هری و مگان ، یک سال بعد از مگکسی ، که در 8 ژانویه سال 2020 ، خروج داوطلبانه خود از شرکت ویندزور (از دایره حق امتیاز کار در خط مقدم) را تحریم کردند ، از شبکه های اجتماعی خداحافظی کردند. بر این اساس ، دیگر هیچ Facebook و حتی Twitter ، حداقل با حساب های شخصی برای برقراری ارتباط با جهان وجود ندارد ساندی تایمز به نقل از منابع نزدیک به این زوج ، که در کالیفرنیا زندگی می کنند. حضور رسانه های اجتماعی با نقش جدید این زوج در آمریکا ناسازگار شده است. بنابراین هری و مگان برای تبلیغ پروژه های جدید بنیاد Archewell خود ، که جایگزین ساسکس رویال شد ، به چیز دیگری اعتماد خواهند کرد. اما نه در شبکه های اجتماعی. نفرت زیاد ، مقدار “مقاومت ناپذیری” توهین و توهین.
این خبر پس از حذف دونالد ترامپ از توییتر “به دلیل خطر تحریک بیشتر به خشونت” منتشر شد.

اینستاگرام

و اینکه بگوییم هری و مگان به ستاره های واقعی شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. فقط در اینستاگرام ، آنها به حدود 10 میلیون دنبال کننده رسیدند. و مگان ، حتی قبل از رفتن به محراب با برادرزاده اش الیزابت دوم در سال 2018 ، با وب سایت و وبلاگ خود The Tig ، که با پیروان خود در مورد زیبایی و سبک زندگی صحبت می کند ، در شبکه های اجتماعی شناخته شده بود.

ارتباطات

در اوایل زندگی خود به عنوان یک زوج در خانواده سلطنتی ، ساسکس ، با انتخاب برخی از مشاوران ارتباطات ، در واقع روشن کرد که آنها می خواهند به جای رسانه های سنتی ، برای ارتباطات آینده خود به کانال های رسانه های اجتماعی اعتماد کنند. مستقیم تر ، شخصی تر.

سخنان تنفرآمیز

اما ظاهرا فشار ترول ها سنگین است ، آفت “نفرت گفتاری” سنگین می شود ، سخنان نفرت انگیزی که می تواند در سیستم عامل ها بسیار خشن باشد ، و مگان با گذشته ، جنگ های داخلی خود – شروع با همدردی با جنبش زندگی سیاه زندگی مهم است – این این یک هدف آسان بود. در نتیجه ، حتی اگر در ماه های اخیر در جریان پادکست نوجوان درمانی با گروهی از جوانان ملاقات کرده باشد ، مگان نمی توانست تلخی خود را بیان کند که “او کسی بود که بیشترین هدفمندترین ترول آنلاین در سال 2019 بود. “

بالکن

در همین حال ، هری و مگان دایره حق امتیاز کار را ترک کردند اما در حلقه ویندزور باقی ماندند (در واقع ، همانطور که توسط توافق نامه مشترک با کاخ باکینگهام تحریم شده است ، در پایان سال اول زندگی خارج از شرکت ، یک معامله چک) – در ماه ژوئن به لندن باز می گردد. زیرا ، به لطف قرن زندگی که شاهزاده فیلیپ در 10 ژوئن 2021 ، برای شنبه ، 12 ژوئن جشن خواهد گرفت ، خانواده سلطنتی در حال آماده سازی اولین حضور عمومی و گروه کر بزرگ ویندوزورها هستند. بعد از قفل طولانی. همه برای یک روز در بالکن کاخ باکینگهام ، از جمله هری و مگان.

برنامه های آینده

به طور خلاصه ، اگر سال 2020 پاره شدن ناگهانی ساسکس با کاخ باشد ، آیا سال 2021 سال نزدیک شدن تدریجی خواهد بود؟

10 ژانویه 2021 (تغییر از 10 ژانویه 2021 | 12:27)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *