تقریباً 7 سال از مقایسه در پخش مستقیم بین ماتئو رنزی ، نخست وزیر وقت (همراه با گراتسیانو دلوو) و بنیانگذار M5S ، بپه گریلو (با لوئیجی دی مایو) می گذرد. به طور دقیق ، در 19 فوریه 2014 و در میان مبارزات “شفافیت 24 ساعته سیاست و نهادها” ، جنبش خواست و جلسه را دریافت کرد تا در متن رایزنی ها درباره تشکیل دولت جدید برای همه قابل مشاهده باشد. نتیجه یک نمایش توسط کمدین بود ، که تبدیل به یک رهبر سیاسی شد که به رنزی حمله کرد و به او گفت “او نماینده قدرتمندان و بانکها است”. فقط چند مکث وجود داشت. و در طول یکی از آنها ، Renzi با فریاد پاسخ داد: “Beppe ، از این وبلاگ خارج شوید!”.

به نظر می رسد فیلمی از یک دوره زمین شناسی قبلی است. در همین حال ، گریل ها ، به لطف اجماع پررونق به دست آمده در انتخابات سیاسی 2018 ، از مرحله اعتراض به قدرت دولت منتقل شده اند و با این انتقال ، همه جریان های زنده همزمان از بین رفته اند. طرح اتحاد نیز لغو شد: ابتدا جنبش با اتحادیه ، سپس با دشمنان سرسخت حزب دموکرات و با Italia viva ماتئو رنزی دولت تشکیل داد.


درست در این مرحله بسیار ظریف ، در حالی که همه گیر Covid-19 است مرگ را پس از مرگ درو می کند و دولت در معرض خطر جهش قرار دارد که یک وارونگی بیشتر اتفاق می افتد. دلیل؟ این بار ، خود رنزی ، با یک توییت درخواست پخش مستقیم می کند: “با توجه به نحوه مدیریت ارتباطات در اجلاس اکثریت توسط پالازو چیگی ، ما درخواست خواهیم کرد که جلسات بعدی کاملاً به صورت جریانی برگزار شود.”. انگیزه نخست وزیر پیشین ، اکنون رهبر چهارم ، در پایان عصر جنگ طاقت فرسای اکثریت انجام می شود ، که درگیر اصلاح برنامه بهبودی است که آینده Count II را آویزان می کند.

جنبش ، Pd و Renziani می خواهند در این طرح گنجانده شوند متنوع ترین صداها برای نوشتن روی کاغذ چگونه از میلیاردهای اروپا برای راه اندازی مجدد پست Covid استفاده خواهد شد. فصل زیرساخت به وضوح جذاب ترین است. در میان آنها ، از Palazzo Chigi ، فیلتر کرد که Italia viva خواستار پل روی تنگه است. بی احتیاطی ، که رنزی در تلویزیون اصرار دارد: «پل مسینا؟ من تمام زندگی خود را می خواستم ، اما به دلیل مشکل زمانی نمی تواند بخشی از بازیابی باشد ، تا سال 2026 آماده نخواهد بود. ” و سپس ، از طریق رسانه های اجتماعی: “Palazzo veline می گوید که Italia Viva” طرح بهبودی را به گروگان می گیرد “. صبر مقدس! بیایید آن را تکرار کنیم: طرح بهبودی هنوز به ما تحویل داده نشده است ، آن هم در آنجا نیست. ما از او در سالن در 22 ژوئیه 2020 پرسیدیم ، او می گوید که شاید آنها را فردا بفرستند ». و بنابراین ، سالها بعد ، با چرخاندن قطعات ، رنزی تصمیم گرفت گرد و غبار را از جریانهای سو ab استفاده کننده بسیاری پاک کند ، به نام شفافیت.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 11:23)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *