پرستارانی هستند که این کار را می کنند سلفی. هیچ رانش اجتماعی وجود ندارد. “ما فقط می خواهیم بیماران خود را نشان دهیم کسانی که می ترسند به بیمارستان بیایند واکسن می زنیم تا احساس امنیت بیشتری داشته باشند و به زودی می توانیم با ایمنی کامل از آنها استقبال کنیم ». کلمات و موسیقی ناب از کلینیک های بیمارستان Niguarda می آید. پزشکان اینجا هستند: با کتهای تا شانه و افکار ثابت درباره بیمارانشان از امروز و فردا ، نه در مورد خودشان. در گروه اول کامل شد، به عنوان در معرض ترین گروه امتیازی که آنها را در بزرگترین کمپین واکسیناسیون پیشگام می کند ، جهانی که باید جهانیان را برپا دارد.

در پایان روز (اول) در Niguarda 505 دولت وجود دارد. دستگاه در حال کار است. در کلینیک ها و خارج از آنها پزشکان بازنشسته نیز وجود دارند. پیوستگی زیادی به پیراهن وجود دارد ، بنابراین به پیراهن. “ما به عنوان داوطلب اینجا هستیم تا همکاران سابق خود را واکسینه کنیم.” روحیه همینطوره ، آب و هوا عالیه. و برای خیلی ها به نظر نمی رسد بعد از یک سال صعود هر روز به اورست درست باشد. در فضاهایی که بیمارستان های سان کارلو و سان پائولو برای پزشکان خود که در اولین روز واکسیناسیون به صف شده اند ، همین روحیه احساس می شود.

“امروز ما 287 کار کردیم ، مطابق با ظرفیت ما در این مرحلهبرای پر کردن 5000 ما در تحویل »، مدیر کل Mateo Stoko توضیح می دهد. ده روز پیش ، پیش ثبت نام ها آغاز شد و مسابقه راه اندازی شد. استوکو می گوید: “من روز جمعه رزرو کردم قبل از اینکه هیچ چاله ای وجود داشته باشد.” پزشکان محلی از مناطق 5 ، 6 و 7 ، و همچنین کارکنان بهداشتی که در زندان ها کار می کنند نیز از اینجا عبور می کنند. روز پنجم دیروز و در بیمارستانهای گروه San Donato، جایی که اشتراک برای اولین پرسشنامه داخلی به 93 درصد رسید: 210 نفر پس از رئیس دانشگاه Vita-Salute San Raffaele ، Enrico Gherlone ، واکسینه شدند. به طور جداگانه برای واکسیناسیون نیز در Auxologico ، در انستیتوی سرطان و شروع مجدد کارزار ، پس از پیمایش در 27 دسامبر ، همچنین در Pio Alberto Trivulzio: “ما قصد داریم 200-300 واکسیناسیون در روز انجام دهیم ، سیستم به نظر می رسد از قبل روغن کاری شده است” ، سرپرست Fabrizio می گوید پرگلیاسکو

انتظار می رود تغییر سرعت ، s جزئیات لومبارد وب سایت کمیسر فوق العاده تحت بررسی است پس از اختلاف در مورد عزیمت جعلی روزهای آخر. سرانجام ، روز گذشته 6400 واکسیناسیون انجام شد. لوچینی ، یک مقام لومباردی توضیح می دهد: “اما هنگامی که این ماشین پیچیده ، متشکل از 65 مرکز ، کاملاً عملیاتی شود ، می توانیم به قله های 20،000 در روز برسیم.” که سپس به دلایل این امر باز می گردد پرجمعیت ترین منطقه ایتالیا را مجبور به تأیید این طرح در تاریخ 4 ژانویه بدون هیچگونه پیش پرداخت کرد“ما تمام متغیرهای موجود در ساختارها را بررسی کردیم ، از تحویل ، تغییر کارکنان ، تا رسیدن مواد مصرفی مانند سرنگ و سوزن ، برای رسیدن به تمام اهدافی که به ما داده شده بود.”

صحبت از زایمان است ، کمی تأخیر وجود دارددر مسیر تحویل دوم Pfizer ، دیروز انتظار می رفت ، اما رسماً برای امروز به تعویق افتاد. باید 88920 دوز وجود داشته باشد ، اما تا زمانی که جعبه ها باز نشوند ، اطمینان حاصل نمی شود تا اینکه تمام ارقام آخرین بولتن عفونت سقوط می کند: با تعداد کمی تامپون (8161) 863 مورد جدید وجود دارد که 89 مورد در میلان است. جایی که پس از چند روز شاخص Rt به روز می شود که برابر با پایان سال گذشته 0.83 است.

4 ژانویه 2021 | 21:04

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *