عدالت ایالات متحده این لایحه را به شورشی ترامپ که در حمله در پارلمان در 6 ژانویه شرکت کرد. گفته می شود که پلیس شمن جیک آنجلی (نام مستعار جیکوب آنتونی چانسلی) را دستگیر کرده است بیانیه مطبوعاتی از ناحیه کلمبیا) ، مردی که نماد روز ناآرامی در واشنگتن بود. قهرمان اصلی عکس دیگری که به دنیا سفر کرده است نیز در زندان به سر می برد: آدام جانسون ، 36 ساله مرد وقتی تریبون سخنران سالن را می گیرد جاودانه می شود نانسی پلوسی. جیک آنجلی ، پیرو گروه توطئه قانون، در مصاحبه ای که کمی قبل از دستگیری منتشر شد ، وی گفت که با FBI تماس گرفته و از آنچه انجام داده افتخار می کند.

از طرف دیگر ، جانسون در شبکه های اجتماعی شناسایی شد – جایی که تصویر او منتشر شد – و به زندان شهرستان پینلاس منتقل شد: این مرد در پاریس زندگی می کند ، جایی که از پنج فرزند خود مراقبت می کند در حالی که همسرش به عنوان پزشک کار می کند. جانسون به هیچ حزب سیاسی وابسته نیست و در تمام انتخابات ریاست جمهوری اخیر در لیست انتخابات ثبت نام کرده است. طبق برخی از رسانه های محلی ، او سابقه دارویی دارد. با جانسون ، آنها بلند می شوند 53 نفر دستگیر شدند برای حمله به کپیتول هیل. در میان افراد زندانی این فعال است که توسط نانسی پلوسی با پاهای خود روی میز عکس گرفته شده است.

زندان متهم به ورود غیرقانونی و دزدکاری در کپیتول نیز پایان یافته است یک نماینده کنگره از ویرجینیا غربی، دریک ایوانز. در همین حال ، وزارت دادگستری اتهامات حداقل سیزده فرد فوق العاده را اعلام کرد ، از جمله ریچارد بارنت ، عکاس 60 ساله آرکانزاس با پاهایش روی میز Pelosi و در حال حاضر پس از بازگشت به ایالت خود بازداشت شد. لونی کوفمن 70 ساله آلاباما به جرم حمل اسلحه به وانت خود به کاپیتول هیل حامل دو قبضه اسلحه ، یک اسلحه و دو کوکتل مولوتف به زندان افتاد. همچنین کریستوفر آلبرتز از مریلند ، که یک اسلحه 9 میلیمتری به همراه داشت ، با دستبند بسته شد. در همین حال ، روزنامه نگار تحقیقی از نیویورکر رونان فارو پس از عکس گرفتن در کلاس درس سنا با تجهیزات شبه نظامی و در دست داشتن پنج جفت دستبند پلاستیکی ، با مرد تحت تعقیب FBI تماس گرفت و مصاحبه کرد: لری راندال بروک ، یک جانباز نیروی هوایی تگزاس ، وی اذعان کرد که او مرد موجود در تصویر است و داشتن دستبند را توجیه کرد: آنها را روی زمین پیدا کردم و در جیبم گذاشتم و فراموششان کردم.

9 ژانویه 2021 (تغییر از 10 ژانویه 2021 | 10:12)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *