از نویسنده کتاب Quore ادموندو دی آمیسیس از هنرمند Machiaiolo Telemaco Signorini. سپس آریگو بوتو، لیبرتست وردی ؛ پ.ایترو وورر، در آبجوسازی برشیا ؛ نینو بیکسیوستوان جوزپه گاریبالدی. اما این لیست گسترده بیشتر پسرها از هر نام خانوادگی را شامل می شود: روسی ، بیانچی ، اسپوزیتو ، پروژه ها ، مسمومین. جالب است که کلیک بر روی این نام ها در این موتور جستجو ایجاد شده توسط جامعه سولفرینو و سان مارتینو: شامل لیستی است – با شماره ثبت ، درجه ، محل تولد ، جنگ – از همه سربازان Risorgimento که از آن زمان استفاده کرده اند از 1848 تا 1870 در سه جنگ استقلال و فتح روم شرکت کردند.

هویت آنها بطور منظم بصورت آنلاین – با سرعت 2000 در روز – توسط حدود 100 دانشجو منتشر می شود دبیرستان باگاتا و دزنزانو Rogation Peers و م Gسسات گونزاگا از Castiglione delle Stiviere و Annunziata از تورین. کلیه پسران در برنامه چرخش کار مدرسه ثبت نام کردند. و (تقریبا) با همان سربازانی که ایتالیا را ایجاد کرده اند ، سن آنها طبق فهرست بین 20 تا 25 سال متغیر است.
پیاده نظام ، توپخانه ، برسالایر ، کارابینیری و شوالیه های ارتش پادشاهی ساردینیا ابتدا و سپس پادشاهی ایتالیا. در کل 680،000 سرباز. تا کنون ، ما 380،000 نام را در پایگاه داده خود وارد کرده ایم: ما قصد داریم s’inorgoglisc را در طول سال تکمیل کنیمو برونو بورگی ، متصدی انجمن جامعه در سه سایت بین Solferino و Desenzano گسترش یافته است و سالانه به طور متوسط ​​60،000 بازدید کننده دارد. در میان این خانواده ها بسیاری در تعطیلات در دریاچه گاردا هستند. البته بسیاری از اتریشی ها. بلکه فرانسوی ، مجارستانی ، آلمانی …

در این مرحله لازم است یک گام به عقب برگردیم تا منشا این پروژه را توضیح دهیم و عصر برسیم. در 24 ژوئیه 1859. نبرد سولفرینو و سن مارتینو به پایان رسیده بود. بله ، اتریشی ها در راه هستند ، اما این یک کشتار بزرگ برای ما و آنها بود – بورگی ادامه می دهد -. تعداد کل 40000 سرباز کشته ، زخمی و مفقود شده. افراد مبتلا شانس کمی برای زنده ماندن ، بدون درمان ، بدون دارو دارند. تا آنجا که تاجر سوئیسی هنری دونان که برای دیدار با ناپلئون سوم نزدیک میدان جنگ بود ، گیج شد، طرحی را برای آموزش تیم های پرستار داوطلب راه اندازی کرد. صلیب سرخ به این ترتیب متولد شد.
اجساد به گورهای دسته جمعی انداخته می شوند و هنوز هم یک دهه بعد به بیرون آمدن از مزارع ادامه می دهند. پس این لوئیجی تورلی رئیس و میهن پرست – که اولین کسی بود که دست تکان داد پرچم سه رنگ کلیسای جامع میلان در پنج روز و او فرستاده ای بود که ویتوریو امانوئل دوم برای انجام مأموریت های غیرممکن انتخاب کرد – او تصمیم گرفت که استخوان سازی هایی بسازد که بقایای یازده هزار نفر از آنها را در خود جای دهد.

بنابراین انجمن متولد شد ، در ابتدا نوعی انجمن باسابقه Risorgimento بود ، و سپس در قرن آینده به یک موزه خصوصی تبدیل خواهد شد. وی توضیح می دهد ، اما سپس او به افراد معلول کمک کرد ، از خانواده های فقیر حمایت کرد و لیستی از تمام مبارزان تهیه کرد. رئیس جمهور فاوستو فوندریشی. سوابق کاغذی ، مجموعاً 137 مورد ، در موزه Risorgimento در میلان است. چند سال پیش ، این ایده به خاطر سپرده شد که این هویت ها برای همه ایتالیایی ها قابل دسترسی باشد. و در اینجا فرزندان چهار مدرسه نام ها را یکی یکی کپی می کنند ، آنها را در Excel قرار می دهند ، و با یک مدرک ، دانش آموز اول ، نبرد تبدیل می شوند. در زیر هر ورودی نام دانشجویی ظاهر می شود که مقررات عمومی ثبت را کپی کرده است. چیزی که باقی مانده است. و چقدر هیجان انگیز است از شرکت بگویید.

10 ژانویه 2021 (تغییر 10 ژانویه 2021 | 17:40)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *