خوشبختی ، البته برای سه چهارم ، برای طرفداران “جنس و شهر” ، سریال فرقه ای دهه نود. رنسانس اتفاق می افتد: فصل جدید با عنوان “و این درست است …” با بازی سارا جسیکا پارکر ، سینتیا نیکسون و کریستین دیویس بازی خواهد شد. کیم کاترال که در داستان اصلی نقش سامانتا جونز را بازی می کند برنمی گردد. پارکر ، نیکسون و دیویس نیز به همراه مایکل پاتریک کینگ تهیه کننده های اجرایی خواهند بود. پس از رنسانس ، کری بردشاو (پارکر) ، شارلوت یورک (دیویس) و میراندا هابز (نیکسون) بین عشق و دوستی دهه 50 میلادی دنبال می شوند.

این سریال شامل 10 قسمت نیم ساعته ، تولید می شودشروع خواهد شد در نیویورک در اواخر بهار. پارکر ، دیویس و نیکسون روز یکشنبه 10 ژانویه با یک تیزر کوتاه خبر را با جزئیات در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند. این ویدئو بین عکسهای نیویورک و صفحه رایانه فاصله می گیرد و وارد خطوط “درست است …” و “داستان ادامه دارد …” با عنوان معمولی پارکر است. پست این بازیگر زن عنوان شده است: “من نمی توانستم تعجب نکنم … الان کجام؟”


“جنسیت و شهر” ، 20 سال بعد. در اینجا اتفاقاتی که برای شخصیت های اصلی افتاده است
سریال تلویزیونی

سارا اوبری ، مدیر محتوای اصلی HBO Max ، گفت: “من با این شخصیت ها بزرگ شده ام و نمی توانم صبر کنم ببینم داستان آنها در این فصل جدید با صداقت ، شدت ، شوخ طبعی و شهر محبوب که همیشه آنها را تعریف کرده است ، گسترش می یابد.” بیانیه: “جنسیت و شهر” توسط دارن استار بر اساس کتابی به همین نام از کندیس بوشنل از سال 1997 ساخته شده است. اولین سریال اصلی. در HBO در سال 1998 و شش فصل تا 2004 ادامه داشت. این نمایش در دو فیلم ساخته شد ، رابطه جنسی و شهر در سال 2008 و رابطه جنسی و شهر 2 در سال 2010. مجموعه ای از داستان های گذشته با حضور AnnaSophia Robb ، The Curry Diaries و اولین نمایش The CW در سال 2013. Sex and the City آخرین سری از احیای مجدد HBO Max است که همچنین دارای یک راه اندازی مجدد فیلم Gossip Girl است. “خون واقعی” در کارهاست.

11 ژانویه 2021 (تغییر 11 ژانویه 2021 | 07:41)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *