آملی وظیفه ای “زیبا و غیرممکن” دارد: کمک به بیرون آمدن دختران مبتلا به سندرم Rett یک وضعیت قفل چند ساله که در آن بیماری آنها را مجبور می کند. بیماری عصبی مادرزادی ، که تقریباً منحصر به زنان است ، باعث تاخیر در رشد می شود. به دنبال رگرسیون. دختران کوچک استفاده از دست ، گفتار و در بیشتر موارد راه رفتن را از دست می دهند. و آنها فقط با چشم ارتباط برقرار می کنند. پس آملی کیست؟ یا بهتر بگوییم: آن چیست؟ یک بستر فناوری نوآورانه که توسطانجمن سندرم Rett ایتالیا (Airett)، با ردیاب چشم و برنامه گوشی های هوشمند ، طراحی و ساخته شده است برای تسهیل ارتباط ، تعامل و یادگیری کودکان خردسال. با تشکر از یک تماس تحقیقاتی از بنیاد Vodafone ، تیم مرکز تحقیقات و نوآوری Airett (کاری) در ورونا متولد نوآوری و تحقیقات در سطح بین المللی است تمام اخبار مربوط به شرایط حرکتی و شناختی از سندرم Rett.

برنامه و نرم افزاری که تصاویر را به جدول تبدیل می کند

«چشم دختران ما مستقیم ترین و فوری ترین راه برای برقراری ارتباط ، درک و فهمیدن است با یک برنامه بهبود شناختی یاد بگیرید و در حالی که سرگرم می شوید و تمرین می کنید بازی کنید. ” لوسیا دوویگو، رئیس جمهور آیرت آملی چگونه کار می کند؟ در عمل ، با تشکر از برنامه گوشی های هوشمند و نرم افزار ویژه توسعه یافته می توان از افراد یا چیزها عکس گرفت و جداول ارتباطی ایجاد کرد (یا از جداول از قبل بارگیری شده استفاده کرد) حتی “زنده”. جداول به رایانه منتقل می شوند ، دختران با استفاده از دوربین دیجیتال ، با یک حرکت چشم یکی از تصاویر ارسالی را “انتخاب” می کنند و سپس با کسانی که آنها را فرستاده اند تعامل می کنند.

بلافاصله در مورد یک مدل مو تصمیم بگیرید

«در مرحله آزمایش داریم ده دختر کوچک ما شرکت کردند، پنج نفر از آنها قبلاً تجربه ردیابی چشم داشته اند و از بازپرداخت کنندگان ، خانواده ها ، دختران و معلمانشان بازخورد جمع آوری کرده اند. این به ما کمک کرد از مرز سیستم های ارتباطی موجود در بازار عبور کنید، اغلب استفاده از آن در افراد مبتلا به این آسیب شناسی دشوار است »، او توضیح می دهد پروفسور روزا آنجلا فابیو، مدیر علمی Airett. به عنوان مثال یک دختر کوچک توانست بلافاصله تصمیم بگیرید که کدام یک از این دو آرایشگاه را برش دهید و نوع برش. دیگران دارند از آملی در مدرسه استفاده می کند (قبل از همه گیری همه گیر) و این حس کنجکاوی همکلاسی ها را با مزایای اجتماعی شدن به خود جلب کرد. “بخش بهبود شناختی را تا دسامبر کامل خواهیم کرد از برنامه – اضافه می شود پروفسور فابیو ، که همچنین استاد تمام روانشناسی عمومی در دانشگاه مسینا است -. ما قصد داریم هر ماه از 10 دختر استفاده کنیم زیرا یک دوره تازه سازی برای مراقبین مورد نیاز است چه کسی از آن استفاده خواهد کرد “.

6 ژانویه 2021 (تغییر از 6 ژانویه 2021 | 20:11)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *