سه رأی در تاریخ 12 ژانویه ، بین رای اسپورت و تاتاروسانو ، دروازه بان میلان ، قاطع در دور دوم جام ایتالیا مقابل تورین ، سو ،تفاهم رخ داد و پنالتی رینکن را مهار کرد که باعث پیروزی روسونری شد. در پس زمینه در هنگام مصاحبه پس از بازی ، و همچنین “نگاهی به چهره من” خندید. صدا آنها مانند صداهایی بود که از استودیوی رومی می آمدند. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، این قسمت از بینندگان که با عصبانیت در شبکه های اجتماعی ظاهر شدند ، فرار نکرد. بسیاری از هواداران روسونری (و نه تنها) این قسمت را به شدت محکوم کردند ، و در کنار بازیکن بازیکن استفانو پیولی در زمین یک مسابقه پس از پنالتی برابر تورینو برنده شد، با مقدماتی زیادی برای کوارترها ، جایی که میلان به مصاف اینتر می رود.

محکومیت برتولوچی

حتی تنیسور سابق پائولو برتولوچی ، یکی از طرفداران پر و پا قرص روسونری ، با عبارات بسیار تندی اظهار داشت: “آنچه شب گذشته (سه شنبه ، ویرایش) از بهشت ​​پخش شد ، بعد از بازی جام ایتالیا بی احترامی و غیرمجاز است” ، توییت او . دیروز صبح ، چهارشنبه ، 13 ژانویه بود عذرخواهی از الساندرو آنتینلی، روزنامه نگار Rai Sport: «من فقط می توانم از همه شما عذرخواهی کنم. من با سن سیرو ارتباط داشتم ، نشنیده بودم ».

درست مانند اواخر بعد از ظهر ، توئیت مارکو لولوبریگیدا ، مجری برنامه ، آمد که از “سوerstand تفاهم” صحبت کرد. «بدون توهین و تمسخر #Tatarusanu. لبخندهای موجود در استودیو متوجه Pieri ما بود که چشمان بدون قابش را روی میز گذاشته بود. ارتباطات بینRaiSport وacmilan همیشه صحیح است. متأسفم برای سو mis تفاهم “. تجارت بسته

در این فصل تاتاروسانو (35 ساله در 9 فوریه) وارد میلانلو شد در تابستان برای ساخت دومین دونارومما (در ایتالیا رومانیایی قبلاً از سال 2014 تا 2017 با فیورنتینا بازی کرده بود و در مجموع 101 بازی ویولا را انجام داده بود) ، او سه مسابقه دیگر انجام داد. دو بار در لیگ اروپا و یکی در لیگ ، یکی مقابل رم در 26 اکتبر (او جایگزین جیجیو شد ، که ویروس کرونا مثبت بود) ، که در آن قهرمان یک اشتباه در درب 1-1 فعلی شد ، به رهبری ژکو (مسابقه سپس پایان یافت 3-3) بی توجهی با جریمه مجازات از استفاده می شود رینکنتعیین صلاحیت.

14 ژانویه 2021 (تغییر 14 ژانویه 2021 | 09:06)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *