برای یافتن عشق ، گفته می شود که لباس پوشیدن ضروری است. نویسندگان جاذبه برهنه حتماً نصیحت را به معنای واقعی گرفته اند. برنامه ای که در آن آلت تناسلی و واژن با طبیعی بودن اظهار نظر هوا پیش بینی می شود ، در آستانه ورود به ایتالیا ، در بستر پخش Discovery + است. ایده این است: یک مسابقه دهنده که به دنبال عشق است و به وضوح وسواس عاشقانه ندارد ، نامزدهای کاملاً برهنه ای را انتخاب می کند که خود را به آرامی و با شروع از پا نشان می دهند. هر از گاهی ، کسانی که کمتر به آنها جذب می شوید حذف می شوند و فقط با نامزدهای نهایی می توانید حتی یک چیز باستانی مانند چهره را نشان دهید. این بعد از تجزیه و تحلیل آنها و قضاوت درباره مو ، سینه و سایر جزئیات شاید مهم اما نه خیلی عمیق است. برای اینکه روشن شود ، در قسمتهای انگلیسی فرم (پخش شده از آنجا در کانال 4) ، یکی از شرکت کنندگان در جستجوی عشق با افتخار یک نامزد برهنه را اخراج کرد و گفت: “ببخشید ، اما کیسه بیضه را دوست نداشتم.” او آن را قبول نکرد: “من هنوز هم می توانم با سر بالا بیرون بروم” ، او اظهار داشت.

به هر حال، با این سرعت می توانید دو فینالیست برهنه در مسابقه داشته باشید: فقط در این لحظه حتی کسانی که مجبور به انتخاب آنها هستند مجبور می شوند از لباس خود در بیایند و – اگر دوست دارید – برهنه ، آنها دست به دست هم می دهند. دقیقاً یک پایان خوش برای افسانه ها نیست ، مجری در خجالت آورترین موقعیت تاریخ تلویزیون از نزدیک آن را تماشا می کند. با این شرایط ، نینا پالمیری آماده می شود تا صفوف اولین نسخه ایتالیایی نمایش دوست یابی ، روزنامه نگار ، نویسنده و چهره کفتار. قسمت انتخاب بازیگران در تاریخ 19 ژانویه در دسترس خواهد بود ، در حالی که فصل واقعی آن در ماه فوریه آغاز می شود. پالمیری توضیح می دهد: “من نسخه انگلیسی را می دانستم: هنگامی که از من خواستند نسخه ایتالیایی را رهبری کنم ، لحظه ای درنگ نکردم.” ما بدن های برهنه را در تلویزیون دیده ایم ، اما این یک پیام “صادقانه” است که من واقعاً آن را دوست دارم: انتظار دارم چه چیزی را در جلسات تلویزیونی پیدا کنم؟ شاید یک جفت روح باشد ، اما همچنین یک شریک جنسی است که من از نظر جسمی دوست دارم. بنابراین ، بیایید از آنجا شروع کنیم ، از غریزه ، از اولین نگاهی که به جزئیاتی می افتد که برای من “حساب” می شوند و معمولاً توسط ارتعاشات “جنسی” منتقل شده توسط بدن برهنه پنهان می شوند.

پشت خیلی راحت بنابراین ، بیش از یک پیام پنهان می کند: «این یک سرود از مثبت بودن بدن و پذیرش بدن خود است. در اینجا ، مردم از همه نوع به بازی و برهنه آورده می شوند (نه فقط فیزیکدانان کامل ، ویرایش شده) “. به عنوان مثال ، در قسمت اول ،” دختری وجود دارد که حتی در برابر دوست پسرهای خود لباس خود را برهنه نکرده است … من از خجالتی ، “پیچیده” متعجب شدم. “حدود 600 نفر در انتخاب بازیگران ایتالیا شرکت کردند:” بیشتر مردان بین 19 سال و 45 سال … و ما یک نامزد 74 ساله “برهنه” داشتیم. من در حال حاضر رویای نسخه Over این نمایش را دارم. ”

11 ژانویه 2021 (تغییر 11 ژانویه 2021 | 20:04)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *