در تاریخ 12 فوریه ، دادگاه صلاحیت باید تصمیم بگیرد که آیا مصادره Force Blue ، مگا قایق تفریحی Flavio Briatore را تأیید کند یا آن را به او بازگرداند. همیشه ، در صورت امکان. زیرا در 27 ژانویه ، 16 روز زودتر ، قایق 63 متری سه طبقه ، تقریبا یازده سال پس از توقیف و ماجرای دادگاه بی پایان ، ساعت 10 صبح در دفتر اسناد رسمی هوگو بچینی در جنوا در حراج فروخته می شود.

ارزش

این تصمیم توسط دادگاه تجدیدنظر پایتخت لیگوریا در شب سال نو و به درخواست مدیر دادگاه اتخاذ شد. دلایل چنین اضطراری در خطر فقیرتر شدن ارزش قایق بادبانی و عدم توانایی تحمل هزینه های نگهداری است. دشواری ای که ظاهراً در طی سال گذشته به دلیل Covid بدتر شده است ، با توجه به اینکه از آنجایی که Guardia di Finanza قایق را در سواحل La Spezia در ماه مه 2010 متوقف کرد ، به این قایق تفریحی اجازه داده شده است که عملیات چارتر را ادامه دهد. مدیر دادگاه ارزش Force Blue را 7 میلیون تخمین زد ، رقمی کمتر از برآوردهای منتشر شده در سال های اخیر و حتی ممکن است در مدت بسیار کوتاه (کمتر از یک ماه) از تصمیم گیری برای مناقصه ، مورد توجه بسیاری قرار گیرد ، برای ارزیابی شرایط دارایی که در محدوده همه نیست.

قضیه دادگاه

Force Blue که در سال 2002 توسط Royal Denship ساخته شد ، در میان 100 قایق تفریحی برتر جهان قرار دارد. متعلق به قایقرانی پاییزی که ریاست آن بریاتوره است ، در سال 2010 در مرکز تحقیقات کلاهبرداری مالیاتی قرار داشت ، که منجر به اولین مداخله دیوان عالی در سال 2018 شد ، که حکم تجدیدنظر را تا حدی لغو کرد ، و تصمیم جدیدی را درخواست کرد که با تبرئه با نسخه پزشکی پایان یافت. فقط مصادره قایق بادبانی که در 12 فوریه مورد اعتراض قرار خواهد گرفت ، تأیید شده است. با این تناقض که اگر ارملینی با بریاتور موافقت کند ، فقط حق جبران خسارت مالی را خواهد داشت ، زیرا ممکن است قایق قبلاً به دست دیگران رسیده باشد.

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 18:45)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *