رئیس جمهور پائولو پرادلا می گوید: راه آهن بازنشستهاگر قبل از ورزشگاه سی یا چهل نفر وجود داشت ، در چند روز گذشته نیاز به دو برابر شدن جایگاه برای همه متقاضیان بود ، زیرا اخبار منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکن سابق اینتر مایکون در سری D برای سونا بازی خواهد کرد حتی او با من تماس گرفت مردم از میلان، آنها می خواهند مشترک شوند ، اما کوید وجود دارد ، من نمی توانم آنها را وارد کنم ، توضیح می دهد حامی ، همچنین متعجب از صدای رسانه ای ناشی از کودتای غیر منتظره در بازار نقل و انتقالات. قابل درک است: اثر Maicon مانند یک طوفان به این جامعه ضربه بزنید 17 هزار نفر ، به آرامی بر روی تپه های مورین دراز کشیده اند در مناطق داخلی گاردا ، در استان ورونا ، در میان درختان زیتون و باغ های انگور.

بازگشت قهرمان

من خوب هستم ، خوشحالم که به ایتالیا برگشتم ، برای این ماجراجویی جدید آماده و هیجان زده هستم به عنوان یک بازیکن اولین کلمات وینگر ترسناک برزیلی بود که فقط ده سال پیش با اینترمیلان آهنگ های عالی فراموش نشدنی را بدست آورد. . از جانب جوس مورینیو به مارکو توماسونی: مدیر سونا 36 ساله است ، سه سال از بازیکن جدیدش کوچکتر است. و همچنین تیم بسیار جوان: نیمی از تیم را پسران تشکیل می دهند که می توانند فرزندان مایکون باشند. و چه کسی می داند که بین الان و پایان فصل ، قهرمان واقعاً با پسرش بازی نمی کند: باشگاه ورونا نیز فیلیپه ، پانزده ساله را ثبت نام کرده است که در ابتدا با تیم جونیورس می رود. مدیر ورزشی کلودیو فرارساینکه برزیلی هنگام بازی در تورین با او روبرو می شود ، می گوید این معامله تقریباً به عنوان یک شوخی متولد شده است: یکی از همکارانم از من پرسید: چرا ما سعی نمی کنیم مایکون را به اینجا بیاوریم؟ من با خنده جواب دادم: به دریاچه؟ اما او جدی بود و به شما خواهد گفت ، متقاعد کردن بازیکن راحتتر از آنچه انتظار داشتم بود. همچنین ، چون 39 ساله از پورتو آلگره هرگز بازی را متوقف نکرده و حالش خوب است: تا دسامبر او در ویلا نوا بود ، تیمی از سری چهارم برزیل ، با مربیگری هم تیمی سابق رم ، آمانتینو مانچینی.

تعامل

فرمانداران Veronese اطمینان می دهند که فقط به او بازپرداخت می کنند ، که مطمئناً نزدیکی به میلان و آب و هوای معتدل Garda آنها نقش خود را داشتند: آنها خانه را برای آنها پیدا کردند بوسولنگو، یک ساعت و نیم با ماشین از کلانشهر میلان فاصله دارد ، در حالی که تیم در Lazise ، مکانی جذاب روی دریاچه ، با فاصله از Gardaland ، تمرین می کند.
رفقای جدید بی تاب هستند. فکر می کنم شخصی در تمرین پاهایی را که مربی به آنها لبخند می زند تکان دهد. تنها تیمی که در فوتبال واقعی گذشته است مدافع آرژانتینی است پائولو دالافیوره، پارما سابق. هر کس دیگری به نام یک آماتور است و در واقع پسرانی که آرزو دارند شاید روزی از بین بروند – D دسته اول در حرفه – اما در واقع برای علاقه خالص بازی می کنند. توری ، کارگردان ، فروشنده آبجو است. کولرهای گازی کامل بلفانتی را نصب می کند. بقیه اکثرا دانشجو هستند. همه جوانان با حسن نیت: هیچ حقوق واقعی در اینجا وجود ندارد ، حداکثر بهبودی ، اما بسیاری از آنها به طور رایگان بازی می کنند – رئیس جمهور می گوید. ما یک خانواده هستیم ، هرکسی آنچه در توان دارد انجام می دهد. به طور خلاصه ، شما برای اشتیاق بازی می کنید و در صورت لزوم ، حتی می توانید با کشیدن خطوط کناری با گچ یا برش چمن ، به زمین دست پیدا کنید. ما در آسمان هفتم هستیم ، اما رهبران قسم می خورند ، نجات است. یک چیز برای تغییر: از Scanzorosciate تا Real Calepina ، از Brusaporto تا Villa Valle ، اکنون همه خواهان شکست دادن سونا بزرگ مایکون هستند.

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 22:57)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *