این اتفاق قبلاً در ژوئن گذشته رخ داده بود ، اکنون یک ویدیوی جدید احساسات را برانگیخته است. این بار توالت عالی روبرتو بوله در حساب اینستاگرام خود فیلم دختری را در لاگوس ، نیجریه منتشر کرد که با لطف بی حد و حصر ، در گل و لای باران می رقصید. اینها کلمات Bole است: او شما را بی زبان می گذارد و شما را به دیدن لبخند و لذت رقصیدن این دختر کوچک فکر می کند. ما در لاگوس ، نیجریه ، در حومه یکی از فقیرترین شهرهای جهان واقع شده ایم. و با این حال این دختر پابرهنه در حال رقصیدن با فضل اتیول است. و او به آینده لبخند می زند. و واقعاً این ویدئو را به خاطر عشقی که از چهره کودک می بارد ، علی رغم همه چیز ، بی زبان می گذارد ، حتی اگر محیط بسیار دوستانه ای باشد.

فیلم آنتونی: از نیجریه تا نیویورک

سابقه ای از ژوئن گذشته وجود دارد. یک رقصنده جوان از مدرسه باله حرفه ای نیجریه ، آکادمی رقص رقص ، پابرهنه در زیر باران می رقصد. این ویدئو وب را هیجان زده می کند. پس زمینه دقیقاً همان دختری است که توسط Bole در حال رقصیدن دیده شده است. و این فیلم شانس زیادی برای رقاص رقم زد. آنتونی ممسوما مادو ، پسر 11 ساله نیجریه ای – که توسط عابران در حال رقصیدن در زیر باران ، پابرهنه ، انجام پرش و پیروتو با لطف ذاتی فیلمبرداری شده است – ویروسی شد و حتی توجه برخی از افراد مشهور را به خود جلب کرد. سینتیا هاروی ، مدیر هنری ABT Jacqueline Kennedy Onassis School of Dance در نیویورک ، او را جستجو کرد و به او پیشنهاد تحصیل در تئاتر باله آمریکا را داد ، جایی که او در مدرسه تابستانی در سال 2021 شرکت می کند. ویولا دیویس بازیگر هالیوود از نژاد آفریقایی (شک ، راهنما ، قوانین برای جنایت کامل) ، وقتی او دید که آنتونی در حال رقص است ، قادر به جلوگیری از اشک احساسات نیست ، و ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشت که می خوانید: “این زیبایی مردم من را یادآوری می کند. ما خلق می کنیم ، پرواز می کنیم ، تصور می کنیم ، شور و عشق افسار گسیخته داریم. با وجود موانع وحشتناکی که پیش روی ماست … ما می توانیم پرواز کنیم! “Fade Ogunro ، تهیه کننده فیلم نیجریه ای ، که پلت فرم استعدادیابی Bookings Africa را اداره می کند ، همچنین پیشنهاد می دهد که هزینه تحصیل کل پسر را تا زمان فارغ التحصیلی ، در هر جای دنیا بپردازد. اما این همه ماجرا نیست. درهای دیگر برای آنتونی باز شده است: جایزه اول در مسابقات بین المللی باله آفریقای جنوبی ، که شامل بورس تحصیلی برای شرکت در کلاس های رقص در ایالات متحده است.

آنتونی: فرصت بسیار خوبی برای رفتن به ایالات متحده است

من بسیار متعجب شدم: من کاملا فکر نمی کردم که این فیلم ویروسی شود. آنتونی ممسوما مادو به سی ان ان گفت: بهترین قسمت رقصیدن در ایالات متحده است ، تعداد کمی از مردم این فرصت را دارند. علاقه من به رقص زمانی متولد شد که در سه سالگی کارتونی از باربی و 12 شاهزاده خانم در حال رقص را دیدم. به مادرم گفتم من هم می خواهم برقصم. بنابراین آنتونی حضور در یک آکادمی رقص در لاگوس را آغاز کرد ، که برای بچه هایی که توانایی پرداخت شهریه را نداشتند ، درس های رایگان ارائه می داد: از همان لحظه ، مهارت های ذاتی او ظهور کرد. فرزندان ما با داشتن منابع بسیار کم یا کم ، آموزش دیده اند تا بهترین باشند. کودکانی که در هر شرایطی آماده رقص هستند. مدرسه رقص ، آکادمی رقص رقص ، در شبکه های اجتماعی نوشت: تصور کنید اگر بیشتر داشته باشیم می توانیم به چه نتیجه ای برسیم. از خیابان های لاگوس تا تئاترهای نیویورک ، یک داستان از خود گذشتگی و اشتیاق که وب را به حرکت درآورد.

15 ژانویه 2021 (تغییر 15 ژانویه 2021 | 10:43)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *