ما آنها را بارها و بارها در مدرسه ، حداقل دو بار در سال ، در زندگی بسیار بیشتر می یابیم. ادواردو دو فیلیپو یکی از هیجان انگیزترین کمدی های خود را برای ما نوشت ، تحت عنوان “امتحانات هرگز پایان نمی یابند”. او می تواند رای گیری را هرگز تمام کند ، زیرا ما امروز می خواهیم در مورد آنها صحبت کنیم.

ارزیابی دقیق

اهمیت یادگیری آرا ساده است: ارزیابی سود دانشجویان بطور دوره ای ، هر چهار ماه یکبار و در هر صورت در پایان سال ، توسط کمیته معلمان انجام می شود. این تأثیر جمعی و کلی در کسب دانش آموز نه تنها با در نظر گرفتن نمرات به دست آمده در آزمون های کتبی و شفاهی ، بلکه همچنین رفتار و حتی تلاقی واکنش های دانش آموز نسبت به موضوعات مختلف ایجاد می شود. هدف این است که به ارزیابی برسیم که همه تفاوت های ظریف و تمایل را در نظر بگیرد. بنابراین این یک بررسی عمیق است که فراتر از این تصور است که یک کار واحد یا یک مسئله واحد باعث آن شده است.

محاسبه آرا

از سوی دیگر ، معنای دیگر رأی دادن به رأی دادن مربوط می شود: در واقع این مجموعه ای از عملیات برای تأیید و محاسبه آرا cast صادر شده است. به عنوان یک فرمت ، ما در مورد رای گیری مخفی صحبت می کنیم تا رای گیری محرمانه و رأی گیری آزاد برای کسانی که در ملا public عام برگزار می شود ، به همه نشان دهد که کسی چه موقعیتی را در اختیار دارد. تأیید آرا ، یعنی شمارش ، که با بررسی کارت ها ، طبقه بندی آنها و شمارش مقدار نهایی انجام می شود ، می تواند در ایتالیایی با عبارت “شمارش آرا” با مشتق از فعل stripping به عنوان مجموعه ای از گزینه های داده بیان شود. اما کسانی که مسئول بررسی و شمارش آرا هستند ، ما احتیاطاً آنها را کنترل کننده می نامیم ، فقط برای جلوگیری از سوund تفاهم.

خیلی دور ، خیلی نزدیک

اسکروتینیو منشأ واضح و شگفت انگیزی دارد. از لاتین متأخر سرچشمه می گیرد بررسی که به نوبه خود از فعل ناشی می شود موشکافی، با دقت بررسی کنید. که بلافاصله ما را به یاد نگاه جلب توجه می اندازد که هنگام پیمایش افق ، یک تصویر تقریباً شاعرانه ، یک منظره را کشف می کنیم. اگر مجبور نبودیم با ژنده پوش کنار بیاییم. زیرا در قلب این کلمه اسم لاتین قرار دارد با دقت بررسی می کندکه دقیقاً به معنی پارچه ، پارچه است. و عمل می کند بررسی به عنوان “حفاری ، جستجو” (Treccani). این یک تصویر واضح است: دست ها در یک انبوه پارچه ها می کنند. هیچ چیز خاص تری وجود ندارد و ترکیب این تصویر با مطالعه افق ، که اصلاً چیز خاصی ندارد ، جذاب است.

تکینگی ، اما نه تنها

ویژگی دیگر بررسی ها این است که فعالیتی است که بندرت به تنهایی انجام می شود. به عنوان مثال ، در برنامه درسی به صراحت مشخص شده است که امتحان برای هر دانش آموز توسط معلمان به صورت اداری انجام می شود. و تأیید آرا during در جریان انتخابات فعالیتی است که باید با حداقل حضور ، هرگز به تنهایی انجام شود. یک هشدار این است که اطمینان حاصل شود که نتیجه در مورد آرا and صادره صادق است و هیچ گونه دستکاری وجود ندارد. اطمینان حاصل می شود که صندوق دارانی که یکدیگر را نمی شناسند همیشه برای کنترل کنترل متقابل حضور دارند. برای اطمینان از حداکثر شفافیت ، رای گیری همیشه علنی است و احزاب که در انتخابات شرکت می کنند ممکن است “نمایندگان لیست” را به عنوان مسئول نظارت بر پیشرفت رای گیری و رای گیری تعیین کنند.

معاینه دقیق

اما اولین معنی صندوقدار هیچ ارتباطی با انتخابات ندارد. در عوض ، او اشاره می کند ، همانطور که فرهنگ لغت بزرگ زبان ایتالیایی بیان می کند ، که “واقعیت ، شرایط ، علم ، آموزه ، حقیقت را به روش تحلیلی و عمیق تجزیه و تحلیل می کند تا مخفی ترین و کمترین بارزترین علت آن را کشف و بشناسد. “همانطور که ریکاردو چیماگلیا برای Accademia della Crusca تأکید کرد ، در مقایسه کلمات scrutinatore و scrutinatore ،” اصطلاح scrutineer – مستند شده در قرن چهاردهم – اجباری است. “Cimaglia تأکید می کند که با توجه به اینکه امروز کنترل کننده به او هشدار می دهد که دقیق تر است ، همچنین به این دلیل که کنترل کننده همچنین دارای ارزش کلی تری در رابطه با کسانی است که چیزی را کنترل می کنند. ”

برای درک یکدیگر

بنابراین بیایید به آن عادت کنیم: ما همیشه تحت نظارت خواهیم بود ، نه فقط در مدرسه و نه فقط دو بار در سال. هر وقت کسی با توجه ویژه ای به ما نگاه می کند و رفتار و آمادگی ما را ارزیابی می کند. و اگر رتبه بندی هایی را که بر ما تأثیر می گذارند دوست نداریم – این اتفاق اغلب می افتد – می توانیم به هر طریقی بخار ساطع کنیم ، اما من از اصطلاح معروف “پارچه های پارچه ای” پرهیز می کنم. کسانی که با دقت مطالعه می کنند معمولاً دست های خود را در آنجا قرار می دهند. به معنای واقعی کلمه.

3 فوریه 2021 (تغییر 3 فوریه 2021 | 09:04)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *