میلان

6 آقای دونارومما
او نمی تواند کاری برای اهداف Chiesa انجام دهد: دو ضربه کم ، سمی ، زاویه ای. انجام کارهای بیشتر غیرممکن است. او سپس با چندین مداخله مانند جیجیو فرار خود را ادامه داد.

5.5 دالوت
یک شروع هیجان انگیز ، فرابوتا او را با سهولت خلع سلاح کننده می سوزاند ، سپس وقتی شروع به انجام کارهایی می کند که بهترین کار را انجام می دهد:

6 کجائر
وال به مدت 75 دقیقه: او هرچه می تواند رد می کند. خط دفاعی با او یک امنیت کاملاً متفاوت ، یک استحکام متفاوت دارد. ضروری

5 رومانگولی
کمتر درخشان از شرایط دیگر ، او به طرز وحشتناکی از دریبل های شیطانی دیبالا رنج می برد. برای سه نفره مک کنی هم بد است. قدم به عقب

5 هرناندز
كیسه او را عذاب می دهد: تئو درك گل اول را دیر خوانده و نمی تواند گل دوم را كوتاه كند. مورب های دفاعی قدرت او نیستند ، پیرلو این را می داند و تیم خود را به اصرار به این سمت می فرستد. Serataccia ، برای نمای بیرونی مارسی.

6.5 کالابریا
مدافع کناری ، او مجبور است نیمه وقت بازی کند زیرا هیچکس در این وسط حضور ندارد. به نظر می رسد که شب سخت کلاسیک قبلاً نوشته شده است ، در نقشی که او نیست ، در سخت ترین بازی ، در عوض او با یک ضربه باشکوه در دوراهی ها گل تساوی را به ثمر می رساند. فصل شگفت انگیز ، مال شما. چه رشد: یکی از چهره های نوزایی روسونری.

6 موارد
می بندد ، راه اندازی مجدد می شود ، دفاع می کند ، حمله می کند. عملکرد کلی دیگر ، حتی اگر در نیمه دوم کمی افت کند. به ناچار.

5.5 کاستیلئو
او در طوفان بازی یک موقعیت عالی در سمت راست دارد ، می توانست و باید بهتر عمل می کرد. در نیمه دوم ، با دو یا سه لغزنده روشن می شود. اما دیر

6 چالهان اوغلو
نقشه مشخص او: به محض دیدن در ، لگد بزنید. افسوس که Szczesny همیشه روشن و پاسخگو است.

5.5 هاگ
به دلیل مثبت بودن ربیک ، معلوم شد که او چند ساعت قبل از مسابقه استارتر است. این برنامه ، پول در این گروه برای کمک به تئو وجود دارد. با این حال ، همیشه روشن نیست.

6.5 لئو
مانند یک شیر ، بر روی هر توپ ، بدون تسلیم جنگ کنید. او هدف شاهکار را مانند بنونتو پیدا نکرد ، اما در بعضی مواقع موفق شد نیمی از یوونتوس را فقط تحت کنترل داشته باشد. کمک او برای کالابریا. اما خیلی بیشتر وجود دارد. نشانه های عالی

5.5 دیاز
در نیم ساعت گذشته ، رئال سابق برق خود را قرار می دهد ، اما کافی نیست.

6 گیره
با هفت غایب ، از جمله شش مالک ، میلان وی پس از 27 نتیجه مفید متوالی در پایان تسلیم شد: دیر یا زود این اتفاق می افتاد. برای جلوگیری از عواقب خطرناک ، واکنش فوری لازم است ، اما رشد فنی و مشخصه شیاطین کوچکی که در بالای رتبه بندی باقی می مانند ، زیر نظر همه.

یوونتوس

مبارک 7
او همه جریانات را می بندد ، عصبانی می شود ، از یک قطب به قطب دیگر پرواز می کند ، حتی آتش دوستانه را خاموش می کند. ضربه کالابریا فقط می تواند تسلیم شود.

6.5 دانیلو
اگر حرکت توپ لحن را از سر بگیرد نیز به لطف او. در نیمه دوم هرناندز تک به تک شد.

6 بونوچی
او هنگام قرار دادن لئو در بازی تساوی کالابریا بسته نمی شود و تلاش می کند تا تحت فشار عمل کند.

6 دی لیگت
نگه داشتن لئو یک مأموریت پیش پا افتاده نیست ، اما او همچنین در تلاش برای بلند کردن مرکز ثقل ، اقداماتی را در مرکز چپ انجام می دهد و از آن پشتیبانی می کند.

6.5 فروبوتا
با کمال تعجب نجات یافته ، او از 28 نوامبر به طور منظم بازی نکرده است. زنگ زدگی برای غیب: با نزول شگفت انگیز آغاز می شود ، با صلیبی که به دیبالا متصل شده است. شدت آن می افتد ، اما سهم خود را انجام می دهد.

8 کلیسا
او در حال رشد بود ، و این معلوم بود ، اما بعد از 10 دقیقه او روشن کرد که با حملات خود غیر قابل تعویض شده است: ابتدا به نردبان برخورد کرد ، سپس مثلث جادویی را با دیبالا بست. پاس گل برای رونالدو و شوت بعدی. دوئل با هرناندز او را خرد می کند ، اما برای او کافی نیست: ضربه با پای چپ با 2: 0 از لبه مهر و موم مورد نیاز یوونتوس است.

6 رابیوت
او به جای مک کنی به موقعیت اصلی برمی گردد و برای مدت طولانی انتخاب خوشایندی به نظر نمی رسد. سپس او کمی بهبود می یابد: عمدتا در 3-1.

4.5 بنتانکور
سبک بودن پاشنه پا در ابتدای بازی در منطقه خودش نشانه خوبی نیست: حواس او را پرت می کند ، گاهی اوقات نرم ، توپ های دردناکی را از دست می دهد و به کالابریا که به گل تساوی می رود نمی رود. قرمز را به خطر بیندازید: پیرلو به موقع آن را از بین می برد.

5 رمزی
او حرکات زیادی انجام می دهد ، اما در حمله دودی است و اغلب مرحله دفاعی را با مشکل روبرو می کند.

7 دیبالا
دو پاس گل برای دو گل کیزا ، در اوج شماره 10 ، که او روی شانه های خود دارد. همه بهترین بازی فصل خود را (از جمله تب جمعه) می دانند: سیگنال مناسب در زمان مناسب.

5.5 رونالدو
نه شب عالی او ، به این معنا که توپ به سختی به پاهای او می رسد. به محض اینکه می تواند ، مانند زمانی که در اواسط نیمه دوم با کولوسفسکی دوبیتی می کند و سپس با مک کنا ، نشان می دهد می توان به او اعتماد کرد. زیرا با سرعت بالاتر ، این نیز یک تلاش است.

6.5 کولوسفسکی
رویکرد صحیح ، گام دیگری بردارید: بسیار مفید.

7 مک کنی
تأثیر ورزشی ، بلکه تاکتیکی و شخصی که لازم است: در موقعیت دوم ، او گل می زند. اگر مالک نباشد ، 12 مرد

6.5 پیرلو
بعد از نیوکمپ ، او در سن سیرو هم پیروز شد و دوباره برای اسکودتو نامزد شد: یوونتوس برای کشش های طولانی افسون نمی کند ، اما آنها می دانند که چگونه یک تیم gal باشند ، به خصوص با تغییرات مناسب. برای تکمیل بازگشت اکنون ، ما باید دست خود را در برابر استانها نیز آلوده کنیم.

6 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 09:36)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *