خانمهایی که در بوکسورهای زرق و برق دار جمع شده اند ، آماده لبخند شیرین با وجود غواصی رایگان برای مطلوب تر شدن ، کاخ های مملو از خواستگارهای کم و بیش گستاخانه و نذر عروسی بیشتر به راحتی تضمین شده تا عشق. شصت و سه میلیون نفر در معاملات لندن از دست داده است بریجتونکه باعث می شود چند روز بعد یکی از آنها شود پنج سریال پربیننده از گذشته در Netflix و در وهله اول در پربیننده ترین لحظه از زمان انتشار آن را برطرف می کند.

پدیده ای که توسط شوندا ریمز امضا شده است (بر اساس رمان های جولیا کوین) ، که پس از ترک راهروهای بیمارستان Memorial Grey Sloan –نویسندهسریال های فرقه ای آناتومی گری – برای احترام به قرارداد میلیونر خود با غول آمریکایی ، او این را با شکوه به عموم اهدا کرد فیلتون با کت و شلوار، که در پشت توجه سرزده به جزئیات پنهان می شود گفتگوها و پویایی ها که بسیار یادآور موارد صابون.

بسیاری: مردم قدردان و حتی آنقدر بودند که اکنون صحبت از بازگشت با عجله به صحنه است ، از قبل در ماه مارس برای فصل دوم. سپس کانون توجه هالیوود دو شخصیت اصلی بود. رج-ژان پیج، دوک سیمون باست ، که باعث می شود بسیاری از قلب ها بپرند ، اما نمی خواهد از این اعتبار گذشته خود دست بکشد جیمز باند بعدی در حالی که اثری فیبی دینور او ناگهان خود را بین بازیگران آن لحظه و حضور در سریال (در هشت قسمت که به ارمغان می آورد) اخراج شده است 123 لباس ساخته شده توسط 232 طراح لباس) ، حتی اگر بسیار قابل تولید نباشند ، قبلاً مورد احترام قرار گرفته اند.

هیچ خبری نیست که سفر در زمان کسانی را که از کاناپه در خانه برای انجام این کار حرکت نمی کنند مجذوب خود می کند: دونتون ابی، در اوایل قرن بیستم قرار گرفته و از 2010 تا 2015 پخش شده است بیش از 120 میلیون مخاطب از بینندگان و بازگشت او به سینما ، در سال 2019 ، بیش از 190 میلیون دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرد. و موفقیت جهانی نیز تاج که حتی اگر وقایع یک زن مدرن را به عنوان ملکه الیزابت دنبال کند ، با داستان او در سال 1947 در کاخ باکینگهام آغاز می شود ، که بیشتر به یاد می آورد جلال دوران باستان در مقایسه با لندن ، که امروز می شناسیم.

حماسه های خانوادگی بین شکوه و جدال قدرت، اغلب با کلمات پر افتخار در گفتگوی منسوخ توصیف می شود. با این حال این انحطاط پیچیده پرشور است. بورگیاس، دکترها، تودورها: در سالهای اخیر فیلمنامه نویسان در سراسر جهان جنس و جنس صدا کرده است، داستان سرایی ، نوشتن احساسات و دسیسه ها. در سال 2020 ، ال فانینگ ، ستاره بزرگ، سریالی که وی در آن نقش کاترین بزرگ را بازی می کند. نقشی که در سال 2019 او قبلاً در یک سریال تلویزیونی دیگر بازی کرده است – با اسکای امضا شده است – هلن میرن.

اما لیست سری لباس به دامن مجریان آنها گسترده است: از پلدارک به دیکینسون، از جانب از نو به ساندیتون است ورسای. هنوز هم هست نجیب زاده جک، لباس نمایشی در سال 1832 با مشارکت سوران جونز در یورکشایر توسعه یافت. عرض های جغرافیایی تغییر می کنند ، اما عظمت دوره هایی که دیگر وجود ندارند ، باقی مانده است.

گذشته ای که از مجموعه های تلویزیونی پیش بینی می شود ، پر از کینه توزی است ، که بسیاری از مدرنیته را می شناسد. اما کار می کند اگر در یک زمان فقط می توانستیم حساب کنیم الیسا دی ریومبروسا یا Fantagir – که موفقیت های مهیجی نیز به حساب می آمد – برای لحظات آرامش عالی با ساقدوش عروس و شوالیه ها ، اکنون انتخاب کم نیست. تمایل به گذشته. یا شاید فقط برای دیدن کمی خواب.

در نهایت ، خود تهیه کننده شوندا ریمز، توضیح می دهد که چرا تصمیم گرفت خودش را در انتقال رمان هایی که به آنها منتقل شده اند ، بیندازد بریجتون الهام گرفته ، اعتراف کرد: من اصلاً خواننده نیستم رمان های عاشقانه و در واقع من مردی هستم که بیشتر عمر خود را با نگاه تحقیرآمیز به آنها ، بسیار مغرور سپری کرده است. ولی در حالی که من در تعطیلات بودم یکی از آنها را پیدا کردم کتابهای جولیا کوین و من نمی توانستم او را ترک کنم. من آن را سرگرم کننده ، اعتیاد آور و بسیار متفاوت از هر آنچه انتظار داشتم. وقتی به نتفلیکس رسیدم ، بلافاصله گفتم که این اولین پروژه ای است که می خواهم انجام دهم.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 21:14)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *