توئیتر پس از نشان دادن مونتاژ تصویری رئیس جمهور سابق آمریکا ، یکی از حساب های فارسی زبان رهبر علی خامنه ای را تعطیل کرد او از بالا هنگام بازی گلف دیده می شود ، در حالی که سایه مثلثی یک هواپیمای نظامی آشکار بر فراز او معلق است. در زیرنویس چاپ شده روی تصویر آمده است: “انتقام در هر زمان می تواند بیاید”. از ترور ژنرال پاسداران کاظم سلیمانی در بغداد در ژانویه 2020 توسط هواپیمای بدون سرنشین نام برده می شود.

این پست پنجشنبه شب در حساب کاربری در توییتر قابل مشاهده بود khamenei_site. “انتقام اجتناب ناپذیر است. قاتل سلیمانی و شخص دستور دهنده قتل باید انتقام بگیرند. “بنابراین این شبکه اجتماعی تصمیم به جلوگیری از او گرفت. اما دفتر خامنه ای چندین حساب آیت الله را مدیریت می کند و بقیه هنوز در حال فعالیت هستند، از جمله اصلی ، که در آن امیدوار است که دولت اسرائیل نابود شود. یا نسخه انگلیسی آن با همان فتومونتاژ دونالد ترامپ. یک حساب به زبان ایتالیایی در کریسمس راه اندازی می شود.


دولت یهود چندین بار س askedال کرد نظراتی که خواستار حذف نسل کشی مردمش بود ، اما بدون موفقیت. سال گذشته ، یک مقام رسانه اجتماعی گفت که این اظهارات خطری به سیاست این سایت وارد نمی کند زیرا آنها صرفاً “اغراق در سیاست خارجی” بودند.

در روزهای اخیر ، در سالگرد ترور سلیمانی ، رئیس دادگستری ، ابراهیم رئیسی نیز او ادعاهایی مشابه برای انتقام زده بود، هشدار داد که “قاتلان در هیچ کجای دنیا امن نخواهند بود” ، از جمله “رئیس جمهور آمریکا”.

22 ژانویه 2021 (تغییر از 22 ژانویه 2021 | 18:13)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *