مرگ یک ماهیگیر و یک مجروح دیگر به شدت. نتیجه یک نبرد دریایی کوچک: از یک طرف برخی از قایق های شکارچی در خلیج کالیفرنیا ، از سوی دیگر یک قایق از سازمان محیط زیست Sea Shepherd ، که سعی در جلوگیری از ماهیگیری با تورهای غیرقانونی دارد که تهدید می کند خلاqu، در معرض خطرترین گونه های پستانداران دریایی است. این حادثه که در ساعت 7 صبح روز 31 دسامبر در آبهای مکزیک رخ داد: کشتی Farley Mowatاو در حال خارج كردن تورهای غیرقانونی از یك منطقه حفاظت شده دریایی بود كه گروهی از قایق های سریع تماس گرفتند پانگا، همچنین با پرتاب کوکتل مولوتف به وی حمله کرد که باعث آتش سوزی شد. هنگامی که فارلی موات قصد ترک منطقه را داشت ، یک قایق کوچک ، همانطور که در ویدئوی منتشر شده توسط سی شپرد مشاهده می شود ، نزدیک شد و با کمان کشتی برخورد کرد. پانگا دو تکه شد ماهیگیرانی که به داخل آب انداخته شدند ، توسط سربازان مکزیکی ، به دنبال کشتی اکولوژیکی بازیابی شدند ، اما برای یکی از آنها کاری نبود که انجام شود ، در حالی که دیگری چندین شکستگی در کنار آن داشت.

حمله اول نیست

سباستيانو كوزيا كاستيگليوني ، عضو شوراهاي چوپان درياي ايتاليا و آمريكا ، گفت كه متأسفانه اولين حمله در منطقه نبود و حملاتي نيز در روزهاي بعد رخ داد. وضعیتی که مدتی است در جریان است و تصادفی نیست که کشتی های ما توسط مقامات مکزیکی اسکورت می شوند. علاوه بر محافظت از wokit ، یک خوکچه هندی که بیش از بیست نمونه از آن باقی نمانده و در خطر گرفتار شدن در شبکه ها است ، ما می خواهیم با بدترین نوع صید غیرقانونی در ذخیره گاه طبیعی مبارزه کنیم. اینها ماهیگیران محلی ضعیفی نیستند ، بلکه سازمان هایی هستند که در مقیاس وسیعی فعالیت می کنند و از تورهای ماهیگیری گران قیمت و غیرقانونی استفاده می کنند. تمرکز اصلی آنها واکیتا نیست ، بلکه توتوابا است ، ماهی که به عنوان دارو در طب سنتی چین استفاده می شود.

آفت ماهیگیری غیرقانونی نیز در ایتالیا است

در پشت این سازمان ها می توان سایه سرمایه داران قدرتمند را فرض کرد ، که در این مناطق دارو نامیده می شوند. اتفاق مشابهی در دریای مدیترانه در آبهای ایتالیا در حال رخ دادن است. آندره مورلو ، بنیانگذار و رئیس دریای چوپان ایتالیا ، توضیح می دهد که ماهیگیری غیرقانونی یک آفت واقعی است. ما را نیز مرعوب و مورد هجوم قرار داده اند ، اما با همکاری عالی گارد ساحلی ، گاردیا دی فینانزا و پلیس محیط زیست ، در سال 2020 به توقیف 950 کیلومتر تور و ماهی شمشیر (FAD) غیرقانونی تن ماهی قرمز (FAD) کمک کردیم. صید غیرقانونی نه تنها بر روی ماهی هایی که در حال تخریب هستند ، بلکه در انتشار پلاستیک به دریا نیز تأثیر مهمی دارد. سازمانهای مجرمانه پیچیده در پشت ماهیگیری غیرقانونی پیشرفت می کنند: فقط به زنجیره تأمین سرد در بازار سیاه فکر کنید.

6 ژانویه 2021 (تغییر از 6 ژانویه 2021 | 10:34)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *