طوفان در تپه کاپیتول هنوز تمام نشده است ، عواقب آن برای مدت طولانی احساس خواهد شد ، و کاخ سفید اکنون پر از پیش نویس است: آخرین – در مقابل – ادعا می کند ، ایوانکا ترامپ می خواهد در مراسم افتتاحیه جو بایدن در تاریخ 20 ژانویه شرکت کندبرای نجات شهرت و حرفه سیاسی خود. این ادعا توسط یک منبع در تابلوئید انگلیسی انجام شده است ایمیل روزانه، همیشه قابل اعتماد نیست ، در حالی که صدای دیگری در کاخ سفید آن را انکار می کند بی احتیاطی ای که دونالد ترامپ و دخترش در جریان یک رویارویی دوست دارند. وی گفت که این واقعیت که او می خواست با سارقانی که می خواستند او را پایین بیاورند ارتباط برقرار کند ، منبع گفت ، رئیس جمهور – که قبلاً گفته است که در آن شرکت نخواهد کرد اما در همان زمان جلسه برگزار می کند در فلوریدا توهین است. او می خواهد خانواده متحد بمانند و یک جبهه فشرده تشکیل دهند. او همچنین ادعا می کند که حضورش در مراسم تحلیف هزاران نفر از طرفدارانش را خرج خواهد کرد و بدترین تصمیمی است که گرفته است.

(مشترک شدن در AmericaCina ، خبرنامه روزانه خبرنامه خارجی که داستان دو قدرت و حوزه های نفوذ آنها را بازگو می کند: اینجا را کلیک کنید و در Il Punto ثبت نام کنید)

آنجا دختر اول، که چهار سال در کاخ سفید با همسرش جارد کوشنر و دو مشاور رئیس خانواده کار کرد ، او سعی خواهد کرد آینده ای را در سیاست بسازد: شایعات لنزها را به فلوریدا نشان می دهند ، جایی که این زوج پس از ترک پایتخت نقل مکان می کنند و جایی که ایوانکا می تواند آرزو در سال 2022 برای کرسی در سنا مارکو روبیو یا برای دفتر فرماندار رون دسانتیس. او می خواهد از آرمان های سیاسی خود دفاع کند و قصد ندارد با شرکت در جلسه ای که پدرش قصد دارد در 20 ژانویه نامزدی خود را برای ریاست جمهوری آغاز کند ، همه چیز را خراب کند: نقشی که می خواهد به پدرش و دون بسپارد – جوان ، او هنوز هم منبع را ادامه می دهد. این بازسازی همچنین سکوت پس از حمله به تپه کاپیتول را توضیح می دهدبه جز یک توییت جنجالی – بلافاصله حذف شد – از میهن پرستان آمریکایی خواستار جلوگیری از خشونت و اعتراض مسالمت آمیز شدند.

داستان ادامه دارد ، به ویژه هنگامی که با بازسازی هفته های اخیر آمیخته شده است که کوشنر و ایوانکا ترامپ می خواهند از نیویورک فرار کنند – جایی که آنها دیگر مورد استقبال قرار نمی گیرند: دنیای هنر و محافل لیبرال قدیمی که از آنها بازدید کرده اند دیگر آنها را نمی خواهند – و آماده انتقال به فلوریدا هستند ، جایی که آنها 30 میلیون دلار زمین در جزیره انحصاری میامی ، هندی کریک خریداری کردند. همچنین منبعی که انکار می کند فقط می تواند بازی رئیس جمهوری را انجام دهد که می خواهد واحد خانواده را نشان دهد. تا کنون ، قطعاً یک اشکال وجود دارد: حداقل تأیید دوم از دست رفته استپس بیایید در حوزه حدس و گمان بمانیم.

12 ژانویه 2021 (تغییر از 12 ژانویه 2021 | 12:32)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *