کد QR برای میراث بشریت؟ چرا که نه: بیایید بین ما مشترک باشیم و یک مسیر واقعی توریستی ایجاد کنیم. سخنرانی مشاور فرهنگی فرانچسکا لئون ، که درخواست رئیس مرکز یونسکو در تورین را پذیرفت ماریا پائولا آزاریو و پیشنهاد شرکت Solve.it ، سازماندهی (بصورت آنلاین) جلسه ای برای پنجشنبه 7 در ساعت 10.30

همانطور که در ماه اکتبر توسط کوریره تورینو گزارش شد، پایتخت پیدمونت دارای ثروتی دست کم گرفته شده است: تمام اقامتگاه های ساووی ، از سواره نظام گرفته تا کاخ سلطنتی ، نیز به عنوان یک میراث جهانی شناخته می شوند ، اما هیچ نشانه ای مادی (از یک تابلو به یک کتیبه آسفالت) برای نشانه گذاری آن به بازدید کنندگان وجود ندارد. بنابراین ، پس از درخواست تجدید نظر توسط مشاور اوتو ، آگوستو مونتارولی از لو ، که توسط اتاق قرمز نیز پذیرفته شد ، پیشنهاد متعهد کردن شهردار کیارا آپاندینو را تأیید کرد ، به یک شرکت فناوری اطلاعات پیشنهاد شد: ما می خواهیم به طور رایگان به شهر کمک مالی کنیم ، او توضیح می دهد. “مدیر عامل شرکت Solve.it Giuseppe Arietti – طراحی علائمی که باید در سایتهای متصل شده توسط کد QR با اطلاعات مصنوعی نصب شوند. اما چرا که نه ، از واقعیت افزوده استفاده کنید. ما برای همه چیز در دسترس هستیم.

امکان دسترسی رئیس جمهور آزاریو در نامه ای به شهرداری که روز گذشته رایزن فرهنگی فرانچسکا لئون به آن پاسخ داد: خوب ، بیایید با هم ملاقات کنیم و در مورد آن صحبت کنیم. اما کار ساختاری لازم خواهد بود: زیرساخت های محتوا از قبل فراهم شده است ، همه برای Museo Torino. سالها از ایجاد لیست ها می گذرد ، این امر به تأیید جدید صاحبان سایت احتیاج دارد. یونسکو یک واقعیت پیچیده است: البته ما آنجا هستیم ، اما وزارتخانه نیز وجود دارد. و سپس اقامتگاهها در ساووی نیز در خارج از شهر هستند: بحث باید به منطقه گسترش یابد. ما قبلاً در مورد ایجاد چنین مسیری صحبت کرده ایم ، به ویژه در پروژه ای با مشاور نوآوری مارکو پیرونتی در مورد گردشگری: لئون نتیجه گیری می کند که این ایده از کد QR می تواند انگیزه جدیدی به آن بدهد.

5 ژانویه 2021 | 15:14

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *