خداحافظ پردازنده های اینتل ، مورب های نمایشگر جدید ، تغییر بزرگ طراحی. به نظر می رسد آنها هستند عناصر تا در دیگ سیب مخلوط شود تا بدست آید خط MacBook Pro 2021. این شرکت از کوپرتینو است در حال آماده سازی برای تغییر مسیر در بخش لپ تاپ است، دومین مورد در چهار سال گذشته. سرانجام ، سال گذشته بازار رایانه ثبت شد بیشترین رشد از سال 2010 تاکنون و تیم کوک نمی خواهد قطار را از دست بدهد.

خداحافظی از نوار لمسی

تغییرات زیبایی باید حاکم باشد برداشت نهایی نوار لمسی. نوار LED کوچکی که در بالای صفحه کلید قرار دارد هرگز کاملاً قانع نشده است. اپل به جای کلیدهای عملکرد کلاسیک ، نتوانست نقشی را توجیه کند که حضور او را توجیه کند. حذف آن باعث صرفه جویی در فضای بدنه و بهینه سازی چارچوب می شود. به نظر می رسد که MagSafe نیز آماده بازگشت است. اکنون این آیفون به صورت آهن ربا در آیفون 12 ادغام شده است که می توانید یک سری لوازم جانبی را به آن وصل کنید. از طرف دیگر ، در MacBook Pro باید به عنوان بازگشت واقعی به آینده تحقق یابد: اتصال (همیشه مغناطیسی) برای منبع تغذیه، با استفاده از سرعت شارژ بالاتر باتری در مقایسه با سیستم فعلی (پورت USB-C) بازیابی مجدد باید با a انجام شودکاهش بیشتر فریم های اطراف نمایشگرها. این به اپل امکان می دهد طرحی را اصلاح کند که از رقبای مستقیم خود عقب است ، اما نه تنها. اگر از یک طرف تأیید MacBook Pro 16 اینچی کاهش یافته باشد ، از سوی دیگر تازگی یک مدل جدید 14 اینچی خواهد بود (که جایگزین 13 اینچی خواهد شد) ، که اکنون ارائه آن کاملاً رسمی است. نه تنها مورب ها را افزایش می دهد ، بلکه از نظر میزان روشنایی و کنتراست نیز نمایشگرها را بهبود می بخشد.

پردازنده های ثبت اختراع شده

معرفی پردازنده های جدید ARM اپل آغاز یک خیابان یک طرفه بود. مزایای آن نسبت به راه حلهای ارائه شده توسط اینتل بیشمار است و اولین آزمایشهای صحرایی این موضوع را تأیید کرد. در حال حاضر سه محصول قابل خرید بر اساس تراشه M1 وجود دارد: MacBook Pro 13 ”، MacBook Air و Mac Mini. انتقال در سال 2021 باید نهایی شود، حداقل در قسمت دفترچه یادداشت. MacBook Pro 2021 باید در واقع بتواند به نسخه به روز شده پردازنده M1 اعتماد کند (ما چند هفته است که در مورد M1X صحبت کرده ایم) ، قدرتمندتر و حتی انرژی کمتری. بنابراین ، به نظر می رسد به طور فزاینده ای ممکن است که در مرحله پیکربندی ، امکان انتخاب راه حل با تراشه اینتل وجود نداشته باشد. ما بین جولای تا سپتامبر اطلاعات بیشتری خواهیم داشت، دوره ای که طی آن اپل باید پرده موجودات جدید خود را بردارد.

17 ژانویه 2021 (تغییر 17 ژانویه 2021 | 23:50)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *