دولچه در هفته مد مردان که از جمعه 15 ژانویه تا سه شنبه 19 برای میلان برنامه ریزی شده رژه نخواهد رفت. تصمیمی که ناخواسته گرفته شده ، اما هیچ شرطی وجود ندارد – آنها می گویند – برای اینکه بتوانیم مطابق با dpcm همیشه به روز شده یک نمایش را با ایمنی کامل برگزار کنیم. این رژه قرار بود شنبه 16 ژانویه ساعت 3:30 بعدازظهر برگزار شود و یکی از این چهار رژه بود Fendi ، Etro و K-Way) بصورت زنده بیمه می شود. خبر این است که دنیای مد را شگفت زده می کند: آنها هر دو سبک هستند همیشه طرفدار دنباله بوده است مجموعه های خود را به صورت زنده ارائه دهند ، هر بار به دنبال راه حلی می گردند تا بتوانند با رعایت قوانین فاصله ، همیشه نمایش های دیدنی ایجاد کنند.

دومنیکو دولچه و استفانو گابانا در نمایش در ژوئیه سال 2020 در Humanitas
دومنیکو دولچه و استفانو گابانا در نمایش در ژوئیه سال 2020 در Humanitas

در ماه جولای ، آنها نبوغ زیادی نشان دادند، سازماندهی رژه مجموعه مردانه در پردیس دانشگاهبیمارستان هومانیتاس. در ماه سپتامبر ، تلاش مضاعف a فلورانس با رویدادی که به Haute Couture و Haute Couture اختصاص داده شده است و چند هفته بعد مجموعه زنان در میلان در منطقه ویاله پیاوه. اشتیاق و کار مداوم. این تصمیم امروز به سادگی اعلام شد: “با شرایط احتمالی کوید ، شرایط لازم شکست خورده است برای تحقق نمایش ما. بنابراین تصمیم گرفتیم نمایش بعدی مردان را لغو کنیم.

نمایش دولچه و گابانا آلتا مودا در سپتامبر 2020 در فلورانس.
نمایش دولچه و گابانا آلتا مودا در سپتامبر 2020 در فلورانس.


وی به عنوان استفانو گابانا و دومنیکو دولچه به یاد نمی آورد آنها شروع کردند ، بنابراین از سال 1985، یک بار نسخه ای از هفته مد را “رها” کرد. و در حال حاضر ، به نظر می رسد که آنها هیچ اراده ای برای ارائه چیزی در جریان ، انطباق با تصمیمات شدید گرفته شده توسط دیگران ، شروع با جورجیو آرمانی. هفته مد میلان تقریباً منحصراً “به صورت دیجیتالی” اعلام می شود ، بنابراین نمایش های مد را ضبط می کند. تا کنون فقط تایید راه K از یک رویداد حاضر اترو قبلاً روشن کرده است که در حالی که از دور است پشت درهای بسته رژه خواهد رفت دفع کردنهنوز جزئیات ندارم.

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 17:53)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *