3 دسامبر 2020 – 10:15

لاستیک های زمستانی ضروری هستند اما کافی نیستند. برای اینکه کنترل ماشین از دست شما خارج نشود ، باید سرعت را کاهش داده و با دقت مانور دهید. تمام آنچه نیاز است بدانید

بر رناتو دینوتو

با وجود برف و یخ در جاده ، لحظه ای کنترل ماشین را از دست می دهید. کسانی که معمولاً در شرایطی زندگی می کنند که بسیاری از ایتالیایی ها بندرت با آن روبرو می شوند از این موضوع آگاه هستند. از رم تا ناپل. در اینجا یادآوری نحوه اندازه گیری پشت فرمان با سطح لغزنده وجود دارد.

میلان (قاب)

میلان (قاب)

لاستیک زمستان؟ البته ضروری است. اما تصور اینکه شما بدون تنظیم نحوه رانندگی (توقف و کاهش سرعت ، شتاب ، ورود و خروج از گوشه ها ، تخمین فاصله ایمن …) مشکل را از این طریق حل کرده اید ، توهمی که می تواند گران باشد. در هر صورت ، در این زمان از سال ، زمستان ها باید نصب شده باشند (ما مجبور شدیم این کار را در اواخر اکتبر / اوایل نوامبر انجام دهیم). اگر دلیل دیگری نداشته باشید ، از 15 نوامبر رانندگی با لاستیک های زمستانی (یا زنجیر چرخ) در بسیاری از جاده ها و بزرگراه ها الزامی است و افرادی که این قانون را رعایت نکنند مجازات های سنگینی را نیز به خطر می اندازند (جریمه از 85 تا 338 یورو). اما دوباره به لاستیک هایی که به عنوان تایرهای برفی زمستانی تعریف می شوند – نه (فقط) – به دلیل اینکه آنها برای دمای پایین مناسب هستند (همانطور که امروز می بینیم ، حتی در شهرهای نامشخص) ، آسفالت سرد پوشیده از حجاب باران ، در سنجاق های سایه دار و یخی … آنها فاصله ترمز را کاهش می دهند ، هنگام پیچیدن بهتر نگه دارید. به طور خلاصه ، آنها ایمن هستند.

3 دسامبر 2020 10:15

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *