این از 200 میلیون مشترک در سراسر جهان فراتر رفته است رتبه ها را بزنید برای کسب درآمد در سه ماهه آخر سال 2020 ، پلت فرم پخش جریانی فیلم Netflix ، که 8.5 میلیون مشترک دیگر در ماه های اکتبر و دسامبر به خود اختصاص داده است ، در سال رکورد همه گیری و محدودیت هایی که باعث می شود زمان بیشتری را در خانه سپری کنیم.

درآمد حاصل

سرویس پخش ویدئو از این شرکت ، مستقر در لس گاتوس ، کالیفرنیا ، ضبط rدرآمد 6.64 میلیارد دلار و از پیش بینی های وال استریت فراتر رفت. با این حال ، نتفلیکس انتظارات درآمد را برآورده نکرد: در سه ماهه چهارم سال 2020 ، درآمد هر سهم 1.19 دلار بود که از 547 میلیون دلار در سه ماهه چهارم 2019 به 542 میلیون دلار می رسد. میانگین تخمین 15 تحلیلگر مصاحبه شده توسط Zacks Investment Research ، درآمد 1 بود ، 38 دلار برای هر سهم. اما نتفلیکس سرانجام سال گذشته “سوزاندن” پول را متوقف کرد ، بیشتر به این دلیل که محدودیت های دولت اعمال شده در طی همه گیر شدن تولید برنامه را کاهش داد. در بیانیه Netflix آمده است که ما به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک شرکت جهانی هستیم که 83٪ مشترکان جدید در سال 2020 از خارج از ایالات متحده و کانادا می آیند. انتظار دارد 6 میلیون مشترک برای سه ماهه اول سال 2021 اضافه کند ، کاهش 15.8 میلیون نفری در سه ماهه اول سال 2020 ، که این تأثیر اولیه کوید است.

اولین سری House of Cards بود

پس از اخلال در صنعت اجاره DVD

، نتفلیکس 14 سال پیش مفهوم انقلابی پخش جریانی نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را ارائه داد. در آن زمان ، سرویس آن فقط 6 میلیون مشترک داشت. سرویس پخش جریانی از هفت سال پیش که نتفلیکس شروع به تولید پخش های خود کرد و سرعت گسترش جهانی را که هم اکنون در جریان است ، سرعت بخشید. درجه سانتیگرادبیش از 190 کشور فعالیت می کند. از زمان پخش اولین سریال اصلی خود ، House of Cards در فوریه 2013 ، Netflix بیش از 170 میلیون مشترک اضافی را به خود جلب کرده است. سال گذشته ، 37 میلیون مشترک اضافی به دست آورد ، که 22 درصد نسبت به سال 2019 افزایش یافته است. سهام آن حتی بهتر عمل کرده است ، در سال گذشته 67 درصد افزایش یافته است.

رقابت از دیزنی پلاس

شرکت Los Gatos ، کالیفرنیا اکنون دارای ارزش بازار بیش از 220 میلیارد دلار است. علی رغم همه موفقیت هایش ، در سال های آینده همچنان با چالش هایی روبرو است تورقبای زیادی در جیب شما هستند، شاید ترسناک ترین ارائه شده توسط یک شرکت سرگرمی باتجربه تر و حتی بزرگتر: شرکت والت دیزنی برای حفظ و جذب مشترکان ، Netflix قبلاً هزینه های زیادی را برای برنامه نویسی اصلی خرج کرده بود ، اما در سال 2020 ، برای اولین بار ، این شرکت از سال 2011 به مدت یک سال جریان نقدی منفی نداشت.

نت فلیکس پیش بینی کرده است که دیگر با صدور بدهی نیازی به جمع آوری کمک مالی نخواهد داشت برای تأمین مالی عملیات روزمره: غول تلویزیونی در حال پخش جریان نقدی بیکاری را انتظار دارد ، اما قصد دارد 10-15 میلیارد دلار بدهی خود را حفظ کند. نتفلیکس برنامه بازخرید برای توزیع وجوه به سهامداران خود را رد نمی کند. این شرکت همچنین گفت كه انتظار ندارد به همان ضرری كه در بیشتر دهه گذشته داشته متحمل شود ، گرچه تولید برنامه های اصلی خود را دوباره تسریع می كند و حداقل هفته ای یك فیلم اصلی را برای اكران آماده می كند. از خدمات خود را در طول سال است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *