پالرمو – هنگامی که در 31 دسامبر رسوایی یک معاون سیسیلی را از تلویزیون شنیدند ، که عدم حضور زنان مشاور در شورای منطقه ای نلو موسومچی را به حداقل می رساند ، ده دوست قدیمی با تلفن تماس گرفتند تا بپرسند آیا درست شنیده اند؟ نگران ، زیرا در واقع این حکم از لیگ جدید وینچنزو فیچوسیا فرار کرده بود: “آنچه مهم است این نیست که شورایاریان بین پاهای خود چه دارند ، بلکه آنچه آنها بین گوش خود دارند …”. در شب سال نو ، حتی این انفجار نیز بدون توجه به خطر می افتد ، گویی می توان آن را زبانی عادی و عادی دانست. اما “ده برتر” شروع به چت و گفتگو کردند ، و تحقیر در شبکه های اجتماعی را چند برابر کردند ، شبکه ای که اکنون به هزاران پسند ، 1600 عضو و امروز در یک جلسه عمومی تبدیل شده است. در دیجیتال ، همانطور که زمانی که در آن زندگی می کنیم می خواهد. اما با فراخوانی که متن عادی می فرانسه را به یاد می آورد. در سال 1968 گفته شد این اولین کار من نیست …. و اکنون ، در سال 2021 ، “سیسیلی ها” ، همانطور که قبلاً خوانده می شدند ، هشتگ را تکان می دهند: “این تازه آغاز است …”. با تبدیل دادخواست به کیفرخواست: “من برای سیاست وجود ندارم”.

از معمار تا بازنشسته

فریاد نبرد ، که اکنون به 6000 امضا جمع آوری شده توسط CGIL رسیده است ، با یک معلم هنری مانند معمار Mila Spicola ، مددکاران اجتماعی درگیر در محله های دشوار مانند Zen ، Mariangela Di Gangi و Alessandra Notarbartolo ، طراح ، ماریا Pia Erice ، از نوازنده ای مانند سرنا گانزی ، که برای اما دانته آهنگ سازی کرد. اما زنان خانه دار ساده ، یک معلم بازنشسته 81 ساله ، 40 ساله که واجد شرایط “مدیر برچسب” است ، دانشجوی پزشکی است که به بهمن پاسخ می دهد. با خوشحالی برگزارکنندگان. از جمله یک دختر سیاه پوست متولد پالرمو ، Aissetou Jaiteh ، خیاط بیکار با پدر و مادر گامبیا که در جستجوی کار به برلین مهاجرت کردند ، مصمم به بازگشت به “خود” سیسیل است. همیشه در ارتباط با دوستان ، از جمله لوسیا لاورو ، کوهی از فرهای ، آینده ای است که به پسران نوجوان با همکاری کیک های فروش آنلاین ، “Cotti در عطر” ارائه می شود ، و سپس به عنوان پیشخدمت در رستوران مقابل کلیسای جامع ثبت می شود ، “آل نقاشی دیواری ”.

اولویت مضاعف که وجود ندارد

در اینجا سیسیل زنده است ، که این رسوایی را مورد اختلاف قرار داده و ادعای نقش می کند ، همانطور که در درخواست هایی که در شبکه های اجتماعی پخش می شود ، نوشته شده است: “هنوز هیچ ترجیحی مضاعف بین دو جنس وجود ندارد.” تصادفی نیست که از 14 نماینده مجلس ARS تنها 14 نفر زن هستند. موضوعی که خود موسومه چی در اندیشه آن است و حداقل از نیروهای سیاسی اکثریت راست میانه او می خواهد زنان را برای حکومت نظامی معرفی کنند. بازی باز یک سوال قدیمی ، حتی اگر در گذشته رافائل لومباردو و روساریو کروستا مشاور زن داشته باشند. در واقع ، سلف موسومچی از 12 مشاور به 6 زن رسید. سپس سهمیه های صورتی فراموش شدند ، همانطور که میلا اسپیکولا اشاره کرد و با تمرکز بر روی یک مشکل کلی تر گفت: “فاجعه واقعی این است که از هر ده زن هشت نفر در اینجا کار نمی کنند و همه گیری باعث افزایش مشکلات زنان در مدارس تعطیل ، کمبود مرجع کودک ، نبود کمک به افراد مسن ، کمک های اجتماعی که هرگز تحقق نیافته است ، خشونت خانگی … ».

جلسه آنلاین «برای شروع

مجموعه ای از طغیان ها از انتشارات جمع آوری شده توسط ماریانژلا دی گانزی و الساندرا نوتاربارتولو پدید آمد ، که تصمیم گرفتند مانند لوسیا لورو خشم را به یک پیشنهاد تبدیل کنند: “اگر آن را به چیزی دائمی تبدیل نکنیم ، با این همه زیبایی چه خواهیم کرد؟” سوالی که فردا با انتشار سوions ظن در جستجوی یک حزب فرود سیاسی برای Le Siciliane ، دوباره در اینترنت طنین انداز خواهد شد. توسط سهامداران انکار شد زیرا این تکرار ساردینی ساردینی نیست: “ما فقط می خواهیم صدای خود را بشنویم ، برای انتخاب مدنی قابل مشاهده باشیم و آنچه را که شایسته زنان است بدست آوریم.” این تعهد ، که در ابتدا با عبارت فیگوشیا مورد بحث قرار خواهد گرفت ، متقاعد می شود که از آن سو mis تعبیر شده است: “جدال رادیکال شیک که ریاکاری کلی را آشکار می کند …”. اما آنها دوست دارند فراتر از عوامل تحریک شورش باشند: «ابتذال واقعی ، جو طبیعی است که این حکم با آن دریافت شده است. به سختی سیاستمداری برخاست و محکوم کرد. مردان و زنان. درام همین عادی بودن است. او ، فیگوچا ، به عنوان اولین حضور یک فیلم از صحنه ناپدید می شود ، مسئله این است که چه چیزی پشت آن است. حالا بیایید با نصب شروع کنیم. Siciliane فقط آغاز است.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 12:34)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *