در آستی آنها به دوقلوهای Piripicchio معروف بودند. جیانی و برونو بانیانو 66 ساله از هم جدا نشدند. و در کنار هم با این بیماری روبرو شدند. آنها در طی چند روز از یکدیگر به دلیل کوید درگذشتند. جیانی در کریسمس در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان کاردینال ماسایا بستری شد و در آنجا شب درگذشت ، در حالی که برونو پس از اعلام هشدار یکی از دوستانش که نمی توانست با او تماس بگیرد ، در تاریخ 4 ژانویه در خانه خود در قرنطینه مرده پیدا شد. همیشه با هم ، این دو در ابتکارات آستی شرکت می کردند و اغلب در فیلم ها و مستندها به عنوان موارد اضافی معرفی می شدند.

اخیراً ، اخبار مربوط به پرچم Striscia il توسط کریستیانو میلیتو از استریشیا مصاحبه کرده است. دیروز مراسم تشییع جنازه برونو برگزار شد. طی چند روز آینده جیانی وجود دارد. بازیگران و بازیگران در اوقات فراغت خود در آستی جیانی و برونو بانیانو برای همه به دلیل خوشامدگویی به دوستان به “I Gianbruno” یا “برادران Piripicchio” معروف بودند. اما مهمتر از همه برای این واقعیت است که آنها جدایی ناپذیر هستند. آنها همیشه در طول حوادث در شهر با هم بودند ، عشق به تئاتر را داشتند و به عنوان بازیگران اضافی در فیلم ها و نمایش ها شرکت می کردند. آنها با شرکت خوراک دام موراندو کار کرده بودند ، سپس به عنوان باربر در برخی از مدارس شهر کار می کردند. آنها اکنون بازنشسته شده اند ، اما علاقه خود را به هنر فراموش نکرده اند.

به روش خود ، آنها دو قهرمان بودند – می گوید شهردار مائوریتزیو راسرو -. هیچکس در آستی نیست که آنها را نشناسد. آنها همیشه با هم دیده شده اند. آنها ثروتمندان یا فقرا ، تحصیلکردگان یا عوام را به طور یکسان با نام های مفرح یا شیوه های خوشامدگوئی سلام می گفتند. “سیائو پیری” فراموش نشدنی ، که آنها در چند متری مرکز خیابان به ده ها نفر تحویل دادند. تکه ای از تاریخ شهر ما با آنها همراه است.

9 ژانویه 2021 | 17:14

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *