کازولو عزیز،
دونالد ترامپ همچنان با آشفتگی در ساختار اصول دموکراتیک اراده اختلال ایجاد می کند ، افراد مورد اعتماد خود را در سمت های اصلی قرار می دهد و سرانجام به دهها نفر از دوستان خود که به جرایم مختلف محکوم شده اند ، بخشش ریاست جمهوری را می دهد ، ظاهرا بدون هیچ محدودیت قانون اساسی. بسیاری از جمهوری خواهان خط طولانی طولانی ترین رفتارهای عجیب و غریب را که مشخصه پیروزی ترامپ در انتخابات است ، محکوم کردند و روپرت مرداک ، طرفدار دیرینه او ، سرانجام او را به سرنوشت خود خیانت کرد بدون اینکه صریحاً وی را به حمله به دولت دموکراتیک متهم کند. من تعجب می کنم که چگونه رئیس جمهور مستعفی دموکراسی می تواند این قدرت را در دوره گذار حفظ کند.
آلدو فراو

زن عزیز،
در واقع ، رفتار غیرمسئولانه ترامپ ؛ بنابراین مطابق با شخصیت. گذشته از صحنه های دردناکی که دیروز دیده می شود و سرانجام علیه او رقم خواهد خورد ، وی سرانجام کاخ سفید را خالی خواهد کرد ، اما هرگز شکست را رسماً قبول نخواهد کرد: با بایدن به عنوان غاصب رفتار کند زیرا او حق اوباما برای ریاست جمهوری را به رسمیت نمی شناخت . چهار سال دیگر وی دوباره شخصاً یا از طریق دخترش ایوانکا شلیک می کند. ایوانکا مدتهاست که کانال ارتباطی با روپرت مورداک ، سردبیر نیویورک پست است که اکنون دونالد را به ترک دعوت می کند. در واقع ، دختر ترامپ بسیار نزدیک به وندی ، همسر سابق مرداک است. متأسفانه ازدواج به سرانجام نرسید. مایکل ولف ، نویسنده زندگینامه مرداک و مشهورترین کتابها درباره کاخ سفید ترامپ ، به من گفت که این دو هرگز یکدیگر را درک نکرده اند ، و نه به معنای استعاری: دونالد تحمل لهجه استرالیایی روپرت را ندارد. ادعا می کند که وقتی صحبت می کنید ، یک کلمه را نمی فهمید. بدیهی است که این ارتباط بین دو شخصیت نیست ، هر چند مهم است ، که در معرض خطر است ، بلکه بین دو دیدگاه از راست بین المللی است. این تقسیم بندی دیگر بین مترقیان و محافظه کاران نیست ، بلکه بین جهانیان و پوپولیست ها است. این امر همچنین روابط پیچیده ترامپ با دره سیلیکون را توضیح می دهد که طبق تعریف جهانی است. روزنامه بزرگ آمریکایی وال استریت ژورنال مورداک ، که اغلب از ترامپ انتقاد کرده است ؛ حتی در سال 2016 ، رئیس جمهور اولین مصاحبه خود را با WSJ انجام داد. من به اتاق خبر رفتم تا سردبیر انگلیسی ، جرارد بیکر را که همکارانم او را جری صدا می کردند ، پیدا کنم. او برای من توضیح داد که ترامپ یک پوپولیست محسوب می شود ، نه یک محافظه کار. بنابراین او یکی از آنها نبود. فاکس ، تلویزیون راست گرای آمریکایی نیز با مردد ترامپ رابطه مرددانه ای داشت؛ همچنین به این دلیل که دونالد مخالف راه اندازی شبکه ای نیست که با آن رقابت کند

نامه های دیگر امروز

بدرود

پدر جوزپه ، نزدیک به ضعیف ترین منطقه تراژان

چند هفته پیش ، مراسم تشییع جنازه سه گانه به یاد پدر جوزپه فیورنتینو ، محبوب ساکنان این منطقه دشوار و در عین حال مسحور کننده شهر فلگرا ، در کلیسای مفهوم مطهر در منطقه تراژان ناپل برگزار شد. پدر جوزپه ، از دهه 1960 ، حافظه تاریخی این منطقه بود ، همیشه آماده بود تا به کمک مادی و معنوی همه خانواده هایی برسد که نمی توانند دو سرانه بقای روزانه را به هم متصل کنند: او می ترسید که اگر کسی اگر دستانش را به سوی آنها دراز می کرد ، این جوانان این دختران را به ورطه نابودی یا کامورا می انداختند. او با عشق بسیار نزدیک بود ، غالباً فقط با کلماتی پر از امید ، با جوانان و حتی بیشتر با کودکانی که برای داشتن کودکی آرام تلاش می کردند. و او نمی خواست حتی در ماههایی که بیشتر تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا قرار گرفته بود ، از خود دریغ کند ، تا حدی که فقط وقتی سرکوب نیروهای شکننده اما همچنان سرسخت خود متوقف شد ، متوقف شد. اکنون که او از بین رفته است ، حجاب مالیخولیا بر لذت ضرب المثل زندگی در منطقه تراژان افتاده است و در همین حال ، در مثال او ، پدران وینسنتیا ، دوستانش ، از بین نمی روند: آنها بسته های غذایی را به فقیران منطقه توزیع می کنند. به عنوان هدیه ای از سخاوت بخشداران. مثال این کشیش همچنان یک زمین بایر را ، همانطور که الیوت می گوید ، به ویرانه یک بیماری همه گیر تبدیل می کند.
ویتوریو جنارینی، ناپل

نامه های خود را ارسال کنید

ما به شما پیشنهاد می دهیم تجربیات و افکار خود را به اشتراک بگذارید. بدون نیاز به بلند کردن صدای خود برای شنیدن ، مکانی را برای گفتگو به اشتراک بگذارید. ادامه دادن به موضوعات بزرگ زمانه خود را عمیق تر کنید و آنها را با زندگی آلوده کنید. گفتن اینکه تاریخ و اخبار چگونه زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار می دهد. به پیک بگویید.

TUESDAY – برنامه درسی

ما نامه ای را منتشر می کنیم که یک جوان یا یک کارگر آموزش دیده مهارت های خود را با آن ارائه می دهد: زبان های خارجی ، نوآوری های فن آوری ، طعم و مزه یک کار خوب ، حرفه های هنری. چینی صحبت کنید ، یک برنامه اختراع کنید ، یک تکنیک داشته باشید ، ویولن بنوازید یا تعمیر کنید

رزومه خود را ارسال کنید

چهارشنبه – پیشنهاد شغل

ما از هر زمینه ای که برای یافتن کارکنان تلاش می کند به یک شرکت فضا می دهیم: مترجمین ، شرکت های نوپا ، جوشکارها ، ستایشگرها.

ارائه پیشنهاد

پنجشنبه – بی عدالتی

لطفاً در مورد بی عدالتی متحمل شده بگویید: مورد خطای پزشکی ، مشکل در بانک ؛ بلکه همچنین یک رستوران که در آن فرد غذا نادرست خورده است ، یا یک سرویس عمومی که در آن رفتار بدتری شده است. حق پاسخ بدیهی است تضمین خواهد شد

گزارش مورد

جمعه – عشق

لطفاً یک داستان عاشقانه برای ما تعریف کنید یا از طریق پیک برای شخصی که دوستش دارید نامه ارسال کنید. نه نامه قلب؛ دریچه ای باز به زندگی.

داستان را بگو

شنبه – خداحافظ

ما پیشنهاد می کنیم خاطره شخصی را که برای شما ضروری بود ترمیم کنید. دختر می تواند به پدر ، شوهر همسر ، معلم دانش آموز بگوید. به همین دلیل است که هر شنبه مشخصات یک ایتالیایی را که ترک کرده است انتخاب می کنیم. اما همه آنها را می خوانیم و همه آنها ما را غنی می کنند.

ارسال نامه

یکشنبه – تاریخچه

ما میزبان داستان یک خواننده هستیم. یک داستان واقعی یا داستانی.

ارسال داستان

عکس خواننده

ما هر روز تصویری را انتخاب می کنیم که شما را عصبانی یا هیجان زده کند. شواهدی از وخامت شهرهای ما یا زیبایی آنها.

عکسهای اینستاگرام خود را به حسابcorriere @ برای ما ارسال کنیددیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *