با پایدارتر شدن انگیزه بازگشت به آموزش حضوری در دنیای مدرسه ، طرفداران آموزش از راه دور از دادگاه حقوق بشر اروپا درخواست می کنند تا از این کار جلوگیری کنند. با توجه به آنچه در ده روز گذشته اتفاق افتاده است و با توجه به تلاش های وزیر لوسیا آزولینا برای باز نگه داشتن مدارس و اعتراضات دانش آموزان در سراسر ایتالیا ، یک تناقض به نظر می رسد: اول دادگاه های اداری منطقه ای، که توسط انجمن های مختلف والدین و دانش آموزان مورد استفاده قرار گرفته است ، شروع به صدور احکام به نفع بازگشت به کلاس برای جلوگیری از دستورات محدود کننده مدیران می کند. سپس CTS ، که یکشنبه گذشته فوراً نشسته بود ، دریافت که مدارس می توانند دوباره بازگشایی شوند. و با این حال چنین است.

بله ، پدران گروه “بیایید از کودکان خود در کامپانیا محافظت کنیم” و Aivec ، انجمن ایتالیایی قربانیان موارد اضطراری Covid ، به دادگاه حقوق بشر اروپا علیه دولت ایتالیا شکایت خواهند کرد “برای محافظت از حق سلامتی در برابر هرگونه پیش داوری ناشی از Covid 19 که باید تأیید شود.” این را رئیس انجمن ، وکیل پاسکوالینو پاون ، اعلام کرد که درخواستهای این گروه را در فیس بوک ، که قبلاً برای آن به TAP مراجعه کرده بود ، پذیرفت تا از باز شدن مدارس جلوگیری کند. «برنامه های پیشنهادی توسط Aivec به دادگستری اداری – توضیح می دهد Pavone – نگران کننده است نقض حق احتیاط با توجه به حق سلامتی در صورت عدم تحقیق هیچ پاسخی نهادی دریافت نکرده است. از طرف دیگر ، راه حل های بی شماری دیگر نیز وجود دارد که در جهت مخالف و همچنین به سرعت تقلید می کنند. به همین دلیل ، انجمن ، حتی با برخی از نمایندگان ، از دولت ایتالیا در برابر یک نهاد قضایی بین المللی مستقل ، کمیسیون حقوق بشر اروپا ، که وظیفه خاص پیگرد قانونی در مورد نقض کنوانسیون اروپا (ECHR) را دارد ، همچنین برای دستیابی به دادرسی موثر درخواست خواهد کرد. حمایت “پدران” برای “روسای جمهور منطقه” بله “هستند که حتی فراتر از احکام TAP ، تصمیم به بسته نگه داشتن مدارس گرفته اند: حتی اگر در واقع تحقیقات به طور قطعی روشن نکرده است که چه تعداد از مدارس تأثیر دارند.


رئیس انجمن سپس تأکید کرد که “از سرگیری اجباری دروس در حضور ، پس از تمدید وضعیت اضطراری تا 31 آوریل آینده ، نقض جدی اصل احتیاط است.”. “به همین دلیل ،” وكیل نتیجه گیری كرد ، “بسیاری از والدین در سراسر ایتالیا گرد هم آمده اند و خواستار استفاده از آموزش از راه دور ، دادخواست ها ، آموزش ناظران محلی برای نظارت بر اوضاع و سرانجام ، به چالش كشیدن مقررات Aivec هستند. حضور “.

22 ژانویه 2021 (تغییر 22 ژانویه 2021 | 11:24)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *