لوسیا آزولینا پرچم سفید را برافراشته می کند: او نمی داند چه زمانی به مدرسه برمی گردد. وی به اونو ماتینا گفت که مناطق درباره زمان بازگشایی تصمیم خواهند گرفت ، زیرا آنها قدرت این کار را دارند و آن را نشان داده اند. اما در این میان ، در مورد مسئله بازگرداندن آنچه او در ماه های اخیر از دست داده است (همانطور که در پرونده جیانا فرگونارا و اورسولا ریوا مستند شده است) ، وزیر آموزش و پرورش پیشنهادی دارد. نه دروس تابستان ، همانطور که بسیاری از آنها خواسته اند. سازمان دهی مجدد مدرسه در حالی که امتحانات دولتی در جریان است ، با حضور معلمان در کمیسیون های امتحان ، انجام نمی شود. بهتر است بعد از ظهر به درسهای بهبودی هدفمند متوسل شوید: در مورد این موضوع وزیر قصد دارد یک پیشنهاد دقیق ارائه دهد. من فکر نمی کنم ، او گفت ، که ما می توانیم در مورد بهبودی در تابستان فکر کنیم: ما امروز باید بهبود یابیم. تعطیلی مدرسه آسان تر است زیرا مدرسه نیازی به تجدید مدرسه ندارد. امروز مجبور می شوم که تازه بخورم: بچه هایی از دبستان هم هستند که کمتر به مدرسه می روند ، اما من خیلی خوب می دانم که آنها از 3 ماه قبل پدر می آیند. از نوشیدنی های تمرینی تازه برای انجام یادگیری بهتر حتی بعد از ظهر ، آموزش برای تأثیر پذیری و افزایش کمک روانشناختی بخواهید: اکنون مطمئناً نباید در تابستان مداخله کنیم.

کارگردانان و اینوالسی ها

انجمن ملی مدیران ، با رای رئیس آنتونلو جیانلی ، می خواهد بلافاصله بررسی کند که از ماه مارس تا امروز کجا و چه مقدار از دست رفته است و اینوالسی این کار را انجام می دهد. اتحادیه ها ، که می خواهند پیشنهادهای مشخصی از آزولینا را ببینند ، مانع خود می شوند در حالی که رئیس دادگاه قانون اساسی جیانکارلو کوراگیو دلیل این کار را از سر می گیرد: اگر این تعطیلی تمدید شود ، به دی مارتد گفت ، به دلیل از دست دادن کل سال تحصیلی یا سال تحصیلی. پس بله ، یک قانون جدی نقض خواهد شد ، که اساسی است. برای اطمینان از گشودگی باید همه کارها انجام شود


واکسن ها بلافاصله انجام نمی شوند

آزولینا همچنین در واکسن های معلمان و کارمندان مدرسه مداخله کرده است. آنها دسته های اولویت دار هستند و بنابراین بخشی از احتمالی دوم هستند که باید واکسینه شوند ، اما نه قبل از دهه 80 و افراد شکننده. بنابراین ، در بهترین حالت برای معلمان قدیمی نیز نمی توان واکسیناسیون را قبل از مارس-آوریل آغاز کرد. وی توضیح داد ، معلمان جزو اولویت ها محسوب می شوند ، اما فقط پس از مراقبت های بهداشتی و سالمندان. درست است ، مدرسه یک سرویس عمومی ضروری است ، حتی کارمندان آتا باید در اسرع وقت واکسینه شوند. ایتالیا به سرعت واکسینه می کند ، هرچه زودتر واکسیناسیون کنیم ، بهتر است. من امیدوارم که به زودی با کارمندان بهداشت و مادربزرگ ها و مادربزرگ هایمان به مدرسه برویم ، از معلمان شکننده و بزرگ ترها شروع کنیم ، تا به بزرگ ترها برسیم.

12 ژانویه 2021 (تغییر از 12 ژانویه 2021 | 19:19)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *