ایلوا ، ایتالسایدر ، ایلوا سابق ، آرسلور میتال ، اینویتالیا و ایالت اینجا. به نظر می رسد آغاز آهنگی از Reno Gaetano است ، اما هنوز همان کارخانه فولاد ، بزرگترین کارخانه در اروپا ، در کانون توجهات و فاصله گرفتن از منطقه Tamburi Taranto است. اما شهر دو دریا نیز بسیار بیشتر است. به عنوان مثال ، داستان ها و ایده هایی که از پایین شروع می شوند ، گسترش چت پس از چت – از طریق رسانه های اجتماعی یا ماسک ، همان کار را می کنند – به عنوان یک مربع. و سپس ، در بیش از دو هزار سال پیش ، پایتخت مگنا گریسیا ، جلسه در بازار همیشه خوب بود. برای زنان و مردان دادگستری Taranto ، انجمنی که در فوریه 2017 برای تظاهرات علیه محیطی فروخته شده متولد شد ، The Three Millennium Agora یک نقطه مستطیل شکل در قلب بورگو است (تارانتو ، در اواخر دهه 1800 منتشر شد).

میدان Guglielmo Marconi ، پشت بیمارستان Santissima Annunziata: از یک طرف برای کشف مجدد سلامتی پس از مصالحه با شرکت ، و از سوی دیگر یک میدان تاریک و فراموش شده ، که تا چهل سال پیش قلب بازار شهر بود. درست در اینجا ، زیر پای ما ، یک کوره باستانی مربوط به دوران مگنا گراچیا وجود دارد ، جایی که گلدان ها را برای حمل نذورات به معابد منتقل می کردند: به زودی ما می خواهیم با بازگرداندن آن به چوب ، آن را روی سطح تولید کنیم ، کنتاریو ، 45 ساله. ، یک مشاور مالیاتی برای کار ، و یکی از دویست شریک پرشور “عدالت برای تارانتو” ، مستقر در Piazza Marconi ، که آنها ایده ها و زمان خود را برای پروژه منطقه ای (برنده در سال 2019) برای بازسازی اجتماعی همان اختصاص داده اند این فضا

از کجا شروع کنم؟ مخفی ترین گوشه های اطراف میدان را دوباره کشف و بهبود ببخشید. و یا از طریق نگهداری از سبز در نهایت به لطف همکاری شهرداری تارانتو به طور منظم انجام می شود. تا زمانی که پیشنهادی را که انتظار نداشتید ، یک ماه پیش ، در یک جلسه بزرگنمایی عدالت برای تارانتو: چه اتفاقی می افتد اگر یک بوفه را در وسط میدان قرار دهیم ، و آن را با ماکارونی ، شیر ، شکر ، با هر کالای ضروری در دسترس همه پر کنیم. جولیانا د آلساندرو 23 ساله می گوید و چهار آزمون بیوتکنولوژی در دانشگاه لچه دارد. چهره های آرام روی مانیتورها و چند ثانیه گیجی ، سپس تعجب می کنید: بله ، اما چگونه این بوفه را ببندیم؟ ما آن را باز خواهیم گذاشت: میدان مارکونی نمادی از تعامل و همبستگی و پروژه خودجوش و پایدار ماست.

از 7 دسامبر گذشته و برای تعطیلات کریسمس ، بوفه سفید ، که از بازار کک بازسازی شد و با یک کاشی چوبی ساده تعمیر و بسته شد ، در مرکز میدان باقی مانده است.. علی رغم برخی تلاش ها برای از بین بردن رویای همبستگی ، که در روز روشن نیز اتفاق افتاد ، در شب کریسمس. Contrario خاطرنشان می کند: ما یک آزمایش اجتماعی است ، روشی برای اندازه گیری درجه تمدن در شهر ما. گروه علوم سیاسی دانشگاه باری توجه خود را به کابینه سفید و همچنین به هر کاری که انجمن تارانتو انجام می دهد معطوف کرده است: هدف این است که یک گزارش علمی در مورد کل پروژه مارکونی پیازا جیستیزیا ایجاد کنید ، با این امید که تولید شده برای سایر موارد بازآفرینی شهری ، جولیانا را اضافه می کند ، که پس از فارغ التحصیلی تصمیم به ترک تارانتو ندارد: من می خواهم در رابطه دشوار بین محیط و صنعت تخصص داشته باشم: من فکر می کنم این مکان مناسب برای انجام این کار است.

در همین حال ، بیش از نیت های خوب و مقاله های آینده در مورد این موضوع ، اولین پاسخ ها از طرف ساکنان محله است (بین فاحشه خانه ها و بالکن های زیبا). آنها از شماره 1 در میدان ماركونی می گویند: چهارشنبه بعد از ظهر و شنبه صبح دفتر انجمن برای جمع آوری کالاهای اساسی باز است: یك روز بعد از ظهر دو برادر ، بچه های مهاجر ، از ما یك جفت پیراهن زرد انجمن خواستند. وقتی آنها را آوردند ، به مادرشان گفتند ، آیا دیده ای؟ حالا ما هم ایتالیایی هستیم.

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 18:20)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *