عکس ها در ساعت 1:10 بعد از ظهر روز سه شنبه گرفته شده است. دو کامیون مزرعه متروکه در ویانو واله را ترک می کنند. یکی از آنها مارک یک شرکت معروف است که مبلمان اتاق نشیمن را می فروشد. چند دقیقه بعد ، در منطقه ای که به مدت دو سال به یک زباله باز تبدیل شده بود ، در میان قطعات تهویه مطبوع ، خرابه ها ، مبلمان ، رنگ ها و بقایای ساخت نیز دیده می شود دسته ای از مبل ها و صندلی های قدیمی.

مبلمان خشک است ، نشانه این است که اینها مواد باقی مانده از شب بارانی است. این ضروری نیست شرلوک هولمز برای اتصال حرکات دو کامیون با رها کردن زباله جدید اما مجازات مرتکبان به عناصری احتیاج دارد که فقط محققان قادر به بدست آوردن آنها هستند. عکس های گرفته شده توسط یک رهگذر، آنها اکنون در دست پلیس محلی ، امنیت محیط زیست ، Carabinieri del Noe و استان هستند.

از طریق وایانو واله ، قلب پارک جنوبی ، در حومه شهر به جواهر Chiaravalle و صومعه آن گم شد. این منطقه از خانه های کشاورزی ، مزارع و کانال ها یکی از سیاه چاله های بزرگ شهر برای سالها بوده است. همراه با Selvanesco ، Poasco و Quintosole ، اینجا یکی از گورستانهای شهر بود کم اهمیت: مناطقی برای بقایای به سرقت رفته ، وسایل نقلیه در حال سوختن و اغلب اجساد. اما آنها در حال حاضر داستان های باستانی هستند که مانند سال 1990 میلان و استان آن (از جمله مونزا و لودی) هر سه روز یک قتل را گزارش می کردند: 116 کشته. امروزه ، نه تنها آمار قتل 90٪ کاهش یافته است ، بلکه به دلیل اثر مسدود کردن ، نشاط این شهر روستایی و حاشیه ای میلان تغییر کرده است. یکی از ساکنان گفت ، فقط به تعداد افرادی که آخر هفته پیاده روی یا دوچرخه سواری می کنند نگاه کنید از زمانی که شهرداری در آخر هفته عابر پیاده در خیابان ایجاد کرده است. از اینجا می توانید از طریق پارک Ripamonti یا Vettabbia بدون ملاقات با ماشین به Chiaravalle بروید. و حتی منطقه از طریق Sant’Arialdo ، پس از بازسازی بخشی از جنگل از طریق Rogoredo ، میراث خانواده ها و دوندگان. چالش دوچرخه سواری از منطقه قرمز AbbracciaMi ، زنجیره ای که در بین دوستداران دوچرخه کوهستان و مسابقه بسیار محبوب است.

وقتی از Vigentino به Chiaravala فرود می آیید ، در چند صد متری منطقه آزاد قرار خواهید گرفت. چند خانه مسکونی ، بقیه خرابه یا توسط گروهی از روما اشغال شده اند و در واقع زباله بزرگ غیرقانونی است. ساكنی كه ده ها گزارش با محیط بانان و انجمن های داوطلب در این محله داده اند ، ضربه ای به شکم و خطری برای محیط زیست ایجاد می كند. سپس وقتی زباله ها بیش از حد زیاد دفن می شوند و زباله های دفن شده غیرمجاز می شوند و شمارش معکوس قبلاً آغاز شده است …

این دهکده باستانی واجانو بود ، دو کیلومتر از ایستگاه کوروتو در مترو زرد پیاده روی کنید، کمتر از پنج پرواز کلاغ از Duomo پرواز می کند. مشکل اصلی اسکان غیرقانونی روما در مزارع قدیمی است. جمعیت ، از جمله افراد زیر سن قانونی ، 160 نفر است ، اما کمتر از دوازده خانواده در آنجا به طور دائم زندگی می کنند. رم هایی با اصالت بوسنیایی با تابعیت ایتالیا ، عمدتاً به خانواده بریدیچ مربوط می شوند. همچنین کسانی هستند که مجوز منظم فروش مجدد خودروهای دست دوم را دارند (پرونده قبل از زمان تحویل به پایان رسید کفتار) اگرچه حیاطی با قطعاتی از اتومبیل های دارای منشا مشکوک به عنوان کارگاه وجود دارد: سه سال پیش عملیات آهن خوک و یک سال پیش کارابینی ها ده ها وسیله نقلیه مسروقه را پیدا کردند.

از سال 2018 ، وضعیت بیشتر شتاب گرفته است زیرا ساکنان از طریق عکس های ارسال شده به روزنامه محکوم کرده اند میلان جنوبی. مزرعه متروکه به محل دفن زباله تبدیل شده است. املاک Visconti srl ، متعلق به Unicredit ، که درخواست حذف و از دادگاه را دریافت کرد. اما وضعیت اضطراری کوید همه چیز را متوقف کرد. مشکل فقط در محیط نیست ، زیرا یافتن محل اقامت جایگزین و مناسب در پذیرایی از خانواده هایی که اجاره کرده اند ، ضروری است. در غیر این صورت ، فردا دوباره اوضاع به همین منوال است. در مناطق خالی از سکنه و مناطقی که امروز زباله وجود دارد ، ساکنان خواستار اقدامات فوری هستند: منطقه را ایمن کنید ، ورودی ها را مسدود کنید و دوربین ها را نصب کنید. صنعتگران کوچک ، شرکت های پاکسازی و شرکت های ساختمانی در حال تخلیه هستند. اکنون تولیدکنندگان مبلمان اضافه می شوند. مبل و صندلی که احتمالاً هنگام تحویل مبلمان جدید جمع آوری می شوند اما باید در محل های دفن زباله دفع شوند. در پس زمینه سو the ظن به تجارت توسط کسانی که منطقه را اشغال می کنند وجود دارد. محققان موظف به اثبات آن هستند.

7 ژانویه 2021 | 07:27

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *