چند ساعت بعد ، ماتئو سالوینی چهارشنبه شب گفت که فونتانا دستی در شورا دارد که از نظر سیلویو برلوسکونی اصلاً نامرئی نیست. رهبران لگا و Forza Italia در حال تعیین آخرین جزئیات مدیر عامل جدید لومپارد هستند. آنها نام هایی را برای پاک کردن چهره یک منطقه بی اعتبار و علناً مراقبت های بهداشتی را ناامید کردند: دست و پاگیرترین نام ، شهردار سابق میلان است لتیسیا موراتی، نوک نیزه. آنجا هیئت مدیره جدید Attilio Fontana تا 99٪ آماده است. این 1٪ ، کوچک اما مهم ، به دلیل دو موضوع مورد بررسی است: معاون ریاست جمهوری (که فقط فاقد تشریفات رسمی است) و قرار دادن جولیو گالرا. سالوینی ، بدون ذکر اسامی شب گذشته در پالازو لومباردیا ، گفت: 1٪ ، که به سازماندهی مجدد از نظر اختیارات و مسئولیت ها اشاره دارد.

اما این نام ها در حال شکل گیری هستند: خروجی های خشک (دو) ، فرورفتگی (حداقل دو ، احتمالاً سه) و ورودی (چهار) وجود دارد. اما همچنین تغییرات داخلی. تعادل سالوینی دیروز گفت – که به طور عمده در اکثریت حفظ شود و همه باید پیشرفت کنند جابجایی بین بخشها ، بخشهایی برای نقش معاونین وزیر (منطقه به چهار مورد بر می گردد) ، بخشهای نیابتی امروز تحت یک کلاه. برای اینکه تغییرات جدید م effectiveثر باشد و در عین حال تعادل بین اکثر کشورها حفظ شود ، باید بازی با استفاده از پست های معاون وزیر ترکیب شود. اول از همه ، با توجه به مشاور فعلی Sanit ، جولیو گالرا.

بیایید با آن شروع کنیم: لتیسیا موراتی. شهردار سابق میلان به عنوان مشاور بهداشتی جدید جای گالرا را خواهد گرفت. تنها چیزی که از موقعیت آینده وی به عنوان معاون رئیس جمهور بی بهره است رسمی بودن است. شب گذشته ، منابع از شورا تایید کردند که معاون فعلی فابریزیو سالا ceder ، در حالی که همچنان مشاور تحقیق و نوآوری است ، با تفویض اختیار اضافی برای جبران خسارت. لگا همچنین از مأموریت دوگانه موراتی پشتیبانی می کند: خدمات صریح ارائه شده به منطقه برای دریافت یکی در ازای دفاتر اداری میلان. در این مرحله ، ممکن است سالوینی از طرف کاندیدای شهرداری دست آزاد داشته باشد. علاوه بر تغییرات لازم ، میراث کل این عملیات است تقویت محور سالوینی – برلوسکونی، که در خدمت میلان نیز هست.

این نقاشی ، که چهارشنبه شب از منابع Palazzo Lombardia گرفته شده است ، سپس این حرکات بعدی را پیش بینی می کند: Giunta را ترک می کند سیلویا پیانی (خانواده) د مارتینا کامبیاگی (ورزش) ، جایگزین وزیر سابق دولت كونته اول شد الساندرا لوکاتلی و قهرمان سابق المپیک و معاون سابق آنتونیو روسی. و استفانو برونو گالی ، مشاور فرهنگی فعلی ، که به عنوان معاون اصلاحات در حال تبدیل شدن است ، نیز یک قدم عقب می رود. اما مهمتر از همه ، وارد شوید Guido Guidesi، معاون سابق وزیر ارتباطات با پارلمان دولت زرد سبز: او به وزارت توسعه اقتصادی می رود ، اکنون در دست الساندرو متینزولی، و همچنین یک پروکسی در مورد موضوع برنامه بهبود ، تازه سازی و بهبود اقتصادی. مشاوره فوق العاده با این حال ، برای درک تعریف آن ، لازم است یک گام به جلو برداریم: بخش های فعلی ماتینزولی و ملانیا ریزولی (تحصیل ، آموزش و کار). ریزولی مشاور جدید فرهنگی می شود. باقی تعریف هنوز نامشخص است: متینزولی به عنوان مشاور باقی خواهد ماند و به هیئت تجاری فعلی پایبند خواهد بود (در حالی که فعالیتهای تولیدی به گویدسی می رود) و مسئولیت کار را نیز بر عهده می گیرد. پروکسی ای که می تواند به Guidesi نیز برود. بخش دیگر بخش Rizzoli ، آموزش و کار ، می تواند به آنجا برود فابریزیو سالا، به عنوان غرامت کنارگذاشتن از معاونت ریاست جمهوری.

بیایید به موضوع دیگری برویم که هنوز تنظیم شده است: جولیو گالرا. او همچنان می خواهد (دیگری) مشاور جایگزین شود ، به عنوان مثال Rizzoli یا Matinzoli. اما به نظر می رسد که فرضیه با گذشت هر ساعت کمرنگ می شود: تصویر وی برای عملیاتی از این نوع بیش از حد بی اعتبار است. کار مشترک پشت این ساعات انتظار برای وضعیت رسمی تیم جدید از جعبه گالرا حاصل خواهد شد ، جایی که آنها به عنوان معاون وزیر به آنها پیشنهاد پست داده اند ، که او همچنان قبول می کند. سپس سعی می کنیم یک پروکسی با وزن پیدا کنیم تا او را متقاعد کنیم (این می تواند خودمختاری باشد). طبق اکثر منابع Forza Italia ، آنها توانایی از دست دادن او را ندارند ، بنابراین ما سعی می کنیم او را راضی کنیم. همچنین از آنجا که بسیاری از افراد ، از مشاور بهداشت فعلی ، انتظار خروج اجتناب ناپذیر مردان از Forza Italia به Fratelli d’Italia را دارند. از طرف دیگر ، اگر گالرا موفق شود به عنوان مشاور باقی بماند ، متینزولی با تصدی پست گابریل باروکو، مرد از ماسیمیلیانو سالینی، هماهنگ کننده Forza Italia در منطقه. به طور خلاصه: گره هایی که باید آدرس دهی شوند در Forza Italia هستند.

7 ژانویه 2021 | 07:43

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *