای معامله کل از 23 میلیون. که به 60 کلیسا (رقم نهایی ، شامل پاداش ، پس از سال سوم) و ai 40 برای کولوسفسکی ، یک ایده خوب در موردمعنای دروس داده شده از کوچکترین پیرلو و سناتورها.

کلیسا این مربی گفت: من او را می خواستم ، ویژگی های او را می دانستم ، بنابراین از او تعجب نمی کنم. او می تواند پیشرفت زیادی کند و هنوز کاری انجام نداده است: او نمونه اولیه یک قهرمان بزرگ است. او همیشه باید مثل آن شب در سن سیرو بازی کند: این باید نقطه شروع او باشد ، نه ورود او.“در مورد” کولو “هم چیزی وجود دارد:” سرانجام آن شب خوب پیش رفت ، اوقات دیگر اینطور نبود … “.

با تشکر از فرود کنفرانس تلفنی اخیر در سیستم عامل مقیاس گذاری، پیرلو بیشتر صحبت می کند و به نوبه خود “آموزش می دهد” تا در اصطلاحات مزاحم تر باشد: یک جنبه ارتباطی که ثانویه نیست ، به عنوان گاهی اوقات به دلیل نداشتن روحیه مبارزه ، خطر تبادل صدا و تحصیلات قهرمان سابق وجود دارد. صفتی که روز گذشته مربی به کار برد برای شفاف سازی هدف میلان در شب چهارشنبه اضافه شد (“اول از همه ، خطایی روی رابیوت رخ داد”). آرتور ، در 16 دسامبر برابر آتالانتا ضربه سختی خورد و هنوز در بهترین شکل خود نبود: “او خرد شد …” مربی یوونتوس با اشاره به خطای رومرو گفت: نکته این است که آتالانتینو حتی توسط دووری در مورد این ورود به ران برزیلی اخطار داده نشده است.

شاید یک جزئیات باشد ، اما در فوتبال ، تحت تأثیر ویروس ، جزئیات از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. با دفاع گزارش شده (Demiral به جای De Ligt بازی می کند) elعدم امکان انجام کار از زیر 23 سال از آنجایی که تیم اول “روی بالون” است ، پیرلو با همسالان و هموطن خود دی زربی روبرو می شود. ساسولو مدتی است با همان اصول بازی که پیرلو می خواهد در یوونتوس ایجاد کند ، تجربه می کند: این معمولاً برعکس است ، اما این بار این استان است که به عنوان یک الگو عمل می کند. حتی اگر ساختن چیزی با فشار بر ما موضوع دیگری باشد: پیرلو که امیدوار است بهبود یابد می گوید: “اما ما مسئولیت های خود را بدون هیچ مشکلی بر عهده می گیریم. دریا برای نیمکت – زیرا ما از 9 عنوان قهرمانی لیگ آمده ایم. من از تیم می خواهم که بیش از هر چیز از نظر قدرت ذهنی پیشرفت کند: وقتی گل می زنیم ، هنوز هم در ابرها هستیم و باید تمرکز بیشتری داشته باشیم ». این مشکلی بود که فصل گذشته تکرار شد: شاید فقط مربوط به داده های شخصی نباشد.

9 ژانویه 2021 (تغییر 10 ژانویه 2021 | 07:36)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *