یک سال پیش Megxit. و یک چیز مطمئناً ، قدم برداشتن از اقدامات سلطنتی هری و مگان “مدیریت کامل ارتباطات شرکت ها در بحران ها” با توجه به قرائت انجام شده برای خدمات پیک توسط متیو هرینگتون ، رئیس جمهور جهانی ادلمان ، ارتباطات بزرگ مستقر در نیویورک ، به همراه ریچارد ادلمن. کارشناس بحران شرکت ها. بنابراین Megxit – برای استفاده از یک نئولوژی که به تقلید از Brexit ایجاد شده است – با سر بالا ویندزور روبرو بود؟ هارینگتون پاسخ داد: “شکی نیست ، من تحسین شرکت را تحسین کردم ، و این را روشن کردم که یا شما عضوی از شرکت هستید یا نه ، هیچ تکراری از نقش ها وجود ندارد.” به هر حال این همان چیزی است که هر شرکتی از کارمندان خود می خواهد. و صحبت از مقامات ، من معتقدم که پیام ارسال شده توسط ملکه با این توافق نامه ، که به وضوح بیان می کند هری و مگان اگر می خواهند از سلطنت ارشد کنار بروند ، باید چه چیزی را کنار بگذارند ، فقط خطاب به ساسکس نیست. اما برای همه حق امتیاز دیگر ، بقیه کارمندان ویندزور: به وسکس و کمبریج. ”

قوانین

به طور خلاصه ، روشی برای اطمینان از معتبر بودن قوانین ، برای همه یکسان است و همچنین متوقف کردن خواسته های آینده برای خودمختاری از سایر اعضای خانواده که در غیر این صورت ممکن است به طور قانونی خواسته های خود را مطرح کنند. با گذشت زمان ، سرعتی که ملکه درخواست کرد و یک معامله برنده دریافت کرد: «پرونده کاملاً سازمان یافته مدیریت بحران. درسی که می تواند در مورد خانواده های دیگر نیز به کار رفته باشد ، شاید نه در مورد حق امتیاز مانند ویندورس ، بلکه در مشاغل خانوادگی که شرکت باید در آن نگهداری شود و با وقت و قاطعیت عمل می کند. درست مثل ملکه. ”هارینگتون گفت.

نامزدی سلطنتی

سپس ، برای اعلیحضرت ، در طول این دوازده ماه ، اولین مشکلی که باید حل می شد نحوه مدیریت نامزدی های سلطنتی است که به زن و شوهر سپرده شده است. خوب ، در زمین او نه یک زوج سلطنتی ، بلکه تعداد زیادی. اشاره به میراث سلطنت قدیم و جدید: کامیلا و دختر آنا. و بالاتر از همه ، ویلیام و کیت در کنار ادواردو و سوفی از وسکس. علاوه بر حق امتیاز “جزئی” مانند دوشس گلوستر یا پرنسس الکساندرا ، پسر عموی ملکه.

کارلو و کامیلا

کامیلا ، همانطور که در سال 2005 و (به عمد) در سایه ماندند تا حساسیت کشوری را که هنوز با چهره دیانا در ارتباط است تحریک نکنند ، شهامت پیدا کردن در فضای باز را پیدا کرد و نشان داد که می تواند ارتباطات ویدیویی را مدیریت کند با افزایش بدون قطع ارتباط با نسل خود

آنا

آنا ، پرنسس رویال ، دختر ملکه ، که در او بسیار شناخته شده است ، در سیاست های خارجی و تعاملات دفاعی بهترین تلاش خود را انجام داد (افتخارات خود را با ملکه سالگرد V روز) انجام داد ، همانطور که برای شرکت های انگلیسی: کمی قبل از بازدید از سامرست ، Barka Parka ، متخصص در مورد حیوانات کوچک. بله ، زیرا یک سال پس از ماجراهای هری و مگان ، خانواده سلطنتی نیز مجبور شدند خلا دیگری را پر کنند: ترک صحنه ، عقب نشینی از نامزدی های رسمی شاهزاده اندرو (جفری اپستین را در این ماجرا زیر سوال برد).

ویلیام و کیت

در میان نسل های جدید سلطنتی ، تعهد برای کمک به پر کردن خلا left باقی مانده توسط هری و مگان در قسمت دوکهای کمبریج مشهود بود. از کار هوشمندانه سلطنتی قفل بهار گرفته تا سفر شخصی با قطار سلطنتی در شب کریسمس. ویلیام و کیت برای اولین بار که به کاروان سلطنتی سوار شدند ، به سراسر کشور سفر کردند تا از کسانی که انرژی خود را برای موارد اضطراری در سال 2020 در دسترس قرار دادند ، قدردانی کنند. پس از قرار دادن شانه های خود ، تعهد هری به بنیاد سلطنتی (تاسیس شده توسط ویلیام و هری). اولین پروژه در سال 2020 ، بررسی 5 موضوع مهم کودکی در پادشاهی ، به پایان رسید.

ادوارد و سوفی از وسکس

اما تعهد دوکهای وسکس ، ادواردو و سوفی کمتر نبود. وی که یک شهروند عادی و یک متخصص روابط عمومی متولد شد ، مهارتهای خود را نه تنها بر نبردهایی که سالها در آن جنگیده بود (علیه تجاوز به عنف و حضور بیشتر زنان در میز حل اختلاف) متمرکز کرد ، بلکه بعنوان یک سرهنگ از سپاه موسیقی ارتش ، بازوی “موزیکال” ارتش اعلیحضرت که به تازگی عنوان سلطنتی را دریافت کرده است. بدون آنکه از رفتن به اجاق گاز (چندین بار) برای پختن غذا یا تهیه وعده های غذایی برای اپراتورهای سرویس بهداشت ملی که علیه بیماری همه گیر کار می کنند ، بگذرد. وی ، ادواردو ، یکی از علاقه مندان سابق سینما و تئاتر ، با عمده فروشان در بازار نیوبوری دیدار کرده بود. به همین “تیم باشکوه سلطنتی” است که ملکه از فرصت استفاده می کند و بیرون می آید. مگان قصد دارد مقدار تعهدات سلطنتی پادشاه را به آینده بسپارد. به طور خلاصه ، بازسازی شرکت ، زیبا و خوب است.

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 11:27)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *