Suning در مذاکره با صندوق BC Partners برای فروش اینتر به طور جزئی یا کامل. چند روز پیش ، رئیس جمهور استفان ژانگ در بیانیه ای شایعات فروش را تکذیب کرد و بسته به تحولات ، مذاکرات برای فروش جزئی یا کامل هفته ها ادامه دارد. محافل مالی تأیید می کنندعلاقه شرکای BC. این صندوق دفاتر مختلفی در اروپا و امریکا دارد ، یک متخصص غیر فوتبالی ، که عمدتا در بخش Tmt (فن آوری ، رسانه ، ارتباطات از راه دور) کار می کند. در ماه نوامبر به دلیل علاقه به حقوق تلویزیون در بوندس لیگا.

مذاکرات با سونینگ و خانواده ژانگ و به دنبال آن نیکوس استاتوپولوس، مدیری که پرونده اینتر را در اختیار دارد و در دفتر BC Partners در لندن کار می کند. ایده اصلی سونینگ یافتن شریک زندگی بود. گروه نانجینگ کمی کمتر از 70٪ باشگاه را در اختیار دارد ، 30٪ باقیمانده در دست صندوق شیر راک در هنگ کنگ است ، مهم نیست که چقدر به Suning نزدیک باشند. در حال حاضر صحبتی از ارزش ها نشده است ، اما پیشنهاد واقع بینانه برای اینتر حدود 750 میلیون است: باشگاه برای هکتار دو اوراق قرضه معوق به ارزش 375 میلیون و سعی می کند دوباره بودجه آنها را تأمین کند.

علاقه شرکای BC به نراتزوری کاملاً فوتبال نیست ، در واقع بیشتر مربوط به آنچه در این باشگاه می چرخد: تجارت کالا ، حقوق تلویزیونی و استادیوم جدید است. ما در مورد امکان ایجاد یک شرکت رسانه ای صحبت کردیم که همه چیز را مدیریت می کند ، در واقع برای شرکای BC این یک سرمایه گذاری مالی است. فعالیت اصلی صندوق فوتبال نیست. اگر او مجبور بود نه تنها بخشی ، بلکه کل باشگاه را بخرد ، مدیریت ورزشی تعیین کننده خواهد بود.

بیش از یک تماس وجود دارد ، بنابراین مذاکرات انجام می شود تا دیده شود. زمان سخت نیست ، اما شرکای قبل از میلاد اولین مورد را ساخته است اهتمام کافی، مرحله مقدماتی بررسی حساب ها. همچنین لازم است موضوع مربوط به سهام تعهد شده توسط Suning به یک شرکت (Taobao) تحت کنترل غول چینی علی بابا مورد مطالعه قرار گیرد: در میان آنها این باشگاه وجود دارد. در واقع ، کنترل مرکز آبگرم FC Internazionale Milano ، که اکنون در Taobao پارک شده است ، که مالک آن است (نه ملک). به گفته منابع نزدیک به شرکای BC ، می توان از این مانع عبور کرد. برای برخی ، صندوق در موقعیت کسب جنسیت ، جزئی یا کل ، تنها صندوق در رقابت نخواهد بود.

مطمئنا اینتر یک لحظه سختی را پشت سر می گذارد، با توجه به وضعیت اقتصادی نامساعد و مشکلات آشکار Suning ، زیرا سهام در بازار سهام در شش سال گذشته در یک سطح کم سابقه حرکت کرد. صادرات سرمایه از چین یک مشکل فزاینده است ، جلوگیری از سرمایه گذاری یک واقعیت است و سرمایه گذاری صرفه جویی در هزینه است.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 15:48)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *