النا پاتریشیا گویتینی اولین زنی خواهد بود که رئیس یک بانک بزرگ در ایتالیا ، گروه BNL ، BNP Paribas خواهد شد. این جلسه سهامداران در ماه آوریل است که رئیس فعلی اداره امور بانکی و مدیریت ثروت را به عنوان مدیرعامل منصوب می کند تا جای آندره موناری را بگیرد. برای Banca Nazionale del Lavoro ، م institutionسسه ای در رم در سال 1913 تاسیس شد ، یکی از اولین در ایتالیا با 2.5 میلیون مشتری خصوصی ، انتخاب تماس با یک زن در راس تنها خبر مهم نبود. تغییر سمت همچنین به ریاست جمهوری مربوط می شود که لوئیجی آبته ، یک کارآفرین رومی ، رئیس جمهور سابق کنفیندوستریا را ترک می کند ، بیست سال بعد صحنه را ترک می کند و موقعیت موناری را ترک می کند ، اکنون در ماه آوریل ، دوباره به مناسبت جلسه بودجه.

لوئیجی آبته ، که از سال 1998 ریاست جمهوری را بر عهده داشته است – در یادداشتی اعلام شد – قبلاً تمایل خود را برای ترک پست برای تصدی ریاست دانشکده تجارت لوئیس و همچنین تعهدات و ابتکارات جدید اعلام کرده است. ژان لوران بناف ، مدیر عامل Bnp Paribas ، از Abete و Munari برای کمک های قابل توجه آنها در طول سال ها به Bnl و گروه تشکر کرد. لوئیجی آبته از ابتدا در ادغام BNL در Bnp Paribas و طراحی بانک در زمینه بین المللی گروه ، حفظ هویت تاریخی Bnl و تبدیل آن به بخشی جدایی ناپذیر از DNA Bnp Paribas ، نقش مهمی داشته است. من از طریق احترام و دوستی صمیمانه با او در ارتباط هستم ، من پیشاپیش از او برای کمک بیشترش ، که همچنین به عنوان رئیس بنیاد Bnl به گروه اعطا می کند ، سپاسگزارم. آندره آ موناری ، بناف ادامه داد ، کار بسیار خوبی در هدایت Bnl به استانداردهای گروه و دستیابی به هم افزایی بیشتر و ادغام بیشتر بین مشاغل شرکت های فعال در ایتالیا انجام داد. من به او به خاطر موقعیت جدید و معتبرش تبریک می گویم ، جایی که او همچنان به ارزشمندی در تحکیم رهبری گروه Bnp Paribas کمک خواهد کرد.
النا پاتریشیا گویتینی ، میلانی ، 51 ساله ، بوکونیا ، کار خود را در Pwc آغاز کرد. در سال 2019 به Bnl پیوست ، و دارای موقعیت های مختلفی در Unicredit در ایتالیا و خارج از کشور ، به ویژه در آلمان ، اتریش ، ترکیه و لهستان بود تیری لیبرد ، رئیس بازارهای داخلی ، اظهار داشت که او بسیار مفتخر است که BNL توسط زنی با تجربه غنی و تلفیقی در مشاغل بانکی ، در یک زمینه بین المللی و در گروه های بزرگ ، هدایت می شود. من از توانایی او برای ادامه موفقیت کامل Bnl با تمام تیم عالی و ارزشمند خود بسیار مطمئن هستم. برای گروه ، برابری جنسیتی و شمول ارزش های ریشه ای عمیقی است که باید روزانه با اقدامات مشخص تحقق یابد. من مطمئن هستم که آندره موناری و النا پاتریشیا گویتینی بهتر می توانند از پس چالش های جدیدی برآیند که عمیقاً روش بانکداری را تغییر می دهند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *