از پاسخ دهنده ما
واشنگتن –
جورجیا ، آمریکا. امشب ، دونالد ترامپ یکی از تجمعات وحشی خود ، جمعیت زیادی و چند نقاب را در دالتون ، شهری در شمال ایالت برگزار می کند که به تازگی تیلور گرین ، پیروی از تئوری های توطئه QAnon را به میان محافظه کاران فرستاده است. از طرف دیگر ، جو بایدن در آتلانتا ، کلانشهر آبی دموکراتیک غرق در سرخ سرخ جمهوریخواهان خواهد بود.

هفت میلیون

این آخرین انفجارهای یک فصل انتخابات بی پایان است. فردا حدود 7 میلیون گرجی در رأی گیری دو کرسی سنا رای خواهند گرفت. در حقیقت ، 3 میلیون نفر از قبل با ارسال نامه های رای گیری یا معرفی خود به مراکز رای دهی در روزهای اولیه رای گیری ، این کار را انجام داده اند. همانطور که قبلاً در 3 نوامبر اتفاق افتاده است ، اینها نیز ارقامی هستند که حاکی از رکورد مشارکت در انتخابات هستند. دو ماه پیش ، جو بایدن فوق العاده ترامپ با حداقل اختلاف: حدود 12000 رای. البته رهبري حزب دموکرات اميدوار است که دو نامزد رافائل وارنوک (51) و جان اوسوف (33) بتوانند در برابر مخالفان خود ، دو سناتور كلي لوفلر ، تكرار كنند. ) و دیوید پوردو (71).

شرط بندی

گذرگاه از اهمیت سیاسی زیادی. هر دو کرسی تعادل سنا را تعیین می کند. جمهوری خواهان در حال حاضر 50 نماینده از 100 نماینده دارند. دموکراتها 48. محافظه کاران برای رسیدن به آستانه 51 که باید ضمانت کنترل مجلس بالا را داشته باشد فقط باید در یک مسابقه پیروز شوند. از طرف دیگر ، ترقی خواهان باید کل سهم را بدست آورند تا به 50 برسند: در این حالت ، برابری به نفع دموکرات ها از کامالا هریس ، شماره دو بایدن و همچنین رئیس سنا نقض می شود.

اولین مورد علاقه

ارزش مطلق ملی این مشاوره تعیین کننده مبارزات انتخاباتی چهار رقبا بود. بر روی کاغذ ، جمهوری خواهان برتری دارند. آنها در 14 رای از 15 رای اخیر آن را به دست آوردند. اگر به بلوک های آغازین نگاه کنید ، سناتور پردو به نظر می رسد مورد علاقه: 3 نوامبر گذشته ، او 49.7٪ در مقایسه با 47.9٪ Osoff ، رقیب خود ، دریافت کرد. در قانون انتخابات گرجستان ، دور دوم اگر هیچ یک از نامزدها به 50٪ نرسد ، پیش بینی کرده است: پردو فقط 0.3٪ را از دست داد.

دوئل دیگر

پویایی سیالات بیشتر در مسابقه دیگر. Warnock با 32.9٪ در مقابل 25.9٪ Loefflers بسته شده بود. در هر صورت بهتر است تمام این درصدها را با احتیاط در نظر بگیرید. حتی بررسی ها نشانه های دقیقی را نشان نمی دهد ، به نظر می رسد فواصل آن صفر است. جنگ چریکی قضایی ترامپ ، اتهامات کلاهبرداری، توهین ها به برایان كمپ ، فرماندار جورجیا و اکنون ضبط پر شور توزیع از واشنگتن پست، جمهوری خواهان را مجبور به دفاع کرد. پردو ، سناتور سال 2015 ، مدیر عامل سابق Reebok ، ترامپ اولیه. اما او همچنین تلاش کرد تا با حقه بازی های رئیس جمهور فعلی همراه باشد. در مورد همین لوفلر ، یکی از مالکان بسیار ثروتمند Atlanta Dream، یک تیم بسکتبال بانوان در NBA که در سال 2019 توسط فرماندار کمپ ، که اکنون در لیست سیاه خائنان قرار دارد ، به عنوان سناتور انتخاب شد. فقط یک مثال: هم پردو و هم لوفلر ماه هاست که خواستار دموکرات ها در کنگره را برای افزایش چک یک باره برای همه آمریکایی ها با درآمد زیر 75000 دلار به 2000 دلار مسدود کرده اند. البته آنها نمی توانستند تصور كنند كه همان پیشنهاد دوباره توسط ترامپ ، درست قبل از كریسمس منتشر شود.

امیدهای دموکراتیک

دموکرات ها امیدوارند که بتوانند از سردرگمی و گمراهی اردوگاه جمهوری خواهان استفاده کنند. وارنوک نیز از رای دهندگان سیاه استفاده می کند ، برابر با تقریباً یک سوم کل رای دهندگان. چه کسی از او بهتر است؟ کلیسای باپتیست احترام ابنزر در آتلانتا ، کلیسای مارتین لوتر کینگ و استیسی آبرامز پروژه جورجیا جدید را تأسیس کردند ، سازمانی که برای بسیج صدای آفریقایی آمریکایی ها بسیار عالی عمل می کند.
اوسوف ، روزنامه نگار تهیه کننده مستندهای اجتماعی ، نیز باید از فشار استفاده کند سیاه. حامی اصلی ماجراجویی وی جان لوئیس ، فعال بزرگ حقوق مدنی بود که در 17 ژوئیه سال 2020 در آتلانتا درگذشت.

3 ژانویه 2021 (تغییر از 3 ژانویه 2021 | 22:45)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *