دانشگاهها می توانند از 15 فوریه دوباره شرکت کنند ، اما فقط برای نیمی از دانشجویان. این توسط وزیر دانشگاه و تحقیقات Gaetano Manfredi اعلام شد: طرح آخرین Dpcm به ما اجازه می دهد تا از اواسط ماه فوریه با توجه به خطوط آغاز شده در سپتامبر گذشته ، دروس دانشگاه را از سر بگیریم ، بنابراین با یادگیری ترکیبی ، که 50 50 دانش آموزان در کلاس درس اکنون این حرف به رکتورها می رود ، آنها باید برنامه هایی را برای بازگشت دانش آموزان آماده کنند ، حتی اگر در مورد دبیرستان ها ، تأثیر از سرگیری آموزش در سیستم حمل و نقل باید توسط مقامات محلی ارزیابی شود.

تعویق مالیات

اما مسئله دیگری وجود دارد که برای دانشجویان بسیار مهم است و روی میز وزیر است: امسال آنها دوست دارند تا تابستان برای مدارک خود وقت بگذارند. سال تحصیلی در واقع با جلسه فارغ التحصیلی از فوریه تا آوریل به پایان می رسد ، اما سال گذشته تصمیم گرفته شد سال تحصیلی را تا جلسه بعدی تمدید کند ، بدون اینکه دانش آموزان دیر شود ، همچنین به دلیل اضطرار ، مجبور به پرداخت هزینه های جدید سال تحصیلی. و امسال ما همین را می پرسیم: لورنزو مورندی از Link توضیح می دهد: با محدودیت ها و دشواری های این ماه ها ، بسیاری از دانشجویان در دسترسی به مطالب پایان نامه خود مشکل داشتند.

هفت رفتار Meloni و رد Kalenda: همه صدای سیاستمداران
جورجیا ملونی ، به طور متوسط ​​9 ، اما 7 رفتار دارد

اطلاعات مربوط به فارغ التحصیلان

مانفردی همچنین از بحث خود با رئیسان در هفته آینده پشتیبانی می کند: وزارتخانه در دسترس است: اگر درخواستی از کنفرانس رکتورها برای تمدید وجود داشته باشد ، مطمئناً این مورد توجه وزارتخانه خواهد بود و ما بر این اساس ارائه خواهیم کرد. فکر می کنم این یک راه حل در چند روز آینده باشد. همه اینها ، حتی اگر وزیر به نتیجه این سال تحصیلی خوش بین باشد. وی این را هنگام سخنرانی در بولونیا در مراسمی برای استقبال از فیلسوف لوسیانو فلوریدا در دانشگاه گفت: ما اطلاعات دقیق مربوط به سال 2020 را جمع آوری می کنیم و آنها به ما می گویند که تعداد اعتبارات دانش آموزان ، تعداد فارغ التحصیلانی که آنجا بودند من در صف هستم با سال 2019 ، که سال قبل از همه گیری بود. بنابراین با وجود مشکلات عظیمی که از نظر نتیجه تجربه کردیم ، هیچ مانعی وجود نداشت.

22 ژانویه 2021 (تغییر از 22 ژانویه 2021 | 17:31)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *