کمی انقلاب بزرگ در فیس بوک: به زودی از صفحات شبکه اجتماعی شناخته شده دکمه Like حذف خواهد شد. او به جای او ظاهر خواهد شد دکمهدنبال می کنم، در حال حاضر از طریق نماد قابل دسترسی است s سه نقطه افقی (در سمت راست تلفن دسک تاپ و تلفن همراه قابل مشاهده است). می غلتم ، پهن می شوم در حال حاضر در جریان است. او روز چهارشنبه اعلام کرد کارمندان سیستم عامل ، با بیان اینکه تصمیم گرفته شده است برای ساده کردن نحوه پیوند افراد به صفحات مورد علاقه خود. دلیل این امر این است که – ادامه می دهد – برخلاف “پسندیدن” ، پیروان صفحه افرادی هستند که می توانند از صفحات به روزرسانی دریافت کنند ، این امر به افراد واقعی نشان می دهد که واقع بینانه ترین طرفداران آنها چیست. به این ترتیب ، مصرف کنندگان تشویق می شوند که حتی اعداد ناخواسته را دنبال کنند. پرونده یک رای دهنده را در نظر بگیرید من علاقه مند هستم به روزرسانی هایی از رهبر حزب سیاسی مخالف دریافت کنید: دیگر لازم نیست کلیک من کلاسیک را دنبال می کنم ، اما بسیار بی طرف تر ، او می تواند این کار را انجام دهد در حالی که با وجدان خود در صلح است. بدون ایجاد تأثیر ، حتی در چشم دیگران مشترکین، من دارم انتخاب شد من آن را به عنوان نشانه تشکر از آن واقعاً دوست دارم.

فیس بوک حذف می کند

° Сهمانطور که اشاره شد، در واقع ، هیچ چیز مانع شما نمی شود که امروز مستقیماً کلیک کنید. اما این یک گزینه است که فعال می شود به طور پیش فرض به محض اینکه صفحه جدیدی را دوست دارید ، احتمالاً از این فرصت فقط از یکی آگاه است اقلیت مصرف کنندگان بنابراین ، فیس بوک تصمیم گرفت – اشتباه نیست – که بگوید خداحافظ به همپوشانی بین دو عملکرد بر پسندیدن های جمع شده دیگر به حساب نمی آیند: فقط تعداد افرادی که صفحه را دنبال می کنند ظاهر می شود (معمولاً بسیار شبیه).

فیس بوک حذف می کند

اخبار دیگر

اما خبر به همین جا ختم نمی شود. در واقع یک خبر جدید ذخیره شده است از طریق آن مدیران می توانند دنبال کنند بر روند لحظه ای ، در مکالمات شرکت کنیدبر و مستقیماً طرفداران را درگیر خود کنید. مورد علاقه تعهد دیگری تغییر ناچیز نیست: یکی است که من قرار می دهد نظرات در مورد پروفایل های تأیید شده (با رنگ آبی مشخص شده) در مورد مشخصات کاربران دیگر در پست های سیستم عامل ، بنابراین حداکثر دید را تضمین می کند. نه تنها این: به نام پروفایل ها خودم دکمه Follow ظاهر می شود. بنابراین ، این امکان پذیر خواهد بود بدون دریافت صفحات مربوطه ، دریافت به روزرسانی ها را شروع کنید. معرفی a منتشر نشده قالب پرسش و پاسخ که به مدیران امکان می دهد در طی یک دوره زمانی س timeالات خود را از پیروان جمع آوری کنند – حرکت دیگری که برای افزایش تعاملات طراحی شده است. سرانجام ، آنها اضافه شدند ویژگی های جدید مدیریت صفحه، مانند امکان تنظیم و مدیریت واضح تر مجوزهای دسترسی مدیر براساس فعالیتهای خاص خاص ، و توانایی بهبود یافته برای تشخیص فعالیت های ممنوع مانند سخنان نفرت ، انتشار محتوای خشونت آمیز ، جنسی یا هرزنامه و سرقت هویت. اما همه اینها – می گویند سازندگان – فقط آغاز کار است.

11 ژانویه 2021 (تغییر 11 ژانویه 2021 | 14:39)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *