40 کشور پرجمعیت جهان ؛ آلودگی صوتی؛ حیوانات درگیر در ماموریت های فضایی. سرقت 40 نقاشی از سال 1900 تا 2020. اینها موضوعاتی است که توسط فدریکا فراگاپان در چهار نمای داده ایجاد شده برای “لا لتورا” که در جوایز معتبر طراحی اروپا نقره دریافت کرده اند ، پوشش داده شده است. این جایزه ، متولد 2007 ، هر ساله دستاوردهای اروپا را در زمینه های مختلف طراحی به رسمیت می شناسد. Fragapane – که از سال 2015 پنجاه تصویر تصویری برای “la Lettura” خلق کرده است – در گروه “infographics چاپ شده” برجسته است.

فدریکا فراگاپان
فدریکا فراگاپان

از زمان تولد وی در 13 نوامبر 2011 ، “لا لتورا” هر هفته تجسم داده ای را منتشر می کند که ترکیبی از خلاقیت و دقت اعداد است. به مدت ده سال ، آثار ایجاد شده توسط طراحان مختلف و دفتر اینفوگرافیک Corriere della Sera مهمترین جوایز بین المللی را دریافت کرده اند: Malofiej Infographics ، Kantar Information is Beautiful Awards، European Design Awards …


ایتالو کالوینو (1923-1985 ؛ عکس توسط Afp)
ایتالو کالوینو (1923-1985 ؛ عکس توسط Afp)

این هفته ، نمایش شماره جدید از «la Lettura» ، 498 پوند ، در غرفه ها و در ضمیمه ، شامل ایتالو کالوینو است. این اولین داده از چهار داده تصویری کاغذی است که از سیستم عامل دیجیتال گرفته شده است اطلس کالوین (https://atlantecalvino.unige.ch/) ، که با ترکیب نقد ادبی و تجسم داده ها ، نمایانگر (و س questionsال) کارهای داستانی نویسنده است. این پروژه توسط پروفسور Francesca Serra ، ایتالیایی از دانشگاه ژنو ، طراحی و کارگردانی شد. میشل مائوری ، محقق بخش طراحی در مدرسه پلی تکنیک در میلان و مدیر تحقیق آزمایشگاه DensityDesign ، کار طراحی را بر عهده دارد. علاوه بر این ، آنها پروژه آلسیا راستلی را به تصویر می کشند.

علاوه بر شماره جدید ، برنامه «la Lettura» برای تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی (را می توانید از اینجا بارگیری کنید) فروشگاه برنامه است Google Play) ارائه می دهدبایگانی با تمام نسخه های سال 2011 که می تواند (حتی از طریق کامپیوتر) با یک موتور جستجوی پیشرفته مورد بررسی قرار گیرد. در میان ویژگی های مختلف ، جستجوی رده کلیه داده های تصویری منتشر شده را ردیابی می کند. هر روز صبح در برنامه ، یک مطالعه اضافی فقط برای محتوای دیجیتال ، موضوع روز وجود دارد. امروز سفری است که توسط وینچنزو تریونه در رویا (و کابوس) در هنر امضا شده است. بی ینال 2021 بلگراد (25 ژوئن – 22 آگوست) همچنین جهان ر dreamیایی را که خود تریونه در مورد آن نوشت ، بازتاب می دهد.

هزینه اشتراک در برنامه ماهانه 3.99 یورو یا هر سال 39.99 یورو است با یک هفته رایگان. همچنین محتوا از طریق دسک تاپ از قابل مشاهده است این صفحه (که می توانید اشتراک را نیز از آن شروع کنید). همچنین می توانید با خرید گیفت کارت در Librerie.coop یا از طریق اشتراک ، هدیه دهید اینجا.

13 ژوئن 2021 (تغییر در 13 ژوئن 2021 | 21:44)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *