دیروز روز بسیار غم انگیزی بود. با تماشای زنده این تصاویر از تلویزیون ، اعتراف می کنم که ساعتها گریه کردم ، شوکه شدم ، بهم ریختگی: آنچه از نظر من در Capitol Hill اتفاق افتاده است ضربه به هر منطقی. به عنوان یک شهروند آمریکایی ، هرگز باور نخواهم کرد که ببینم افراد مسلح به نماد یکی از بزرگترین دموکراسی های جهان ، مانند ایالات متحده حمله و حمله می کنند. چیزی که نماینده ما نباشد ، که امیدوارم او آموزش دهد ، زیرا هرگز تکرار نخواهد شد ، برای شروع یک صفحه جدید دوباره ، من مطمئن هستم ، نمایش خشونت نمی تواند دموکراسی را پیروز شود.

در آمریکا افراد شکننده ای وجود دارد

توسط ANSA در نیویورک ، زادگاهش و سپس از طریق تماس تلفنی به آن رسیده است خدمات پیک، جو باستیانیچ، متولد 1968 ، هنوز بی اعتماد است. در نیمه راه بین ایالات متحده ، جایی که پدر و مادرش – تبعیدیان استریایی که ثروت خود را در پذیرایی سیب بزرگ بدست آوردند – و ایتالیا ، جایی که او در تلویزیون ظاهر شد و دوست داشت – او یک قاضی MasterChef بود که رفت تا خود را وقف خود کند رستوران ها – کارآفرین مجاز به رفتن به یکی از آنها است یک طغیان واقعاً تلخ. به طور کلی ، وی افزود ، من در مورد واقعیت های سیاسی توضیحی نمی دهم ، نه به این دلیل که از کسی می ترسم ، بلکه به دلیل حیا و مهارت هایی است که همه دارند. اما این یک واقعیت خیلی دور در واقع مربوط به هر فرد است. غیرطبیعی. من را قرار می دهد خجالت حتی با دوستان ایتالیایی من: متاسفم که آنها آمریکا را تحت این شرایط دیدند. به همین روش برای درک مردم. ببینید ، آمریکا فقط نیویورک ، لس آنجلس ، میامی نیست. افراد شکننده ای وجود دارد ، ما کشوری هستیم که مشکل دارد ، با طرف های تاریک ، مانند همه کشورها.

وی همچنین ادامه داد که شکنندگی دموکراسی نه تنها توسط قدرت سیاسی بلکه توسط مردم نیز اداره می شود. ما خودمان باید کارهای بیشتری انجام دهیم ، برای مراقبت از یک دارایی شکننده که همیشه باید از آن دفاع کرد ، حتی در کشورهایی مانند ایالات متحده ، که به نظر می رسد دموکراسی یک دارایی گسترده است. و اولین قدم در دفاع از دموکراسی در تصویب قوانین آن نهفته است. خلاصه ، دیروز ، در غم ، احساس می کنم وطن پرست تر از همیشه هستم: هر یک از ما باید هر روز از ارزشهای دموکراسی دفاع کنیم.

اصلاحیه 25؟ روشی پیچیده

من معتقدم که انجام خواهد شد کار اطلاعاتی، به عنوان 11 سپتامبر. تصاویر به خودی خود ، حتی FBI صحبت می کنند: دیر یا زود خواهیم فهمید که آیا جهت وجود داشته است یا خیر. و در حالی که همه جهان از خود می پرسند ، بین یک اختلاف و اختلاف دیگر ، تا 21 ژانویه سال آینده وضعیت اضطراری در واشنگتن اعلام شده است. کسانی هستند که با اصرار درباره آنها صحبت می کنند 25 تغییر، تصویب شده در سال 1967. آنچه معاون رئیس جمهور ممکن است با حمایت دولت ، برای برکناری رئیس جمهوری که قادر به انتقال قدرت نیست یا تمایلی به این کار ندارد ، درخواست کند. فرضیه ای که روز به روز محبوب تر می شود. و این همان چیزی است که باستیانیچ اظهار نظر کرد: بسیاری از مردم در مورد آن صحبت می کنند ، اما این نیز درست است یک روش کاملاً پیچیده و طولانی برای درخواست ، بنابراین من نمی دانم که 15 روز پیش یا بلافاصله می توان آن را انجام داد ، پاسخ آن را به متخصصان می سپارم. از نظر من ، من فقط این را می گویم نمی توانم منتظر این تغییر ریاست جمهوری باشم: ما از سالهایی که شکنندگی ایجاد کرده اند آمده ایم ، اکنون همه ما امیدواریم که یک در اداره کشور به حالت عادی برگردد، به یک فضای سیاسی مثبت تر این هیچ ارتباطی با رنگ سیاسی ندارد ، هیچ ارتباطی با جمهوری خواه یا دموکرات بودن ندارد ، این به حکومت مردم بستگی دارد.

با همه گیری ، 90 درصد از گردش مالی خود را از دست داد

اما اکنون پاسخ آمریکایی ها را خواهید دید: چنین صحنه ای دیگر هرگز تکرار نمی شود ، این یک درس بود و دیگر تکرار نمی شود. ما خوش بین و فعال هستیم، ما می دانیم که چگونه بازیابی کنیم. حتی از همه گیر: یک فاجعه واقعی در اینجا. من در لس آنجلس شش رستوران دارم که فقط صادرات انجام می دهند ، ما در نیویورک صادرات انجام می دهیم و میزهای بیرونی داریم. ولی تقریباً سقوط کل در گردش مالی ، ما ممکن است 10-20 درصد پس انداز کنیم در مقایسه با آنچه ما یک سال پیش تولید کردیم. من می فهمم که تنها کاری که اکنون باید انجام دهیم زنده ماندن تا پایان این داستان است. و سپس ما دوباره خواهیم رفت ، کل بخش راه اندازی خواهد شد. من مطمئن هستم: فرصت هایی پیش خواهد آمد ، فقط باید ذره ذره داشته باشید. اگر اکنون در روزهای تاریکی زندگی کنیم ، کسانی که نور دارند دوباره برمی گردند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *