مشکلات بیشتری برای کریم بنزما وجود دارد. مهاجم رئال مادرید بود متهم به اقدام به اخاذی علیه ماتیو والبوئنا ، هافبک المپیاکوس و هم تیمی سابقش در سال 2015 ، وقتی رسوایی مربوط به فیلم چراغ قرمز ظاهر شد. نظر بنزما در اینستاگرام تحقیرآمیز است: یک مضحکه.

والبوئنا و بنزما در سال 2014 (Afp)
والبوئنا و بنزما در سال 2014 (Afp)

داستان از عقب نشینی بلیوس در Clairefontaine ، Coverciano ، فرانسه آغاز می شود. بنزما توسط یکی از دوستان دوران کودکی – با سابقه کیفری – دعوت شد تا با والبوئنا تماس بگیرد تا او را متقاعد کند 150 هزار یورو پرداخت کنید تا از انتشار ویدیوی سازنده با پخش کننده با شریک زندگی خود جلوگیری کند. بنزما با برخی از رهگیری ها با قضاوت های نه چندان خوب در مورد شریک زندگی خود میخکوب شد. این باعث عصبانیت دشان شد ، او تصمیم گرفت هر دو را کنار بگذارد. وقتی بنزما غیرمستقیم مربی را به نژادپرستی متهم کرد ، برای همیشه از تور فرانسه قطع شد و غیبت او در تیم ملی برای سالها موضوع بحث برانگیزی بین کسانی بود که هنوز دوست دارند او را با پیراهن بلوس ببخشند ، و کسانی که در عوض با دشان موافق هستند.

واقعیت این است که پنج سال پس از این قسمت ، کیفرخواست رسید: ما تعجب نمی کنیم این به همان اندازه پوچ است که یک راه حل قابل پیش بینی است ، وکیل بنزما گفت. برعکس ، برای وکیل والبوئنا این پیگیری منطقی مطالعه ، که مشارکت افراد مختلف را تعیین کرد. علاوه بر بنزما ، طبق رسانه های فرانسوی ، چهار نفر دیگر نیز متهم شدند. سرانجام ، سیس که از ژوئن 2011 تا ژانویه 2012 به مدت شش ماه با لاتزیو بازی می کرد ، آزاد شد.

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 20:11)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *