آلدو عزیز،
ما یاد گرفتیم که از ماسک استفاده کنیم ، فاصله فیزیکی خود را حفظ کنیم ، دستها را مرتبا بشوییم و آنها را ضد عفونی کنیم. من حدس می زنم بعد از پایان همه گیری همه چیز را فراموش خواهیم کرد. اما تعجب می کنم: اگر چیزی را نگه داریم چه می کنیم؟ به عنوان مثال ، محدود کردن این بوسه ها و آغوش ها به موارد کاملاً ضروری ، که بسیاری از سران کشورها و دولت ها نیز در جلسات سازمانی خود تا یک سال پیش نشان دادند. یا حرکت صلح در کلیساها را از یک مصافحه به یک نگاه تبدیل کنید. شما چی فکر میکنید؟ ما خاطره خوبی از بیماری همه گیر نخواهیم داشت ، اما همیشه توانسته ایم از همه بدبختیها (از جمله جنگها) درسهای مفیدی بیاموزیم.
الساندرو پراندی

الساندرو عزیز،
من در یک زمان و در شهری بزرگ شدم که مردها با یک مصافحه سلام می کردند ، گونه هایشان را نمی بوسیدند و – مگر اینکه از اقوام یا همسن بودند – او را صدا می کردند. همه آزادند که قضاوت کنند که آیا در آن زمان بهتر بود ، یا قبل از همه گیری ، یا اکنون. دلم برای آغوش عزیزانم بسیار تنگ شده است ، همانطور که دلم برای دست دادن و لبخندهای بدون ماسک تنگ شده است. اما من کسانی را که از پوشیدن آن امتناع می کنند غیر قابل تحمل می دانم و درخواست پوشیدن آن را توهین می دانم.
روز دیگر آقایی سوار قطار شد و با تلفن همراهش صحبت کرد و بدون ماسک سرفه کرد. وقتی از او خواستیم آن را بپوشد ، بسیار آزرده شد. او این تجربه را نه تنها به عنوان محدودیت آزادی ، بلکه همچنین به عنوان اتهامی مبنی بر سرایت خود تجربه کرد. بی فایده بود که به او توضیح دهیم که ما چندین ساعت را در همان محیط بسته خواهیم گذراند و بنابراین همه ما ناراحتی ماسک را برای محافظت از خود و اعضای خانواده خود که در خانه ، مسافران دیگر و خانواده هایشان منتظر هستند می پذیریم ، از این رو نیز او و خانواده اش.
اکنون یک چیز است که فکر کنیم زنگ هشدار اغراق آمیز است (حتی اگر متأسفانه داده های جهان خلاف این را نشان دهند)؛ دیگری قوانین را زیر پا گذاشت. هر کس حق دارد نظر خود را داشته باشد. او حق ندارد دیگران را به خطر بیندازد. هرکسی به دلیل فراموشی یا غفلت می تواند گاهی ماسک را بر دارد. نکته مهم این است که وقتی کسی از شما می خواهد آن را با خوش اخلاقی بپوشید ، آزرده خاطر نشوید. خودشیفتگی محدودیتی نیز دارد.

نامه های دیگر امروز

بی عدالتی

درسهای حضوری ساعت 10؟ خسارت به دانشجویان

ما می خواهیم دلایلی را توضیح دهیم که چرا روز گذشته تقریباً هر نهادی در منطقه از طریق نماینده پرچمی را جلوی ساختار خود قرار داد که کلمات آن را مدرسه در سردرگمی ، آینده در نابودی می نوشت. این بسیج دلیل دارد. همانطور که مدیران ، معلمان و کارکنان فنی و اداری نیز توافق دارند ، نمی توان 40 درصد از جمعیت مدارس را برای دسترسی به دروس حضوری از ساعت 10 صبح ارائه داد. ساعت مدرسه مانند ساعت 4 بعدازظهر است تا حتی در ساعت 7 عصر به خانه برسید. این مساوی است با شروع آموزش هنگام نزدیک شدن به عصر ، فرصتی برای لذت بردن از آن و هرگز به فعالیت های دیگر. همه اینها برای این است که حمل و نقل عمومی که مملو از جمعیت است ، حتی اگر دانش آموزان به آموزش از راه دور بپردازند ، بیش از حد سنگین نشود. ما یک سال دوام آوردیم و این کار را مانند کل کشور انجام دادیم. از آنچه همه متحمل شده ایم ، ما وظیفه اخلاقی داریم که یاد بگیریم مدرسه به روشهای اصیل خود در اولویت است. ما امیدواریم که هر روز در آموزش از راه دور یا تجربه در یک مدرسه ناپایدار به عنوان ضربه سنگینی به قلب کشور تجربه شود. برعکس ، چنین مواردی اغلب به موضوعات اصلی سیاست توجه می شود ، شاید برای پسری که فقط می خواهد به مدرسه برود بی ربط باشد. لطفا فرصتی برای ما بگذارید.
لورنزو کاپوانو به جای شورای دانشجویی

نامه های خود را ارسال کنید

ما به شما پیشنهاد می دهیم تجربیات و افکار خود را به اشتراک بگذارید. بدون نیاز به بلند کردن صدای خود برای شنیدن ، مکانی را برای گفتگو به اشتراک بگذارید. ادامه دادن به موضوعات بزرگ زمانه خود را عمیق تر کنید و آنها را با زندگی آلوده کنید. گفتن اینکه تاریخ و اخبار چگونه زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار می دهد. به پیک بگویید.

TUESDAY – برنامه درسی

ما نامه ای را منتشر می کنیم که یک جوان یا یک کارگر آموزش دیده مهارت های خود را با آن ارائه می دهد: زبان های خارجی ، نوآوری های فن آوری ، طعم و مزه یک کار خوب ، حرفه های هنری. چینی صحبت کنید ، یک برنامه اختراع کنید ، یک تکنیک داشته باشید ، ویولن بنوازید یا تعمیر کنید

رزومه خود را ارسال کنید

چهارشنبه – پیشنهاد شغل

ما از هر زمینه ای که برای یافتن کارکنان تلاش می کند به یک شرکت فضا می دهیم: مترجمان ، استارترها ، جوشکارها ، ستایشگرها.

ارائه پیشنهاد

پنجشنبه – بی عدالتی

لطفاً درباره بی عدالتی متحمل شده بگویید: مورد خطای پزشکی ، مشکل در بانک ؛ بلکه همچنین یک رستوران که در آن فرد غذا نادرست خورده است ، یا یک سرویس عمومی که در آن رفتار بدتری شده است. حق پاسخ بدیهی است تضمین خواهد شد

گزارش مورد

جمعه – عشق

لطفاً برای ما یک داستان عاشقانه تعریف کنید یا از طریق پیک برای شخصی که دوستش دارید نامه ارسال کنید. نه نامه قلب؛ دریچه ای باز به زندگی.

داستان را بگو

SATURDAY – FAREWELL

ما پیشنهاد می کنیم خاطره شخصی را که برای شما ضروری بود ترمیم کنید. دختر می تواند به پدر ، شوهر همسر ، معلم دانش آموز بگوید. به همین دلیل است که هر شنبه مشخصات یک ایتالیایی را که ترک کرده است انتخاب می کنیم. اما همه آنها را می خوانیم و همه آنها ما را غنی می کنند.

ارسال نامه

یکشنبه – تاریخچه

ما میزبان داستان یک خواننده هستیم. یک داستان واقعی یا داستانی.

ارسال داستان

عکس خواننده

ما هر روز تصویری را انتخاب می کنیم که شما را عصبانی یا هیجان زده کند. شواهدی از وخامت شهرهای ما یا زیبایی آنها.

عکسهای اینستاگرام خود را برای ما به حسابcorriere ارسال کنیددیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *