تلگرام به طور فزاینده ای در حمله به WhatsApp: پس از ضبط (همراه با سیگنال) یک رونق بارگیری هیجان انگیز پس از اعلام شرایط جدید استفاده از پلت فرم Menlo Park ، سرویس پیام رسانی پاول دوروف در حال ارائه ویژگی جدیدی است که برای اعضای دیگر را از رقیب مستقیم حذف کنید. او واقعاً قبلاً این کار را کرده است ، اما این یک اشتباه بود اشتباه توست نسخه 7.4 در روز چهارشنبه به نفع بیش از 500 میلیون کاربر از برنامه ، از جمله توانایی در انتقال (یعنی وارد کردن) تاریخچه پیام از برنامه های دیگر مانند WhatsApp ، Line و KakaoTalk در تلگرام. ویژگی منتظر مدتهاست اما برای استفاده از آن صبر بیشتری لازم است. فقط چند دقیقه بعد ، کارمندان یک به روزرسانی جدید ارسال کردند – در 7.4.1 – که در آن دیگر هیچ اثری از ابزار وجود ندارد.

تلگرام کاربران واتس اپ را هدف قرار می دهد: در اینجا عملکرد واردات چت وجود دارد

چگونه کار می کند

با این حال ، برگشت ناگهانی مانع تست سریع عملکرد در زمان واقعی نمی شود. چند ثانیه اولین مرحله از روش iOS ، مکالمه ای را در WhatsApp باز کنید ، او را باز کنید اطلاعات (با کلیک بر روی نام مخاطب یا گروه) و انتخاب گزینه گپ صادر کنید. با این حال ، برای رسیدن به آن در Android ، روی سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس روی بیشتر ضربه بزنید. سپس انتخاب کنید که آیا رسانه در انتقال شامل شود: از عکس به فیلم ، از برچسب تا پیام صوتی. سرانجام ، پس از بارگیری دریافت شده فایل فشرده، آن را از طریق منوی اشتراک به تلگرام ارسال کنید و آن را به مخاطب مربوطه متصل کنید. پیام های وارد شده تاریخ و زمان ارسال اصلی را حفظ می کنند و برچسب گذاری می شوند وارد كردن. با این حال آنها به طور خودکار مرتب نمی شوند. بنابراین ، حتی اگر بزرگتر از کسانی باشند که قبلاً در چت هدف حضور داشته اند ، جدید به نظر می رسند.

تلگرام کاربران واتس اپ را هدف قرار می دهد: در اینجا عملکرد واردات چت وجود دارد

به زودی دوباره انتظار می رود

در این مرحله طبیعی است که بپرسیم چه زمانی این ابزار دوباره در دسترس است. در حال حاضر دانستن آن غیرممکن است ، اما تصور این است که طولانی نخواهد شد. در واقع ، این ویژگی در حال حاضر در دسترس است نسخه بتا برنامه: زمان اصلاح آخرین جزئیات (شاید فقط عدم همگام سازی بر اساس تاریخ) باشد و باید در نسخه رسمی دوباره ظاهر شود. ناگفته نماند که این یک انگیزه قوی برای مهاجرت مصرف کننده. از طرف دیگر ، از جمله دلایل اصلی تمایل مردم به ترک WhatsApp ، تمایل به دنبال کردن پیام های قدیمی نیست. با دانستن اینکه در صورت مفید بودن در دسترس هستند ، از تقسیم بین دو سیستم عامل جلوگیری کنید. خوب ، تلگرام با این حرکت درست هدف گذاری کرده است مشترکین جدید خود را مجبور به ترک دائمی سرویس فیس بوک کند، که در کل بیش از دو میلیارد کاربر دارد: انقضا (غیر قابل تحمل) رسماً آغاز شده است.

به روز شده در 28 ژانویه ، ساعت 10:30 بعد از ظهر: اقامت در نسخه بتا از عملکرد برای وارد کردن چت های خارجی در تلگرام فقط چند ساعت به طول انجامید. در واقع ، با اعلامیه ای که پنجشنبه شب برای کاربران ارسال شد ، این پلتفرم اعلام کرد که آن را رسماً (دوباره) ارائه داده است ، بدون آنکه به بروزرسانی جدید متوسل شود. در حمایت ، پیوند به یک صفحه وبلاگ رسمی نشان دادن روش. تأیید نشده همگام سازی تاریخ

28 ژانویه 2021 (تغییر 29 ژانویه 2021 | 08:23)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *