کامیلا در اولین قفل بهار گفت ، وقتی از افرادی که دوستشان داریم جدا شویم ، بسیاری از ما در خواندن آرامش پیدا می کنیم. اکنون او باشگاه کتاب خود ، جامعه خود را برای علاقه مندان به کتاب و مطالعه ایجاد می کند: اتاق خواندن ، مکانی برای همه دوستداران کتاب.

بستن

ملکه (94) و فیلیپ (99) نیز روز گذشته در ویندزور واکسینه شدند. و در حالی که قفل آهنی در لندن ادامه دارد ، دوشس کورن وال ، همسر چارلز ، با قدرت کتاب در زمین بازی بیرون می رود. پس از ارائه لیست شهادتهای قلب خود در ماه آوریل به جهان. احساساتش؟ از داستان دو چارلز دیکنز تا سلیقه ادبیات در انگلیس مرکزی ، مانند داستان های پلیسی کارآگاه سیمون سریر از تپه سوزان ، سپس داستان استانبول در قرن شانزدهم ، شاگرد معمار الیف شفاک و کتاب برادرش مارک شاند سفر در فیل من. در ماه آگوست ، او به جای آن کلاسیک الکساندر دوما ، گردنبند ملکه را پیشنهاد داد. آشکار کردن علاقه به ادبیات ، که کمتر شناخته شده است ، و در محافل ادبی شناخته شده است. مثل هر سال ، در ماه نوامبر او کسی بود که به برندگان جایزه بوکر 2020 نامه نوشت. در ماه جولای ، او به میلان کومار (8 ساله) کوچک برای خواندن 50 کتاب در قفل تبریک گفت.

در اینستاگرام

اتاق مطالعه از 15 ژانویه آغاز می شود ، و توصیه های خواندن كامیلا منجر به جهش 200 درصدی فروش عناوین انتخاب شده می شود (این مورد در مورد كتاب های لیست های مورد علاقه او بود). یک باشگاه کتاب که احتمالاً اولین پروژه شخصی اوست ، آرم او در آرم رمز سلطنتی: a C ، تاج آن را غلبه می کند. گام به عقب هری و مگان ، نزدیک به 100 سال فیلیپ ، و قفل شدن ملکه در حباب ویندزور ، رهایی او را تسریع کرد. اکنون در خط مقدم i نامزدی های سلطنتی. تا به حال ، او تحت سایه خاندان سلطنتی قرار گرفته بود ، و متوجه شده بود که پس از مرگ دیانا ، غم و اندوه و احساسات ضد و نقیض جهان که در گذشته توسط عشق چارلز ایجاد شده بود ، مناسب است که وقت بگذاریم. و او ، كامیلا 73 ساله ، عجله ای نداشت. حتی پس از عروسی در سال 2005 ، آن را به طور مدنی جشن گرفتند ، اما با برکت در کلیسای سنت جورج در ویندزور ، کنار بگذارید. ما می خواستیم به جهانیان فرصت دهیم تا بفهمند خانواده هدر رفته ، همانطور که به تصویر کشیده شده است ، عمیقا عاشق کارلو هستند ، تفاهمی بین این دو وجود دارد که با چنین احساساتی ثابت شده است.

هنر و فرهنگ

در ونیز ، وقتی با او صحبت کرد خدمات پیک در یکی از سفرهایش به ایتالیا ، او از دخترش لورا و عشق به هنر برای ما گفت که باعث شد او به گوگنهایم برود. با صدای آرام ، کامیلا علاقه های بانوان انگلیسی را دارد: از اسب گرفته تا طبیعت. صحبت از اسب ، در گفتگو با اولین نویسنده انتخاب شده برای باشگاه کتاب ، چارلی ماکزی (کودک ، خال ، روباه و اسب ، منتشر شده در ایتالیا توسط سالانی) ، او فاش کرد که دوران کودکی خود را با طراحی اسب سپری کرده است. علاقه به کتاب و نقاشی مانند ملکه ویکتوریا (که مانند کامیلا ، عشق هنر را با همسرش آلبرتو مشترک دارد). و مانند مارگریت دانمارکی ، که تصویر ارباب حلقه ها از تالکین را در دهه 1970 (با نام مستعار) به تصویر کشید.

10 ژانویه 2021 (تغییر از 10 ژانویه 2021 | 08:44)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *