[ad_1]

از جانب امیلیانو راگونی

نمادین ترین استون مارتینز ، اما عجیب ترین خودروها مانند زیردریایی Lotus Esprit را معرفی کنید. در موزه اتومبیل پترسن ، کالیفرنیا واقع شده است

همانطور که مامور 007 با فصل جدیدی در حماسه به سینما باز می گردد – زمان مرگ وجود ندارد
که آخرین مورد برای دانیل کریگ خواهد بود – موزه اتومبیل پترسن ، کالیفرنیا، تا 30 اکتبر 2022 میزبان مجموعه ای است که شامل بیش از 30 وسیله نقلیه شامل اتومبیل ، موتورسیکلت ، قایق ، زیردریایی و هواپیما که انیمیشن حق رای دادن معروف یان فلمینگ را متحرک می کند.

باند در حال حرکت

نمایشگاه مورد نظر نام دارد باند در حال حرکت
، و با EON Productions و بنیاد Ian Fleming ، با پشتیبانی مترو گلدوین مایر (MGM) توافق شد و برای طرفداران سریال یک ضرورت واقعی است.
در میان شاهکارهای کنونی خودنمایی می کند جگوار XKR که جیمز باند وارد شد مرگ می تواند منتظر بماند (Die Another Day) ، که می تواند به چندین ابزار متکی باشد ، از جمله M134 Minigun که در پشت صندلی ها نصب شده است (در زیر یک صفحه فلزی پنهان شده و هنگام فعال شدن ظاهر می شود) ، وسیله نقلیه پرتاب جلو در پشت مشبک جلو پنهان شده است و موشک های جانبی (داخل صفحات درب قرار دارد).

نمادین ترین استون مارتینز

سپس نمی توان جلوه های باشکوه را از دست داد استون مارتین DBS به کارگردانی جیمز باند ، بازی دانیل کریگ ، مورد استفاده در کازینو رویال، مانیفست واقعی فرهنگ خودروسازی انگلیسی. در صحنه تعقیب و گریز ، باند مجبور شد یک مانور تند انجام دهد که باعث شد DBS هفت بار روی هم بچرخد. این مانور توسط بدلکار آدام کرلی انجام شد و رکورد جدید گینس را برای بیشترین تعداد واژگونی که تا به حال روی خودرو انجام شده است ، ثبت کرد. شگفت انگیز است که چگونه ، با وجود همه چیز ، ماشین نیز کاملاً محتاطانه رفتار می کرد.

و سپس او است ،استون مارتین DB5 از سال 1964نقاشی شده با براق نقره ای براق ، که در اکثر فیلم های جیمز باند ظاهر می شود ، از جمله چشم طلایی در سال 1995 ، فردا هرگز نمیمیرد (او هرگز فردا نمی میرد) در سال 1997 ، Skyfall در سال 2012، روح در سال 2015 و در آخرین فیلم ، وقت مرگ نیستبه

حتی ماشین های شناور

نمونه های دیگری از آثار ارائه شده در نمایشگاه به شرح زیر است چتر نجات Heron XC-70 Parahawk از سال 1999 مورد استفاده در جهان کافی نیست (دنیا کافی نیست) و یکی زیردریایی Lotus Esprit S1 از سال 1977 با شخصیت های اصلی موشک های زمین به هوا جاسوسی که مرا دوست داشت (جاسوسی که مرا دوست داشت). نه لوتوس اسپریتر برای ایجاد آخرین وسیله نقلیه مجهز به باند راجر مور استفاده شد.

27 سپتامبر 2021 (تغییر 27 سپتامبر 2021 | 18:16)

[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.