مدیرعامل Sky ، جرمی داروک تصمیم گرفته است پس از 13 سال در راس این شرکت ، از سمت مدیرعامل گروه کناره گیری کند. این در یادداشتی از گروه اعلام شد ، که توضیح می دهد که دانا استرانگ جای خود را به عنوان مدیر عامل Sky Group خواهد داشت و گزارش را به رئیس و مدیر عامل Comcast برایان ال رابرتز ارائه می دهد. Darok به عنوان مدیر عامل در گروه باقی خواهد ماند تا از انتقال روان اطمینان حاصل کند و سپس به عنوان مشاور شرکت فعالیت کند.

من می خواهم از جرمی به خاطر رهبری برجسته او در این شرکت به مدت سیزده سال و همکاری او در طی دو سال گذشته از زمان خریداری Sky ، تشکر کنم. ” ارزشهای Sky کاملاً در Comcast با ارزشهای ما مطابقت دارد و این بیشتر ناشی از جرمی است. او و تیمش یک برند در سطح جهانی و یک تجارت قوی و خوب اداره کرده اند که به پیشرفت خود ادامه می دهند. جرمی برای من و همه در Sky یک همکار فوق العاده بود ، اما من به تصمیم او احترام می گذارم که اکنون زمان آن است که او تغییر ایجاد کند. خوشحالم که او برای کمک به انتقال به مدیریت جدید موافقت کرد که بماند و همچنان به من و شرکت مشاوره می دهد.

دانا استرانگ تجربه قابل توجهی دارد. اخیراً ، او رئیس خدمات مصرف کننده برای Comcast Cable ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات باند پهن و تلویزیونی در ایالات متحده با نزدیک به 33 میلیون ارتباط مشتری بود. در این بیانیه آمده است: “او مسئولیت تجارت مسكونی Comcast را بر عهده دارد و محصولات جدید و ابتکاری را در زمینه باند پهن ، ویدئو ، امنیت خانه و تلفن همراه مدیریت می كند. در دوره تصدی وی ، شرکت به رشد رکورد مشترکین و دسترسی باند پهن و بالاترین میزان رضایت مشتری برای شرکت دست یافت. “استرانگ با بیش از 25 سال تجربه بین المللی در صنعت ارتباطات از راه دور و صنعت جهانی رسانه در بازارهای انگلستان و اروپا ، پیش از این رئیس جمهور و مدیر شرکت Virgin Media در انگلیس ، مدیرعامل شرکت Liberty Global Transformation و مدیر عامل UPC بوده است. ایرلند و مدیر عامل AUSTAR در استرالیا.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *